Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çocukluğunuzda neler dinlediniz?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

yabanci queen, scorpions falan dinlerdim... turkse MFO falan... Hala dinliorum o ayri

bi ara turk popu donemim de oldu sonra bu ne lan bu muzik mi demeyi basarip kisa surede kurtuldum...[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

çok küçükken tv de ne çalarsa söyleyip dans edermiim şebekmişim bir nevi. orta okula geçerken gibi tüzmen kasedi vardı onu hatırlarım sonra nr1 da blink 182 ve offspring görüp hastası olmuştüm blink in enema of the state offspring inde americana yı almıştım, sonra mi:2 den limp bizkiti öğrendim sevdim onlarında kasedini aldım sonra bi arkadaş korn dinletti hastası oldum öyle izledi her şey birbirini şimdi hem hardcore hem punk dinleyen amelenin biri oldum çıktım :PP[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

ben de MFÖ. hatta tüm şarkılarını ezbere bilirmişim. Şuan hatırlamıyorum :D[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

yerli pop
sonra micheal jackson dinliodum

mc hammer ın u can't touch this ini çok severdim küçükken[hline]Little pigs, little pigs, let me come in! Not by the hair on your chinny chin chin? Then I'll huff, and I'll puff, and I'll blow your house in!
Wendy, darling, light of my life, I'm not going to hurt ya. You didn't let me finish my sentence, I said I'm not going to hurt ya, I'm just going to bash your brains in
J.P. "JESUS CHRIST!"
Pinhead "Not quite."
Sosyal ağlarda paylaş

grup vitamin dinlerdim deli gibi..
oya-bora da dinlediimi hatırlıorum ahuha
bunlar bayaa küçükken..
daha sonra cranberries
sonraki dönem offspring
biraz daha sonra yine deli gibi red hot chili peppers
daha da sonra limp bizkit dinlerdim euhehe nadiren dinlediğim yine olur..
böyle dönem dönem yani..

ha bi de ilkokul öncesinde ninja turtles'ın başındaki müzikte break dance yaparmışım eheuhe cidden yerde dönermişim popomun üstüne.
[hline] icq: 67083813

[Bu mesaj DeLi_CeVaT tarafından 27 June 2003 02:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Grup Vitamin, Yeni Turku, Leman Sam, Tarkan (bu 8 yasinda falan), Yoncimik (Yalovanin yildiziydi, konsere gelmisti, uyuyakalmistim o cikacakken (YOncimikden once Ferdi Tayfr cikartirsan tabii uyur cocuklar!) aglamistim butun ertesi gun, herkes bandira bandira ye beni yi sooluyo, ben sozlerini bilmiyorum, berbat bi duyguydu)

Yabanci olarak o uptis cikitis stili pop, kisacasi ne unluyse o dinlenirdi, el mecbur ben de onu dinlerdim.[hline]28:6:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

Grup Vitamin (yazk oldu Gökhan gibi bir adama :( ),MFÖ, Metallica, Barış Manço, Beatles vvsvs
[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Once I had strenght but no wisdom,
Now I have wisdom but no strenght.

[Bu mesaj penthesilea tarafından 27 June 2003 07:44 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj penthesilea tarafından 27 June 2003 07:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İlk doğru dürüst dinlemeye başladığım müzik turuncu bir kaset içerisinde kaydedilmiş olan "Pink Floyd - Another Brick in The" Wall du arkasından ilk satın aldığım kaset (9 yaşındaydım) sadece meraktan "Iron Maiden-Iron Maiden" oldu ikinciside yanılmıyorsam "W.A.S.P. - Headless Children" idi daha sonra arada birkaç yanlışlık ile Madonna, Tpau vesaire gibi şeyler dinlemişliğim vardır sonra işin ucu kaçtı zaten.[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
theKingpin, 17 June 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
tentike ukugnauheaniahea tentike..
Alexi_Septimus, 19 June 2003 15:18 tarihinde demiş ki:
tekiniki dediğin get busy veya get chicky bölümü olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

küçükken queen, beatles fln dinlerdim (doğuştan rocker'ım :D) soraları alıştım brutale mrutale.[hline]http://www.frp-tr.net
Craven, 17 June 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline
Sosyal ağlarda paylaş

hatırladığım bir brayn adams yada nasıl yazılıyorsa rodin hood soundtracki var ona bayılırıdım
çok ufaken mfö'nün sen neymişsin be abiyle halidisidelomu ne öyle birşeyleri eve gelen her misafire söylermişim adamlar beni maskara etmiş bunca sene sonra yeni söylüyorlar :) sonra michael jacksonın pide diye bir şrksı vardı sokakat flan onu söylediğimi hatırlrım ufakken :)

