Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

_OrC_HuNTeR_

Öne çıkan mesajlar

said:
Dandanakan, 25 Temmuz 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
Ben sana keeper öldürmezsin demedim,yada adına topic açılamaz demedim,adam olamazsın dedim...Bunu da demiş olayım da laf-ı güzaf olsun...

bi ara hatirlat da madalyani vereyim.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Yok
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Emzik postunda madalya postunu görüp bu postunu görmemiştim,yeni farkettim bu postunu...

said:
druenler, 25 Temmuz 2005 23:20 tarihinde demiş ki:
senin yazdiklarin hazimsizlik gibi duruyor. kim yada ne seni durttu "hadi oglum yaz suraya biseyler" diye anlamiyorum. bu tarz'a ayni tarz'da bi cevap yazdim o kadar. madem okuyorsun forumu o zaman goruyorsundur "oyle saca boyle tarak".

Bir foruma yazmak için illa birşeyler mi dürtmesi gerekli,yada topice????Seni ne dürttü de yazmaya başladın???İlk postumu oku,adama efendi gibi bildiklerimi anlatıyorum,burada tuhaf olan ne???Ayrıca tarzımın neresi bozuk???Tavuğuna kışt mı demişiz???Haplandın mı neettin,deli etmeyin adamı...Ben de bu tartışmanın devamında "böyle .öte böyle .arak" cevaplar vermeye başlıyacağım,bu şekil devam edersen,ne anladık bu .ikişten olucak

said:
oyunda da aynisi cok oluyor. tanimadigim etmedigim adam "naber lan dopac, a.q, abu" gibi tiksindigim irc agizlarindan seyler yaziyor. pm atiyorum kimsin de bana oyle diyorsun? yanit "ozur dilerim abi bi daha olmaz".

Sen oyuna fazla kaptırmışsın kendini...Oyunda Hüseyin Peyda kıvamında karizma yapma peşinde koşar olmuşsun...Adına üzüldüm...He dersin geçersin,nedir yani...Sanal alemde bile illa özür diletmeyince rahat etmeyen bünyelerdensen bayağı ızdırap olmalı senin için bazı şeyler...Neyse bak bugün topic attılar adına,baya bi karizma oldu,.ötün tavana ermiştir artık...

said:
orda desen ki druenler senin bildigin gibi degil bilgisiz bi herifin teki felan bu kadar sinirlendirmezdi beni. muhabbetlerimize ozenip sende katilmak istiyorsun sanirim (yok baska bi anlami olamaz). daha kolay yollari vardi.

Ne dediğimi bi anlıyabilseydim...Neyse zaten çoktan eminim ki sen de .ıçtığının,pireyi deve yaptığının farkındasın...Fazla yalpalama istersen,sütü ayran yapıcaksın...Ayrıca in aşağı,insanlar sana özeniyor beklentisindeysen,sanal masturbasyonlarına daha çok devam edersin...

said:
sende tutturdun keeper diye. bisey degilse buyur yap. yada goster neler biliyorsun yada yapabiliyorsun? sidik yarisi degil bu. ben iyiyim yada superim demiyorum. biseyler yapmaya calisiyorum kendi halimde o kadar.

Bak işte,bunu de canımı ye...Birşeyler yapmaya çalışıyorum kendi halimde...Ne güzel laf...Oyun ulan zaten bu....70 lvl olsan kaç yazar,keeperla 2 warderı götgöte getirip 3 ünü bir kessen ne olur...Mütevazi ol,hele ki senin adına açılan postta,kendini kaybedip te,abuk subuk tepkiler verip rezil etme cümle aleme...

said:
bu arada ilk murtaza gosterdi topic'i. yalan yok hosuma gitti (ki yaptiginiz biseyden dolayi ovulmek [yalakalik degil senin hasmez'e yaptigin gibi] guzel bir sey. [hayir megaloman felan degilim]). ama aradan yirtik dondan firlar gibi, kendi dedikleriyle celisen cibanlar cikti zehir ettiler. diyecegimi dedim daha da konusmak istemiyorum.

Sanal alemi bu kadar önemseyen sana da anca bu yorum yakışırdı...Ulan Hasmeze yalakalansam ne olur,yalakalanmasam ne olur...Sen kimsin,Hasmez kim,atıyorum Murtaza kim,Ali kim,Veli kim...Dön artık gerçek hayata...Druenler diye bi Fantastik dünya cengaveri yok...Yolda yürüyen adamlara spike atamıyosun...Kahraman felan da diilsin...Tıfıl kendi halinde yazan bi veletsin belki de...Geç bunları...Millete delikanlılık yapmak için de yeni yazan birisinin en ufak lafından nem kapıp yapma artistiğini,yeni gelinin atladığı gibi atlama...

