Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diezde İlk lvl 70 Rogue

Hoodstar

Öne çıkan mesajlar

bence bi oyun için bu kdr bağlanılmaz sonuçta 70 olsan ne olacak . ödül yok bişey yok .bi bakıma boşuna bağlanıyorsun. Gm ler sorun çıkartacak sonra ban layacaklar al sana gitti kaç yıllık emeklerin[signature][hline]Nick=T_Deville.... :Hoodstar:
Lvl=3x... 63
Clan=n00bz.... New_0rder
Job=Assassian.... Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi oyuncuların Türk olduklarını biliyolar ve çekemedikleri için Oyunda yabancıların türklere etmediği laf yok (hacker.duper vs.).mesela Diezde 303 clanı polonyalılardan oluşuyo ne zmn boss kesmeye kalkışsak hep trade atıp duruyolar.[signature][hline]Nick=T_Deville.... :Hoodstar:
Lvl=3x... 63
Clan=n00bz.... New_0rder
Job=Assassian.... Arch Mage

[Bu mesaj Hoodstar tarafından 22 Temmuz 2005 13:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 22 Temmuz 2005 13:21 tarihinde demiş ki:
En iyi oyuncuların Türk olduklarını biliyolar ve çekemedikleri için Oyunda yabancıların türklere etmediği laf yok (hacker.duper vs.).mesela Diezde 303 clanı polonyalılardan oluşuyo ne zmn boss kesmeye kalkışsak hep trade atıp duruyolar.

diez'deki en lame clan o bence. nefret ediyorum o heriflerden.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

Bosslarda ks diye bi kuralın olmamasından dolayı oluyo bunlar. Bazen gidiyoz sq ya 1 archer 1 healer kesiyo adamlar. Biz gelmişiz 1 archer 2 assa 2 healer. Dalsak adamın şansı yok kesin alacaz ama bekliyoz. Niye? Saygı diye bişey var.
Ama şu trade atanlara feci uyuz oluyom. Bi olay anlatayım.
Boss geziyodum sq yu gördüm 1. apos spotunda. Hemen clanı çağardım geliyoz dediler. Bi baktım 4x bi noob alttan shout ta bağırıyo Sq apos spotta gelin keselim diye. Adam bağırırken bizimkiler geldi partymizi kurup direk girdik sq ya. 3 assa 2 healer. İkisi tank oldu bende vt atıp kaçıyom. Alttan bağıran 4x lik adam gidip tank a trade atmaya başladı. Adam trade i kapattı bu sırada herif gidip healera trade atmış. 61 lik tank yattı. Hemen tradeleri kapadık. Assa reslendi kalktı, kestik bossumuzu. Adam orda deli gibi küfür yedi bizden. Sonra pm attım niye trade atıyon diye. Adam ben gördüm bossu çağardım sizde geldiniz dedi. Party e beni de alsaydınız atmazdım diyo. Bende sen çağarmadın. Ben kendim gördüm clanımı çağardım dedim, adamla baya tartıştık. Adam inanmıyo. Dedim bi git ya ben 4 saat boyunca boss kovalıyom. Spawn saatlerini kaydedip bekliyom sen gelmiş ne diyon dedim. Adam sonunda inandı çekti gitti.
Ama hoş şeyler değil bunlar boşu boşuna adam yattı yani.[signature][hline]Nation: Elmorad
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin

[Bu mesaj Armas2 tarafından 23 Temmuz 2005 10:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Armas2, 23 Temmuz 2005 10:34 tarihinde demiş ki:
Bosslarda ks diye bi kuralın olmamasından dolayı oluyo bunlar. Bazen gidiyoz sq ya 1 archer 1 healer kesiyo adamlar. Biz gelmişiz 1 archer 2 assa 2 healer. Dalsak adamın şansı yok kesin alacaz ama bekliyoz. Niye? Saygı diye bişey var.
Ama şu trade atanlara feci uyuz oluyom. Bi olay anlatayım.
Boss geziyodum sq yu gördüm 1. apos spotunda. Hemen clanı çağardım geliyoz dediler. Bi baktım 4x bi noob alttan shout ta bağırıyo Sq apos spotta gelin keselim diye. Adam bağırırken bizimkiler geldi partymizi kurup direk girdik sq ya. 3 assa 2 healer. İkisi tank oldu bende vt atıp kaçıyom. Alttan bağıran 4x lik adam gidip tank a trade atmaya başladı. Adam trade i kapattı bu sırada herif gidip healera trade atmış. 61 lik tank yattı. Hemen tradeleri kapadık. Assa reslendi kalktı, kestik bossumuzu. Adam orda deli gibi küfür yedi bizden. Sonra pm attım niye trade atıyon diye. Adam ben gördüm bossu çağardım sizde geldiniz dedi. Party e beni de alsaydınız atmazdım diyo. Bende sen çağarmadın. Ben kendim gördüm clanımı çağardım dedim, adamla baya tartıştık. Adam inanmıyo. Dedim bi git ya ben 4 saat boyunca boss kovalıyom. Spawn saatlerini kaydedip bekliyom sen gelmiş ne diyon dedim. Adam sonunda inandı çekti gitti.
Ama hoş şeyler değil bunlar boşu boşuna adam yattı yani.

O kadar konuışman hata ki. Sen ne bakıyon adama. Blockla gitsinç..[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: Konsey
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

artık bossları bırakın apos yaparken bıle trade blocklar oldum ya cok sacma bı şey bu spot u bıraskın gıdın denıor ne alaka ıse onları takmıosun tabıı baslıolar aposda ks yapmaya trade atmaya dun gece DF cıktı tam bız basladık herıfler uruq cektıler yatan oldu tabıı bızden o arada DF baska yone doğru kaçtı baktım kesmeye baslamıslar bızde usulca cekıldık yanı bzı basladık dıe kesene KS yapmadık olen arkadasın kaybıda yanına kar kaldı bu kdr garıp bı hal aldı boss kesme işi[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: Sudden Death

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 23 Temmuz 2005 00:46 tarihinde demiş ki:
bide o aAjax oda KS yapıor.
Cracked oda ole ...
bi ara kimse KS yapmazdı.beklerlerdi,kesince drop die sorarlardı
ne olduda herkes KS yapıorrr?
he bide şey cıktı keseöeyelim die trade atmalar falan
uyuz oluorum

su oyunda gelmis gelmis en buyuk loser aajax. adam blood don kesecek, bowldan ta harpy spotuna kadar lure ediyor ahaha[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 23 Temmuz 2005 16:28 tarihinde demiş ki:
said:
ShadowFax, 23 Temmuz 2005 00:46 tarihinde demiş ki:
bide o aAjax oda KS yapıor.
Cracked oda ole ...
bi ara kimse KS yapmazdı.beklerlerdi,kesince drop die sorarlardı
ne olduda herkes KS yapıorrr?
he bide şey cıktı keseöeyelim die trade atmalar falan
uyuz oluorum

su oyunda gelmis gelmis en buyuk loser aajax. adam blood don kesecek, bowldan ta harpy spotuna kadar lure ediyor ahaha

O adamı bende sevmiyom.[signature][hline]Nation: Elmorad
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben oyuna bi müddet ara verdim. Şimdi Ürgüpteyim. Çok baydı beni 8 aydır oynuyorum kaç kere battım. İtem yakmaktan başım döndü. Clanda çok sorunlar yaşadık.(şu an herşey yolunda. Hatta clanımız 3. grade bile olmuş. Gerilerden koptuk geliyoruz :D. Bende çok sıkıldığım işin lvl+ para kasmadım sadece boss gezdim bol bol boss kestik.) Ağustos 20 de Ankara ya geri dönünce kasmaya tekrar devam edecem. Bu arada eslandda saklambaç oynayacaz. Unutma :D.[signature][hline]Nation: Elmorad
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...