[Bu mesaj TheSilver tarafından 27 June 2003 14:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oha şarkı sözlerini yanlış anlama-man :-)

Ben küçükken bi pick-up wardı evde onda uyumadan önce Michale jackson-thriller plağını dinlerdim ninni gibi (bu daha okula bile gitmeden oluyo)... Bi de özellikle dinlemesem de çalınca dinlediim bilimum zamanının pop şarkıları (şimdii hatırlamıyorum bile) haa arabadaykene Gary moore - still got the blues ve Joe Cocker - unchain my herat'ı ilk kez duymuştum yine bayaa küçükken (ben küçükken beş yaşındaydım aabey ehe) "babaa bu ne güzel şarkı" demiştim bunu hatırlıyorum...[hline]Silthanas, 24 June 2003 13:16 tarihinde demiş ki:
En iyisi tuzla'da... Ben zamaninda orada yapmi$tim..yeterince uzundu =)

A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)

[Bu mesaj Ouz_UFO tarafından 27 June 2003 14:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Walla çocuklugum Barış Manço'nun şarkıylarıyla geçti, ama pek az kişi hatırlayabilmiş onu burda...[hline]a.k.a LaResistance!

Let me ask you one question
Is your money that good
Will it buy you forgivness
Do you think that it could
I think you will find
When your death takes its toll
All the money you made
Will never buy back your soul
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 27 June 2003 10:55 tarihinde demiş ki:
İlk doğru dürüst dinlemeye başladığım müzik turuncu bir kaset içerisinde kaydedilmiş olan "Pink Floyd - Another Brick in The" Wall du arkasından ilk satın aldığım kaset (9 yaşındaydım) sadece meraktan "Iron Maiden-Iron Maiden" oldu ikinciside yanılmıyorsam "W.A.S.P. - Headless Children" idi daha sonra arada birkaç yanlışlık ile Madonna, Tpau vesaire gibi şeyler dinlemişliğim vardır sonra işin ucu kaçtı zaten.

Eh zevkine şaşırmamak lazım o zaman şimdi...

Ben de ilk Joe Cocker a vurulmuştum unchain my heart ile. Barış Manço, Sezen Aksu, Zerrin Özeri çok beğenirdim bi de yerlilerden. O zaman böyle lirik siteleri yoktu biz dinleyip geri alıp geri alıp kendimiz çıkartıyoduk sözleri. İlk sözlerini ezberlediğim şarkı da Madonnanın Like a Prayer dır.[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 27 June 2003 15:50 tarihinde demiş ki:
Eh zevkine şaşırmamak lazım o zaman şimdi...

Ben de ilk Joe Cocker a vurulmuştum unchain my heart ile. Barış Manço, Sezen Aksu, Zerrin Özeri çok beğenirdim bi de yerlilerden. O zaman böyle lirik siteleri yoktu biz dinleyip geri alıp geri alıp kendimiz çıkartıyoduk sözleri. İlk sözlerini ezberlediğim şarkı da Madonnanın Like a Prayer dır.[hline]

İşte sonrası dediğim gibi biraz karışık 4 sene üniversite sırasında İzmirde bir müzik market işlettim dolayısı ile bi ara uykumda albüm isimleri sayıklıyordum. Hatta işin enteresanı birisi bi albüm sorduğunda yılı çalanları diğer albümler gibi gereksiz bilgileri sıralar durumdaydım. Allahtan şimdi kurtuldum hastalığımdan baya.[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
theKingpin, 17 June 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
tentike ukugnauheaniahea tentike..
Alexi_Septimus, 19 June 2003 15:18 tarihinde demiş ki:
tekiniki dediğin get busy veya get chicky bölümü olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...