Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alsam mı?(DüşünüyoruM)

Dreamer

Öne çıkan mesajlar

BoccoB arkadaşım yukarda linkerle bir güzel yardımcı olmuşda ben hala düşünüyorum alsam mı diye?!. Zevk veriyormu, bağımlı oluyormuusn oyuna vs..? Hani biraz oynayanlar oyunda neler yapıldığını, kendi oynayışlarını anlatırsa belki benim düşüncemi aydınlığa çıkarır.Teşekkürler...[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Lexius 02 Temmuz 2005 22:33 tarihinde demiş ki: bu adam dağları deler o şeyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

Valla daha önce hangi oyunları oynadın bilmiyorum, ama bence güzel bir oyun. Şimdi WoW'la kıyaslama bekleme. Çünkü, ikisi birbirinden farklı. Bu oyunda bol bol PvP var. Ama bunun yanında questler de epey zamanını alacak. Questler sayesinde atmosfere alışacaksın. Atmosfer seni içine ekiyor. Bir de Türkler baya bir ekip halinde. Özellikle bizim Dark Saga klanında yardımlaşma son haddinde. Diger bir artı yanı da aylık ücret olmaması. Bence oyna ve gör. Grafikler de çok iyi. Üstelik acayip sistemler de istemiyor.[signature][hline]Khalir Blackeagle.
Together we stand,
Devided we fall...
Sosyal ağlarda paylaş

ben yeni aldim elden cikarmaya bakiyorum su an grafiklerin mmorpg'de birsey ifade etmediginin kaniti bu oyundur.
edit: bu arada mmorpg demisim alakasi yok.[signature][hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.

[Bu mesaj _Mordrac_ tarafından 04 Temmuz 2005 18:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkür ederim. Sanırım alıcam hoş anltamışın. Heyecanlandım bir an. Neyse nerden ala bilirim ve kaç gün içinde bana ulaşır?[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Lexius 02 Temmuz 2005 22:33 tarihinde demiş ki: bu adam dağları deler o şeyle :D

[Bu mesaj Dreamer tarafından 04 Temmuz 2005 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm düşünmem lazım. Dl yapmak cok zor, direk alıp yüklemek varken. Zaman bir yere kaçmıyor nede olsa dimi ? :) Hem gösterişli olur, janjanlı falan :) Teşekkür ederim....[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu oyun www.plaync.com 'dan alınıyorsa bayıktır. :) Bkz: City of Heroes,Linage 2... Ama incelemedim gerçi. Tahmin sadece[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
WoW:
Kerforn/Night Elf Druid
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 05 Temmuz 2005 10:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 05 Temmuz 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
Ultimada da tek ırk vardı, onda nası oluyosa ööle

Bu da güzel neyse ben siparişimi verdim classlarımı artık gelnce düşünürüm...[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Sosyal ağlarda paylaş

Evt. Posta kutusuna tpıs tpıs iniyorsun ve oyununu alıyorsun. Çok saçma birşey sorumluluk almamak için elinden geleni yapıyorlar... Neyse hayırlısı.. Bekliyorum :)[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pot, 06 Temmuz 2005 09:27 tarihinde demiş ki:
Ben ebayden aldım 10 dakkada emailime şifresi geldi 29 dolara aldım zaten orijinal lazım oldumu direk cd key alıyorum ebayden maximum 20 dakka alıyo gelmesi genelde

parayı paypal ilemi ödedin?cd olayını nasıl hallettin emule de falan varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikleri çok güzel denmişte. Sistem ihtiyacı nedir bunun ? işlemci ram ekran kartı?? birde min internet bağlantısı. (mümkün olduğu kkadar düşük bir pingle oynamak için)
kendi makinamın özelliklerini verim ona görede kıyaslayabilirsiniz.
p4 2.4
512 ddr ram
radeon 9000 pro 128mb
cable 128k[signature][hline]www.forumum.org Anime takası yapılır, satılır ilgilenenler özel msg atsınlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Minimum System Specs:

* Windows® XP/2000/ME/98
* Intel Pentium® III 800 Mhz or equivalent
* 256 MB RAM
* CD-ROM Drive
* 2 GB Available HDD Space
* ATI Radeon 8500 or GeForce 3 or 4 MX Series Video Card with 32MB of VRAM
* 16-bit Sound Card
* Internet connection
* Keyboard and mouse

Recommended System Specs:

* Windows® XP/2000/ME/98
* Intel Pentium® III 1GHz or equivalent
* 512 MB RAM
* CD-ROM Drive
* 2 GB Available HDD Space
* ATI Radeon 9000 or GeForce 4 Ti Series Video Card with 64MB of VRAM
* 16-bit Sound Card
* Internet connection
* Keyboard and mouse

said:
BOccOB, 04 Temmuz 2005 21:21 tarihinde demiş ki:

- Oyunun arayüzü ve oynamak oldukça kolay. PvP yapmakta diğer oyunlara göre bi nebze daha kolay. Yani en azından bana öyle geliyor...

Oyun hakkındaki cogu seyi BOccOB soylemis zaten ve haklıda ama beni son zmnlarda ogrendigim birsey cok etkiledi,ben bunu yeni ogrendim belki biliyorsunuzdur oyunun arayuzunu istediginiz gibi degistirebiliyorsunuz :P Super geldi bana devamlı oynuyom orasıyla burasıyla.Menu>Customize>Edit Interface den yapılıyomuş :)

[Bu mesaj MonteDarkFloyd tarafından 07 Temmuz 2005 12:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 07 Temmuz 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
said:
pot, 06 Temmuz 2005 09:27 tarihinde demiş ki:
Ben ebayden aldım 10 dakkada emailime şifresi geldi 29 dolara aldım zaten orijinal lazım oldumu direk cd key alıyorum ebayden maximum 20 dakka alıyo gelmesi genelde

parayı paypal ilemi ödedin?cd olayını nasıl hallettin emule de falan varmı?

parayı paypalla ödedim
orijinal sitesinden 45 dakka da iniyor ana oyun zaten sonra ilerledikce patch yapıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...