Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Power of Turks guldıne uye arıyoruz

allf

Öne çıkan mesajlar

Power of Turks guldımıze oynayacak kafa dengı ve lvl 75 ustu arkadaslar arıyoruz.
charekterlerın mesleklerınde ayırım yapmıyoruz.
eger gulde katılma gıbı dusuncenız warsa oyunda yetkısı olan
.:MuRaT:. (master)(prı)
allf (spear knht)
z_ali_m (asasın)
ApexMx (pri)
TÜRK BEY (cru)
bukısılre pm atarsa sewınırım.[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

Bence charlarda meslek ayrımı yapın

bence
3cru
3 knigt
1-2 mage
2 aco kesın 2 tane cunku 1 kısı bazen heal vermekte zorlanabiliyor
1-asa
1-rouge bunun gibi karma olsun[signature][hline]Ya göründüğun gibi ol ,ya da olduğun gibi görün

CS ForEvER

[Bu mesaj uo_terminator tarafından 06 Şubat 2005 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lind3r0th, 08 Şubat 2005 17:35 tarihinde demiş ki:
oo alf helal len işi büyütmüşsünüz ben shindei muahha neyse turk guild duruyormu halen :P

Shindei o turk guildı yıkılalı yıllar oldu be =). Ekim gibi East birleşmesi oldu sonrada işte Turkstar olayı. East bayaa bir oyuncu kaybetsede Memoriam'ın kalesini savunuyorlar genelde. Turkstar da bazı olaylar nedeniyle kapanıp bize yani Anatolia Empire a geldi. 2 Haftadır emp kırıyoruzda savunamadık daha =). Wiz olsa =/[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu guilde alınmıştım ağustos ayında sonra bi ara girdiğimde charı guildden atılmış bulmuştum :)

girmeyin bu adilerin guildine ahahah :-) (şaka len şaka...)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Ben oyuna dün basladimda (30/21 im), cok fakirim yaa. Ilk defa oynuyorum, bi eleman bana lvl atlamam icin yardimci oldu. Simdi o da yok, hic exp kazanamiyorum. Bi ara usta oyunculardan biri ile bulussakta bizim gibi ciraklara yardimci olsalar.[signature][hline]"These tears we cry
Are falling rain
For all the lies you told us
The hurt, the blame!
And we will weep to be so alone
We are lost
We can never go home"
-Gollum's Song
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
hehe... cevap bir hayli gec geldi allf'cim, ama geldi ya ;-) ... Su an iyiyim... lvl 71 bir Sage'im var (Freecaster/Woe Sage). Sage konusunda bircok yabanci (ingilizce/almanca) Guide okudum. En iyisi oldugunu düsündügüm Freecaster ve Auto caster'lari oynuyorum. Autocaster'a daha bugün basladim, lvl 40 su an. Woe'da oynama firsatim olmadi daha. Anadolunun Melekleri isimli guilddayim su an. Yeni bir guildiz. Eger mümkünse sizlerle bir Woe'ya katilmak isteriz. Bizim ilk Woe tecrübemiz olacak...

P.S. Ucuza Phen Clip satan yokmu yahuu... Ihtiyacim var...
Sosyal ağlarda paylaş

sagemı allah allah
saten sage acımız war nezaman gelsen alırız neyse bu arada woe cıdden sabır ve salam esya ısıdır umarım bır seyler basarırsınız gonul ıster suaya kale resımlerımızı koymayı ama nasıl ataclanıyor bılmıyorum .
basarılar
herzaman beklerım[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

Ya nasıl oluyosunuz 1 ayda lvl 60-70 ya günde 20 saat mi kasıyosunuz kardesim lvl 53 üm bongum munak falan 0.2 veriyo 500 kescem 1 lvl yapmayın ya insan yaratık kesmekten sıkılıyo nası atlıyonuz öle??? [signature][hline]:rock: Sentenced FOREVER!!! :rock:
Cross my heart and hope to die!
May my end,come tonight...!

[Bu mesaj babayigit tarafından 11 Temmuz 2005 15:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mage, archer ve swordmanler gre general keserek kolayca atlıyolar ben 1 günde job level 37 den 40 a getirdim [double exp varmiydi bilmiyorum] ama 40-50 arası sıkılıyor insan zaten job level 40 ta yaptıysan kolayca 70 lere getirirsin.[signature][hline]Pawliger - Dunemaul
Night Elf - Druid
Defenders of Anatolia
Sosyal ağlarda paylaş

Toy Factory 2 'deki mystcaseler (aman dikkat bolca da cruiser var orda, rahat vuruyorlar flee yüksek de olsa) idare edebilir.

Veya Orc Dungeon 2. katta Zenorc kesmeyi deneyebilirsin, mystcaselerden azcık daha düşük exp veriyorlar ama daha bol bulunuyor.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...