Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 2 Grafik Sorunu

DoguJr

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Battle Fieldda multiplayer oynarken herşey gayet güzel hoş gözüküyor. Ama Uçak kullandığım zaman Air-Ground (Napalm olsun diğerleri olsun) attığım zaman göremiyorum gözükmüyor yani sadece attığımı sesinden anlıyorum fakat aynı sorun Air-Air misslelarda olmuyor onları gayet net görebiliyorum F10 Camerasından acaba sorun nerededir bir bileniniz varmı?[signature][hline]D&C Online Forum
Revell - Night Elf Hunter
Sosyal ağlarda paylaş

korsan cd nin zararları vol.1 ben korsan almadım netten çektim ne kadar durustum.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi şöyle bişey var.. benim grafikler patchten öncesine kadar iyidi.. en boktan ayarlarda idare ediyodum.. patch geldi şimdi fps 15'e düştü.. noluoyoruz kardeşim?

GeForce FX GO5700 var, 128mb.. bu kartta bile düzgün oyun oynayamıyoruz artık sinirme dokunmaya başladı illa gidip paraları bayılmamız mı lazım oyun oynamak için?!?
Benimki laptop zaten ekran kartı da değiştirelemez.. çok sinir bi durum bu[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] |
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

Ayarları sonuna kadar açmamayı denedin mi? :D Özellikle real time gölgeleme ve yansıma efektleri high-end sistemleri bile zorlayacak gibi.

1024x768 ve gayet iyi ayarlarla hiç yavaşlamadan oynayabilmen lazım. Ama her şeyi maximum'a getirirsen yavaşlama olması doğaldır bence.

edit: Bu arada işlemcinin en ufak önemi yok. 3000 yerine 1800 olsaydı tek değişen şey bir kaç fps ve loading süreleri olurdu. Ram'in de önemi pek değil. Olay %80 falan ekran kartında biter. Senin geforce nasıl bir kart? Radeon'lardan hangisine denk gelir aşağı yukarı?

Bende radeon 9600pro var her şey minimum'da anca oynuyorum yavaşlamadan.

[Bu mesaj Mirage tarafından 24 Temmuz 2005 11:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mirage olmadı dedigin fps yi %80 etkileyen olay ram dir wow da 512 ddr da ironforgeda 10 15 sn bekleme yapıyodu 1 gb a yukselttim tek takılma olmadan oynuyorum 256 mb ekran kartı var bu arada 9600 pro.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Cintonick o dediğin her oyun için farklı. Wow tam tersine ram yiyen yutan bir oyun. Ben de wow için 512 mb olan ramimi 1024 yaptım. Biliyorum yani nasıl etkilediğini.

Aynı şey battlefield 2 için geçerli değil. Battlefield 2'nin yakıtı ekran kartıdır. Ram ikinci sırada gelir. İşlemcinin nerdeyse hiç önemi yoktur.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...