Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beramustan dieze

JustGiveMeUrNp

Öne çıkan mesajlar

ark lar ben ko ya ilk diezde başlamıştım.en fazla lvl 52 rogue yapmıştım orda sonra bırakmıştım başka açmıştım fln neyse oyunu biraz örendikten sonra beramus açıldı dedim geçiyim şuraya geçtim mage açtım lvl 51 yaptım hacklendi bende sattım sonra warior açtım lvl 59 oldum elimde raptor +7 set +7/12 str chitinlerim giga axe glave ler fln vardı account hacklendi nsl oldu bilmiyorum gitti.sonra rogue açtım oda lvl 51 oldu daha sonra bi gün şifremi deiştirdim tekrar oyuna girmeye çalıştığımda invalid dedi son olarak bi mage açtım lvl 61 şu an ondad dün akşam 30m param vardı toplam hiçbişiyim yok 30mden başka gittim glave +1 aldım 20m den +6 sı 50m fln ediyo beramusta yapıp satayım biraz kar ederim dedim +5 yaptım nusla +6 ya 4 tane priest chitin yakıp bastım busla patladı dayancak gücüm kalmadı artık sonra clandan bi adam bana beleşe salamander verdi biraz moral geldi bana salamander +6/48 ler beramusta 30~40m arası neyse dedim bare bu olsun oda +3 ten +4 e patladı ii ce yıkıldım 200k param kaldı hiçbişyeyim kalmadı üzerimdeki satayım dedim sonra aldıım şey yine patlar fln dedim o riskede giremedim ondan beramus uğursuz geldi bana diezde wairor açtım şu anda lvl 25 onu kasçam bakalım ha diezde o itemları nsl yapçan baştan fln derseniz cafewden ark lar var lvl 61+ hepsi onlar yardım etçekler raptor fln bulcaklar neyse buraya beramusta tanıyan ark lar varsa bilsinler dedim ondan yazdım inşallah diez hayırlı gelir bana :):)[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

Adı üstünde Evil Anvil. Zengini daha zangin fakiri 5 parasız yapıyor. Ne zaman param olmasa koyduğum her haltı kırdı, ne zaman halim vaktim yerinde olsa +7 kadar %50 oranında çıktım :)

Ne diyim geçmiş olsun .[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:59xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...