Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Tarz Bir Oyun..

cherokee

Öne çıkan mesajlar

Meraba arkadaşlar. Çok klasik bir soru olabilir ama ne yapayım merak ettim.

Şu anda oyun piyasasında yeni veya eski farketmez , şöyle ticaretle uğraşabileceğim, vurdusu kırdısı olmayan diplomasi vs gibi takticler geliştirip kendi başımızın çaresie baktığımız bir MMOG var mı acaba ? Değişik bir tat arıyorumda...

Saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

vurdusu kırdısı olmadan öyle bir şey bulman zor ama dofus var. İstediğin gibi ticaret yapabilirsin :P savaşma istersen farketmez. Bir bs ol kas skillini büyülü silahlarını yap ticarete giriş olay sana kalmış. İstersen avcı veya balıkçı veya istersen kolye ve yüzük yapan biri ol ne ararsan var :) en güzeli vendorlar satmıyorlar silahları. İnsanlar senden almak zorunda kalıyor buda ticareti ortaya çıkartıyor. Eh istersen gel gelirsen pati olarak bir grubumuzda mevcut oyunda...

www.dofus.com/en

edik : buda dofus hakkında biraz bilgi :)

http://forum.paticik.com/view.php?id=123293[signature][hline]KÜTÜK TARAFINDAN KAPATILDI
[i][b]

[Bu mesaj BeIlow tarafından 25 Temmuz 2005 19:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Endless Online adlı bi oyun buldum ..
Buyrun
Güzel ve şirin bi oyuna benziyor,Clientını indirdim Ve Server Kapalı Gibi Bir Hata veriyor ...

Birde Dungeon Fighter adlı bi oyun buldum Ama Account nasıl alıcam,Oyunu nasıl indircem bilemiyorum çünkü Sitesi Korece :(

2[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

dungeon fighter open beta da açılcak :P bizim orda pati grubumuz var revana ^^ Endless ise sanırım şu an yenileniyordu tam bi bilgim yok. Dungeon Fighter için kssn gibi bi numara lazımdı :P işte korelilerin internet numarası o olmadan oynayamıyorsun ^^[signature][hline]KÜTÜK TARAFINDAN KAPATILDI
[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

A Tale In The Desert 2 de gördüğüm (daha doğrusu kuzenim indirdi ben de izledim) kadarıyla ilk indirip açtığında oyunu grafikler fln yüklü değil, oyun içinde eğer gerekiyorsa yükleniyor. Savaş falan yok işte tamamen mazleme toplayıp üretim yapmak üzerine kurulu, şiddetten baygınlık geldi diyenler oynayabilir.

[Bu mesaj flyblast tarafından 25 Temmuz 2005 21:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeIlow, 25 Temmuz 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
ya çok sıkıcı bir oyun a tale in desert ben girdiğimde ne grafik vardı ne bişi ^^ hiç sevmedim o yüzden ve çok saçma geldi lol :P ama dene tabii bende denedim 1 saat filan dayandım :D

Oynadım gayette güzel oyun... Hatta harika diyebilirim hasta olmuştum.Dua bile ediyordun O derece emote lar var.[signature][hline]Köylüler Rullaz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...