Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bana Diablo I ve Ultima Collection Bulana Ödül

Dev

Öne çıkan mesajlar

Diablo I ve Uo Collection bulup adresime yollayanlara yemin ederim elimdeki gerçek dikilmiş mage robelardan birini verecem. Yardım edebilecekler bana ulaşsın...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

yarin taksim'e gidiyorum, pm'den zamaninda ulasirsan cd'ye cekip verebilirim diablo 1'i.

robe'un da sende kalir hem.. ayrica kadikoy'de bogadan yukari cikarken sol tarafta taki vs. satilan bi sokak vardi (unuttum simdi adini) orda 10 15 metre ilerde sagda bi netcafe'msi yer var. sor oraya, vardir kesin...[signature][hline]Tulahr

[Bu mesaj riglous tarafından 22 Temmuz 2005 01:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.osloskop.net/r/3928.html[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

riglous, sanatçılar sokağı orası

oradan biraz ileri gidip sağ tarafta tamamen siyah bir dükkanla karşılaşacaksınız, tabelası var mı hatırlamıyorum ama adı tılsım

orada kesin vardır diyebilirim ben sana, bir sürü eski oyun toplamıştım ben oradan

pazartesi çarşamba açık degildi galiba, günlerden emin değilim pek, 12 den sonra açılıyor bir de dükkan...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

One way sana ödül yok ver sen. Ödülsüz senin için cnm sen yeterki ver diabloyu...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ödül her ikisini de bulana. Diablo + Uo Collection. Xearo ödül ne istersin sen söle. Yanlız bunlar cd ile ödemeli adresime gönderilecek ha öyle...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

KIRDIN HA ! Affedersin ama . .. vay öküz ![signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

Deyyt... Muhalefet misin lağn ! :lol: ( ciddiye alma )[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...