Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MyKo Quest

Jean_Ali

Öne çıkan mesajlar

Beyler bna acil yardım edin.Ben MyKo oynuyorum.Fakat 30lvl daki görevleri bi türlü çözemedim.Dark Lunar Spy bide Eslant Woman.Eslan Woman'da guarda git dio ama oraya gidince oda royal chief e git diyo.Ama royal chiefde tyon meat istiyo.Bi türlü çözemedim.Bna bu konularda yardım edebilcek olan varmı??
Sosyal ağlarda paylaş

Luferson a gidiyorsun
Captain Fargo dan questi alıyorsun sonra luferson castle dan kapısından dışarı çık solo dön ve dümdüz git sonra mantar tarlası çıkacak önüne :) orada görürsün zaten[signature][hline]Server : Deimos
Clan : n00bz
Nick : NecrozaN
Lvl : 3x
NP : pOq gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Renosans Reporty görevi humanlarda kendi şehrine git sonra Captain falkwine den görevi al kapıya git sola dön ve dümdüz gideceksin mantar tarlası gibi bi yer var :D ne güzel atlattım[signature][hline]Server : Deimos
Clan : n00bz
Nick : NecrozaN
Lvl : 3x
NP : pOq gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 22 Temmuz 2005 14:10 tarihinde demiş ki:
Orda domuz gibi koca gövdeli hayvanlar var. Tyon onlar, onlarden kesicen, 1 tane tyon meat çıkarman lasım.

ahu kaksi öldürdün gülmekten varya ne güzel mesajmış bu[signature][hline]HåD£§©ik 2°°3 - Plutøn 2°°5
I Love =o=
Hadescik = Plutøn
Aşıkım!...

Sosyal ağlarda paylaş

Görevi kimden aldın? Görevde yazıyordur... Nerden bakıcam göreve de dersen, karakter penceresinde quest diye bir bölüm var. Ordan görevin üzerine çift tıklarsan bir pencere daha açılır ve orda gereken işlem yazar.[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...