NOT: Bu yazı senin ban karşı yazdıklarına paralel,senin hakettiğin tarzda yazılmıştır...Elimden gelen bişi yok,çileden çıkarttım çünkü...
Sosyal ağlarda paylaş

bugünlerde yörünge dışı adayları ne çok doluştu mekana. Sakin sakin gidiyorduk fazla sakin geldi herhalde millete.[signature][hline]"Son dileğini söyle" dedi nereden geldiğini anlamadığı garip görünüşlü kadın
"Neden basettiğini anlamıyorum. Daha önce hiçbir dilek dilemedim. Zaten hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi adam korkmuş bir şekilde.
"İkinci dileğin herşeyi unutmaktı ve yerine getirirldi. Son dileğini söyle" dedi kadın kıpırdamadan.
"Herşeyi hatırlamak istiyorum. Artık buna dayanamıyorum" dedi adam bağırarak.
"Garip" diye gülümsedi kadın sislerin arasında yavaşça kaybolurken. "İlk dileğinde bu olmuştu)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bir foruma yazmak için illa birşeyler mi dürtmesi gerekli,yada topice????Seni ne dürttü de yazmaya başladın???İlk postumu oku,adama efendi gibi bildiklerimi anlatıyorum,burada tuhaf olan ne???Ayrıca tarzımın neresi bozuk???Tavuğuna kışt mı demişiz???Haplandın mı neettin,deli etmeyin adamı...Ben de bu tartışmanın devamında "böyle .öte böyle .arak" cevaplar vermeye başlıyacağım,bu şekil devam edersen,ne anladık bu .ikişten olucak

hayir elbette biseyin durtmesi gerekmemekte. beni de bisey durtmedi sadace ADIMA yazilmis bir topic oldugu icin yanitladim. asil sorun senin neden yazdigin. hala yanit bulamadik, ama ben eminim turk hekimlerine. "haplanmak" ne guzel seyler biliyorsun sen oyle. lumpen agziyla kelime dokmekle olmuyor bu isler. ben argo yada kufur yapmiyorum. kimin yaptigi ortada. gorunen koy klavuz istemiyor su fani dunyada.

said:
Sen oyuna fazla kaptırmışsın kendini...Oyunda Hüseyin Peyda kıvamında karizma yapma peşinde koşar olmuşsun...Adına üzüldüm...He dersin geçersin,nedir yani...Sanal alemde bile illa özür diletmeyince rahat etmeyen bünyelerdensen bayağı ızdırap olmalı senin için bazı şeyler...Neyse bak bugün topic attılar adına,baya bi karizma oldu,.ötün tavana ermiştir artık...

Ne dediğimi bi anlıyabilseydim...Neyse zaten çoktan eminim ki sen de .ıçtığının,pireyi deve yaptığının farkındasın...Fazla yalpalama istersen,sütü ayran yapıcaksın...Ayrıca in aşağı,insanlar sana özeniyor beklentisindeysen,sanal masturbasyonlarına daha çok devam edersin...

Sanal alemi bu kadar önemseyen sana da anca bu yorum yakışırdı...Ulan Hasmeze yalakalansam ne olur,yalakalanmasam ne olur...Sen kimsin,Hasmez kim,atıyorum Murtaza kim,Ali kim,Veli kim...Dön artık gerçek hayata...Druenler diye bi Fantastik dünya cengaveri yok...Yolda yürüyen adamlara spike atamıyosun...Kahraman felan da diilsin...Tıfıl kendi halinde yazan bi veletsin belki de...Geç bunları...Millete delikanlılık yapmak için de yeni yazan birisinin en ufak lafından nem kapıp yapma artistiğini,yeni gelinin atladığı gibi atlama...

kimin tifil oldugu bariz. anliyorum seni daha ergenlik cagi, sivilcelerini felan o kadar dert etme. odanda masturbasyon yaparak gecir vaktini.

said:
NOT: Bu yazı senin ban karşı yazdıklarına paralel,senin hakettiğin tarzda yazılmıştır...Elimden gelen bişi yok,çileden çıkarttım çünkü...

benim hakkettigim tarz felan degil bu. sen kizdikca ozune donuyorsun o kadar. yapay degilsin, serserinin tekisin o kadar. bi tsk hakediyorsun bunu herkese gosterdigin icin..

daha fazla cevap yazmayacagim. ne yazarsan yaz, pul'u yapistirdim mektubumu yolladim. "cuk" diye de oturdu. bundan sonra ne dersen de emin ol cevabim koca bir "AHAHAH" olacak..[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Yok
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

yo yo yo take it easy guys , chill out , relax , smoke weed or smth..

biliyorum pro & l33t bir oyuncuyum emmevelakin benim için bu kadar kapışmanıza gerek yok 2 nizede vericek halim yok heterosexuelim hala.
others clanıyla ilgili bi topicte yazdıgım şeyler dogru gördügünüz üzere süper bi oyuncuyuz diye tartışmalara neden oluyoruz.

ps: bu olayda benim parmagım kesinlikle yok , olayın başlangıcının bir yanlış anlama ve anlık sinirden çıktıgını düşünüyorum. en başa dönerseniz kimse kimseyi aşşagılamıyor, igneleyici sözler söylemiyor onun için ortada fol yok yumurta yok ama pro & l33t bir player var sadece.

Peace y'all !!!![signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbuldaysan yüzyüze görüşelim mi???
Kavga dövüş değil,kaç yaşında adama bunları yazdığını görmen için...

Gayet ciddiyim...Efendi gibi konuşuruz,nedir derdin anlatırsın...

Yıllardır forumlarda yazmışımdır,ilk kez çileden çıkıyorum zira...

Bana buradan yanıtını ver...Pm inden görüşmeyi ayarlıyalım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...