Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeter be bu kadar korkak olmayin

druenler

Öne çıkan mesajlar

yahu bu korkaklik nedir cz'de. teke tek kalinca aninda town, 20 kisiye tek olunca hurra. kaybedeceginiz yada alacaginiz 50 np o kadar. forumdan nym sende vardin. hb'nin onunde teke tek iken pesindeydim donup vuramadan pot spamlayip town cektin. dominator bogas midir nedir bi warrior var, kalabalik iken bana ilk dalan adam, bowlda teke tek kaldik direk town cekti. 20 kisi geldiniz anca oyle attack veriyorsunuz. ayip be tek bi adamdan bu kadar mi korkulur. bu kadar korkuyorsaniz birakin su oyunu yada girmeyin cz'e. (bu sozum genel, diez'de orc olanlar goruyor)[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

olm senden korktugu yok kimsenin. bi ara seninle takılıyoduk ya ozmnlarda benden korkuyodu adamlar , şimdide yanında ben olabilirim diye korkuyolar. korkmanıza gerek yok beyler deimostayım çünkü! pro & l33t bi playerla beraber oynamanın zorluklarını çekiyosun şimdi dru .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 23 Temmuz 2005 17:14 tarihinde demiş ki:
olm senden korktugu yok kimsenin. bi ara seninle takılıyoduk ya ozmnlarda benden korkuyodu adamlar , şimdide yanında ben olabilirim diye korkuyolar. korkmanıza gerek yok beyler deimostayım çünkü! pro & l33t bi playerla beraber oynamanın zorluklarını çekiyosun şimdi dru .

hadi lan ordan. olm diez'e gelme gibi bi hata yapma sakin. 4-5 saat pk yaptim araliksiz human yok ortalikta. gm felan yeni bi komut mu ne vermis bunlara town diye. sinir harbinden perisan oluyor insan.[signature][hline]Nick: Roguenler
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben paper oldugum için genelde teke teklerden kaçıyorum sakıncalı oluyor hele bide karşindan warrior filan geliosa direk town

edit: Ama kalabalık bi yerde tam bir paper mage katiliyim [signature][hline]name= _Shujinko_
lvl=6*
clan= yoq :(
Karus_Assasin
Baş Düşman= DraBuLL
Server= Xigenon
Sosyal ağlarda paylaş

ark lar belki saçma gelir ama ben paper mage olduum halde asla ve asla town çekmem başlarda çekiyodum artık çekmiyom town 50 kişi gelse adamların arasına giriyom nova atıyom %0.1 ezik vardır ölür diye aralarında ve bide adamlara çok küçükte olsa hasar veriyom hiç yoktan 1 potlarını yiyolar canları tekrar fullolması için :D ben deli gibiyim cz de lvl 62 olcam dolu item var ama np'm hala sıfır çünkü ne bilyim herkesin farklı görüşleri var ben şu aralar bıraktım artık zevk için kasıyom deli deli işler yapıyom town çekmiyom kaçıyom belki 50 tane pot yiyom ama kaçıyom hep town yapmıcam artık kaç kere np bitti cz den atıldım ama zevkli oluyo eğer mageseniz bi deneyin 50 kişinin arasına girip nova atın görürsünüz öyle zevkli oluyoki :D adamlar bide şaşırıyo normalde town çekmemi beklerlerken tepelerine nova düşünce şaşırıyolar garibanlar :D neyse ben artık kaçmıyom a.q kana kan dişe diş savaşıyom..[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Light Swift yokki :) Ben Solo da geziyorum merak etme.40 Yılın bası yalnız cıkmıssın cz de burda gelip delikanlılıkmı yapıosun :D Anlamıyorum Humanlara dıosun Hangi Adam Solo geziyor cz de 50 np diosun 50 np almak yada kaybetmek kolaysa :) CZ'de 411 delikanlısını SOLO goremedım.Cok buyuk adam ya.Ama Rebelde Strokes ve Prograsive 70 ler veya 62+ adamlar humanlar ıcın SOLO rahat gezebiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeşim assasienlere söleyin gizli gizli gelmesinler alla alla. bende town çekerim bi yerde yusuf meselesi :D ne yapıyım buff kadı ve defans kaadı olmadan bana hayvan yavrusunun teki 1902 vurdu. bi de bu cz deki whereismybunny we winston un sırlarını çözemedim. adamlara 4 peper mage daldı yemediği nova kalmadı daha yarım canı vardı nasıl iş bu :(((
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 23 Temmuz 2005 19:30 tarihinde demiş ki:
Bende Light Swift yokki :) Ben Solo da geziyorum merak etme.40 Yılın bası yalnız cıkmıssın cz de burda gelip delikanlılıkmı yapıosun :D Anlamıyorum Humanlara dıosun Hangi Adam Solo geziyor cz de 50 np diosun 50 np almak yada kaybetmek kolaysa :) CZ'de 411 delikanlısını SOLO goremedım.Cok buyuk adam ya.Ama Rebelde Strokes ve Prograsive 70 ler veya 62+ adamlar humanlar ıcın SOLO rahat gezebiliyorlar.

