Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hekese slm lar

_OrC_HuNTeR_

Öne çıkan mesajlar

İlk mesajım olduğundan yeni olduğumu sanmayın uzun zamandır sadece okuyucuydum. Şimdi asssinle ilgili 1-2 soru sorucam benim level ım 55 fakat atağımın düşük olduğunu düşünüyorum elimde +5 dual mirage war ve +6/10 dexl chitinler, helmetfp +712 2x kekuri ring, +6 takılarsizce 804 a.p. azmı bu özellikte bi asas'a bide 55 level da attack power ını hatırlayan warsa söyleyebilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Gene de içim rahat etmedi.
Arkadaşım tüm +dex veren eşyalarını çıkar.Nazın geçen bi arkadaşını arenaya al. Cıbıl bırak. vur tüm gücünle daggerı. Sonra +lı dexlerini giy. Bİr daha vur cıbılken. Aradaki damage farkını o sana söylesin.
Eğer statlerini mp'ye hede hödöye verdiysen (Ki hiç sanmıyorum lvl 5x olmuş bi insan bunları mutlaka öğrenmiştir.) hiç kasma direk res stat point yap.
O vur diye belirttiğim kelimeleri başka yerlere çekmeyin. Hiç komik olacağını sanmıyorum [signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle en güçlü yok arkadaşım bu oyunda.
Bir denge vardır. Warrior rog.u ezer, rog magei mage onu bunu neyse bu böyle sürer gider.
Yani öyle mortal combattaki gibi sub-zero seç oyunu bitir olayı yok burda :)[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada arama tuşuna bol bol bas.
Bulabildiğin her türlü yararlı bilgiyi oku.
Stickylerdekileri yala yut hatta.
Ha bi de unutmadan böyle topic patlatma (İnsanları konu başlığından farklı bir konuya yönlendirmeye deriz biz topic patlatmak diye).
Hadi kolay gelsin...[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjWarthoG, 23 Temmuz 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
Arkadas ben lvl 45 im 1000a.p civarı vuruyom chitinli adama yaw sen nasıl 800a.p vuruyosun anlamadım bu iste terslik var ama neyse bu arada chitin shell kacta giyiniyo elimde var su an ama kacta giyiliyor

ap ile damage aynı şey değildir. characterdeki attack power a bak. 45 lvlsın 1000 ap mümkün değil. en fazla 400-500 dür
Sosyal ağlarda paylaş

Sağol ya.
Dün çok kanadı. İlk defa diş çektirdim. Ama doktorum çok iyi ya. Genç, kafa dengi. Böyle bi sorunun olursa hemen ara vs. diyor. Bakalım artık.
Diş çekildikten sonra bi vurmuşum kafayı 14 saat aralıksız uyku :D
Bi de sen bayadır görünmüyon hayrola?
Accountu da almışsın geri. Sevindim hadi hayırlısı.
(Ulan mirc gibi oldu bea :P Topic iicene patladı. Bakalım sonu n'olcek)[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjWarthoG, 23 Temmuz 2005 22:22 tarihinde demiş ki:
......... defansım benim arkadasımda 52 lvl sadece goğüsluğü chitin shell onun dısındakiler chitin o adamı nasıl kesiyorum anlat bakalım yine nasıl hikaye anlatcaksın
Burası olmamış. Yarım saat geçmeden editle bence
Bu da sana mod'dan kıyak olsun :-)[signature][hline]Nick : Lively
Level : 61 %8x
Class : Paladin
Clan : UknighteĞ
Np : 26xxx
Nuisance : CooLTanG
Server : Ares

[Bu mesaj Lonely tarafından 23 Temmuz 2005 22:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım sana şiddettle tüm konuları okuyup yalayıp yutmanı sular seller gibi ezberlemeni öneriyorum (Neden noktalama koymadım ben de bilmiyorum, üşendim heralde :P)
Bak şimdi büyülerde o defansını felan unut.
Olay resistte biter.
Bas u ya gör resistini.
Ben diezde oynamıyorum ama hatrı geçen bi arkadaşından rica edebilirsin elbette.
Armor/defans sadece melee combatta (Tekme tokat veyahut kılıç kalkan diye hitap edilen dövüş sanatı) işe yarar.
Pvp de olay lvl' e ve itema bakar öncelikle bi de.[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

N'abalım fatih ortalıklarda olmayınca iş başa düştü hehe
Bu arda aynı tip topiclerden nefret ederim ben.
Şöyle yaratıcı şeyler bulun çıkartın, teşekkür bile ederim :)[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...