Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerikayi feth etmeye varmisiniz?

-Unintended-

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar ben sahsim adina avrupa serverlarini tercih etmiyorum.Söyle aciklayabilirim;

Hicbir sekilde parti aradiginiz zaman parti bulamiyorsunuz.
Oyuncu sayisi cok kıt.
Oyuncuların ve guildlerin cogu noob klasmaninda.
Shiverpeak Arena'da 45 dk pvp beklemek.

Avrupa serverlarinin eksikliklerini saymakla bitmez.Ben sahsim adina bir kac arkadasimla Amerika serverlarinda oyunuyorum.Sürekli pvp ve sürekli parti bulma olanigi, sehirlerin dolulugu, lag olmayisi gibi + lari var benim icin.Teklifim acik; Amerikan serverina gelin.pvp icin antreman yapmak olsun, tomblarda kasmak olsun cok cok cok daha kolay olacak.Sonucta acc. amerika olarak degistirdiginizde hicbirsey kaybetmiyorsunuz.Levelinizda itemlarinizda oldugu gibi kaliyor.Bence bu oyunda kendinizi gelistirmek, takım oyununu gelistirmek istiyorsaniz gelin.Kaybedecek birseyiniz yok zaten.

Priest Of Titania Mo/W 20
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar olay gayet basit...sanırım burda avrupada oynayan arkadaslar pek bilmiyor...ben biraz daha acayim sizlere :)

Öncelikle Oyun TEK bir sunucu tarafindan oynatiliyor.Yani Amerika/Avrupa arasi gecis yaptiginizda bütün esyalariniz karakterleriniz herseyiniz oldugu gibi duruyor.Hatta friend List'inizdeki arkadaslarinizla bile konusabiliyorsunuz fark etmiyor.Tek fark Oyuncu/takım bollugu amerikada...5 hakkınız var.begenmesseniz degistirirsiniz.Amerikada Tomblara gittinizmi ilk 3 district full cekiyor...15. district te 45 adam oluyor.Dikkat ederseniz Tomblarda genelde 5vs5 maclarda en az 3 amerikan takimi oluyor...

avrupada oyuncular cok zayıf...biz burda avrupa takimi gördükmü silip süpürüyoruz...sebebide gayet acik...oyuncu olmadigi icin kurulabilecek takim sayisi kisitli.Atlayin gelin 1 hafta sonra tesekkur edeceksiniz.Yada beni friend listinize ekleyin daha detayli bilgi vereyim

Priest Of Titania
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...