ya cz de solo kral görmedim diosun ama üst de de bahsettim birisi winston archer birisi de whereismybunny adamlar solo takılıyor tanımıyorum ikisini de ama oyundan baş düşmanlarım :( deli gibi cz yapıyor adamlar.

Bu arada ben hiçbirzman cz de cafedekiler dışından party yapmam daima solo takılırım ve lvl 52 de 2500 geçgin np var...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 23 Temmuz 2005 18:15 tarihinde demiş ki:
abi adam nie town cekmesinki?
yeri geldiginde 411 de kacıyor.Haklısın hersey 50np sonucta ama sonucta burda np kazanmaya calısyıruz :)

abi sorun sadece town cekmesi degil. sorun teke tek kalinca hic attack vermeden direk town cekmesi. sonrasinda 2-3 full party'nin arkasinda gelip sana dalmasi. ya yemin ederim 8ball'dan 3 tane sin teker teker town cekti. orda kacacak biri varsa o benim cunku 3vs1. bazen bende town cekiyorum, parasite yemisken onca insanin arasinda durmak mantikli degil sonucta. mesela strokes ile 1vs1 yaptik cogu kez. town cektim de cekmedim demiyorum. ama en azindan biseyler yapiyorum.[signature][hline]Nick: Roguenler
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 23 Temmuz 2005 19:30 tarihinde demiş ki:

delikanlilik felan degil olay. artik bikkinlik veriyor cunku bu olaylar. lf var bende tamam avantaj bu. hb onune kadar kactin ondan sonra da town cektin. daha sonra full party ile geldiginizde bana ilk dalan sen ve dominator denen noob idi. o herifi sonra 6 tarafinda tek gordum. daha 2-3 hit vurduktan sonra hemen town.

ben 411'i defalarca solo gordum ustelik bowlda. boss zamanlari buyur gir bak, solo gezer solo da keser boss felan. strokes dedigin adam cheater. fraps'a aldim bugun biseyler. invasion'da jingle combo yapti kaydedemedim onu. strokes'un solosunu bugun cok gordum. "stealth ile ob onune gel. aradan en noob gorunen mage'e dal ve town cek". 3-4 kere yapti bunu. faim ile beraber kovaladik it gibi town cekti. prograssive'i hic saymiyorum bile. yaninda bi duffer ve ve warrior ile geziniyor. hatta sirf anyone teke tek 4-5 kere aldi o herifi. sonrasinda tross keserken felan gelip almaya calisti tekrar yatti. sonra bi daha gormedim de.[signature][hline]Nick: Roguenler
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 23 Temmuz 2005 19:32 tarihinde demiş ki:
Benim daha Scream im bile yokki ben kosarken onde nedense Rogueler tırsarak kacıyor :) Attack priestsiz gezen bir tane rogue veya warrior soylermısın bana ORC lardan.?

