Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

site tanitimi- waymp3.com

yce

Öne çıkan mesajlar

iyi güzel.. sadece bende şöyle bir sorun çıktı her harfi seçtiğimde yeniden yerli,yabacı seçimini yapmak zorunda kaldım. Muhtemelen browser dan kaynaklanan bir problem (opera 8 kullanıyorum)[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog
Sosyal ağlarda paylaş

mp3 arşivi sunan bi siteden, en azından albüm albüm arşivlemiş olmasını beklerdim aslına bakarsan.
paylaşımcı çevreleri de sitene çekmek, onlardan da gelecek katkıyı sağlamak için bu nitelikte olması lazım şu zamanda.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

hostu remotemach.com'dan aldim
disk kapasitesi sinirsiz ama aylik bandwith siniri 50gb ama artirmaya çalisiyorum onu yoksa isim çok zor
albüm albüm yapmak çok kastirir diye böyle koyuverdim
dil seçimi ise sadece sitedeki yazilarin dilini degistirir parçalari yabanci veya türkçe ayirmiyo[signature][hline]civic tüm arabalarin kafasini ezer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...