Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızım Cury 5. Kattan düştü...

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar Kaptan Custo ve Madam Cury adındaki kedilerimi bilen bilir dün Cury 5.Kattan aşağıya düştü sabah abim görmüş ben allahtan evde değildim kafayı sıyırmak üzereyim..

Cury nin durumu şuan iyi ikimiz yanyanayız 2 bacağıda kırık...

Çarşamba günü ameliyata giricek..

600 m para istediler Cury için herşeyimi veririm valla umrumda bile olmaz..

Platin takılacak ayağına 3 ayda alışır dediler çok sinirliyim sizede söylemek istedim... İyi günler..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

Dorsia anlamadım demek istediğinşeyi.. ben sevgimi paraylamı belli ediyorum yani yada sabah benmi yanlış anladım.. eğer böyle birşey varsa çok yanlış cümle kullanıyorsun..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

yazık ya umarım en kısa zamanda eski haline kavusur sende pencereleri açık bırakmamayı alışkanlık haline getirirsin umarım.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla para umrumda bile değil ne kadar istedikleri felan...

Ya geçen gün işte perşembe akşamı abim gece yatarken balkonun kapısını açık bırakmış ama odasının kapısını kapatmış Custo ve Cury bide yavruları ise salonda abim gece kalkmış su içmiş yatmış o sırada Cury içeri girmiş ve abim sabah uyandıgında Cury i aşağıda bulmuş... Evde olmadıgıma şükrediyorum.. Abimle çok pis kavga ederdim kırardım azını burnunu da..

Şuanlık cury nin durumum çok iyi teşekkür ederim hepinize..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce iğnelerini yaptım cury kızımın gayet iyi durumu.. içim rahatladı artık..

[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj RedallHoor tarafından 16 Temmuz 2005 17:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dorsia kusura bakma çok moralim bozuktu.. sonuçta 1.5 yıldır onunla yım hergece beraber uyuyorum nefesalıp verişleri ninni gibi geliyordu çok seviyorum kızımı ben haliyle bişi oluncada canımdan bi parça gidiyor ve çok sinirleniyorum kusura bakma..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj RedallHoor tarafından 17 Temmuz 2005 01:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum inşallah eskisi gibi yürür biliyorsunuz Siyam Dişileri çok endamlı hayvanlardır inanılmaz güzel yürürler ve koşarlar (tay gibi) inşallah tekrar güzel kızım öyle yürüyecek..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Kızım bugun ameliyattan çıktı boynuna böyle dikişlerini ısırmasın die bi plastik halka taktılar.. kızımı traş ettiler cillop gibi oldu :) ..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

eskisi gibi yuruyebilecekmiymiş ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...