ne zaman? nerde? yahu duffer ile gezilir neden gezilmesin. hatta bi arkadasta screenshot vardi human party'sinde tam 3 duffer vardi. geri kalan 5 kisi de melee. git izle symbolic'in pk video'sunu. bak bakalim kac tane duffer goreceksin orada. her iki tarafta kullaniyor duffer, kullanmasi kadar da normal bisey yok. bi de senden ricam ben kacarken screenshot al. ama 2 tane olsun, birisinde arkandaki 100 kisi gorunsun o yuzden..[signature][hline]Nick: Roguenler
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

dru beni bu kadar özlicegini tahmin etmiyodum. kaçar tabii hepsi olm. ben varken kaçabiliyolar mıydı? ya gördüklerinde kaçıyorlardı yada sen ıskaladıgında kaçıyorlardı. onun dışında kaçan hatırlamıyorum. zaten bizde kaçmıyoduk. etrafımda 10 kişi bana dalarken kaçmayıp 1 dk dayandıgımı bilirim, strokesun o muazzam macro combosuyla 100 küsür hit alıpta kaçmadıgımı bilirim (inanmayan varsa ss duruyo). anlicagın senin sorunun benim olmamam.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ChALLeNgE, 23 Temmuz 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
neden bi mage rod veya warriordan kaçmasın ki kim olsa kaçar göz göre göre 50 np neden kaybdeyim ?

biz diyoruz ki ankara, sen diyorsun ki...[signature][hline]Nick: Roguenler
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

s.a
dru dediklerin doğru hertürlü combo hack var hem humanlarda hemde orclarda ve yapanlarda belli oluyor çünkü adam utanmasa 0,5 saniyede 5-6 attack verecek ama utanıyor 4 de bırakıyor:)
bende kendim hakkında birşey söleyem daha bi asasinin bana tek başına daldığını görmedim valla tabi şimdi diyor olabilirsin ki seni ben yakalamamışım ama maalesefki öle...
ben yanımda de buffer da taşımıyorum soloyum ve 411 in gelip 0,5 saniyede 4-5 attack verdiğini ama ardından 'R' scream ve swordu yiyince kaçtığını bilirim towna buna ne demek gerek... hangi asasinin peşinden koştu isem solo ya lightfeet yada görünmez olmaya çalışıyorlar ama ardından eğerki arkamı dönüp gdiyor isem gelip arkadan dalmaya çalışıyor ve ölmeyeceğimi anlayınca gene lightla yanımdan uzuyup gidiyor arkadaş ama eğerki 2 hatta 3 asas iseler gelip dalıyorlar ve gerçeği söleyem en azından 10 pot 1-2 tane % 35 or % 50 holy water kullanmam gerekiyor town yapabilmem için bende yalan yok... hee şunuda söleyem geçen VaRaNiSİ geldi kaçmadı solo yaptık ancak pot bitince sanırım town yapmak zorunda kaldı epeyde zorladı hatta ama daha başka görmedim solo gelen ... ben iddaa etmiyorum ölmem diye ölürüm ama bu dediklerin her iki taraf içinde geçerli hem human hem orc herkes aynı dertlerden müstalip şunuda söleyem her eve bi de buffer lazım ama evlerden de uzak olsun onlar :) eyvallah.....
Sosyal ağlarda paylaş

BENDE ARESTEKİ ORCLARA SESLENİYORUM EN İİ CLANLAR EN İİ ADAMLAR BİZDE İKEN NEDEN KAYBEDİYORSUNUZ ALLAHIM ETRAFTA TOWN FLN KOL GEZİYOR SAVASA ÇOK AZ ÜYESİ KATILIYOR AYIP UTANIYORUM DİZ CÖKEN ORC RESMİNİ GÖRÜNCE OYUNA BASLARKEN ARKADASLARI SAVASA ÇAĞIRIYORUM SAVASLARA GELELİM :([signature][hline]gerçek hayatla sanal hayat arasında biryerde
Sosyal ağlarda paylaş

dru tamda foruma uygun şekilde ve yazımdan 30 dkka falan sonra bowlda iyi solo yaptık ama bak senle ne sen kaçtın ne ben.... ama sana kırmızıyı verdikten sonra bide karşıdan koşup bana scream ve sword vuran st_lionla kapışamazdım o yüzden ot basıp town yapmak zorunda kaldım... bi daha ki sefere umarım kimse rahatsız etmez bizi.... ama direkten döndün ona göre acep kaç enerjin kalmıştı merak ettim en son bana St_lion saldırmadan önce merak ettim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...