Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BAN listte türk kaynıo

Miqrop_AmidoN

Öne çıkan mesajlar

bundan bööle sizlerden ricam oyunu kurallarına göre oynamanız ne bu yaaaaa alla alla
kardesim hacker mı kesildiniz basımıza yaa kimi KS den kimi luring monsters to the partyes den kimi luring breth den kimi players cash hack den aaa
ama olmuyo bööle kardesiim yaa buna bi dur demek gerek artık
sonna türkler eziq oluyo oyunda neden hep bunun yüzünden işte
neymiş way efendim türkler oyunu bilmiomuş way efendim hepsi noob mus falanmıs filanmıs daha neler neler[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader _Miqrop_13ruatily
server diez
Sosyal ağlarda paylaş

ne bileyim mesela baqtın adam luring breth yapıo hemen adama challange at adamı cek moradona ne bileyim işte yap bişiler. adam sanki el-morad adına calısıo getiro bütün monsterleri brethe olan vendor mode olanlara oluyo. yazıq mı diil kardeşim yaa gidio o kadar xp.[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader _Miqrop_13ruatily
server diez
Sosyal ağlarda paylaş

baş ediLemes bi probLem oyun oynamaq yerine baska seyhlerLe ugrasanLar war :)
Hayatımda bi kere luring monster yaptım oda lvl 41 deruya daLmıstım kesemedım towna kadar kovaladı topal yaratık :D[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

sen onu o topal deruya soyle o bana Lure yaptı :))

İşim oLmaz ya adam DM cekıo guardları kapıstırıo arada ölenler fln ne gerek war bundan zevk alanlarda zaten bi probLem war demeqtir[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel bir noktaya değinmişsin ama bu tarzın nedir anlayamadım.
1. si sanki bu forumdaki adamlar hileci gibi basmışsın kalayı.Yavaşla biraz,sakin ol,derin nefes al.BU tarzda yaklaşırsan sana ilk denilcek laflar "sen kimsin?ne kadar zamandır bu oyunu oynuyosun?bu lafları burdaki insanlara etmeye ne hakkın var?vb." dır.
2. senin burda dem vurduğun sorunlarla burdaki çoğu kişi sen daha muhtemelen - tarzından dolayı edindiğim izlenim bu,yanlış olabilir tabii - bu oyunu bilmiyorken baş etmeye çalışıyordu.

Kısacası daha değişik bir uslüp kullanırsan kendi adıma sevinirim.
Not. Yukardaki arkadaşın yaptığı kesinlikle lure değildir.HEr town a gelen yaratık lure lenmiş demekte değildir.Geçmiş olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

şu macroing işini bi ben çözemedim herhalde
hangi siteyi dolaştıysam KOhack war bu ne bööle yaa seni neredeyse ölümsüz yapıo potsları otomatik kullanıo ne biliim trade atınca adamın itemleri calabiliosun falan daha neler neler[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader CANYX
server diez
+40 aliyoruz isteyen PMlesin
Sosyal ağlarda paylaş

al bak o kotu dedığın olaya baslamısın bıel bıze adam gıbı oynayın dıyeceğine sen adam gıbı dur nıe programa rıon ve ya kohack kurcalıon alla alla once kendını doğrult adam gıbı oyna aoto lot cart curt bunla rıllegal seyler ve yasak hem oyunda hemd eburda konusulması yasak[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: The Others
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle diyeyim ;

Knight Online ilk çıktığı ay betası tamamlanmış bedava diye Avaturk konu dışında forumlarında topici açılmış.Biz arkadaşlar heves ettik başladık kastık ama şöyle diyelim oyundan bir zevk alamadık.İlk başlarda güzel ama ilerledikçe bayıyor insan.2 hafta sonra toptan bıraktık.

İlk oynadığım zaman güzeldi çok az Türk vardı.Çok az Türk dediğim de zaten başka adamda yoktu çok az insan vardı (şimdiye göre).

Şimdi ise;
Kafeden giren 8-9 yaşındaki veletler;
gnc_fb,kamil_65,tr_mahmut_tr gibi nickli adamlar;
OYUNU SADECE TÜRKLER OYNUYORMUŞ GİBİ DÜŞÜNENLER;
Illegal yollari amaç edinen şahışlar ;

yüzünden orta derece güzellikte olan bir oyunu iyice dandikleştirdiler.

Orta güzellikte dediğim ise insanı kendine bağlayan oyun niteliğinde güzellikteydi.

Şimdi ise her şey ortada.Adam gibi oynayanlara lafım yok.

Hala forumda dupe yapılmıyor mu artık diyenler olduğu sürece bu oyun gelişmez ve o listede daha çok Türk görürsünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Miqrop_AmidoN, 19 Temmuz 2005 01:22 tarihinde demiş ki:
bundan bööle sizlerden ricam oyunu kurallarına göre oynamanız ne bu yaaaaa alla alla
kardesim hacker mı kesildiniz basımıza yaa kimi KS den kimi luring monsters to the partyes den kimi luring breth den kimi players cash hack den aaa
ama olmuyo bööle kardesiim yaa buna bi dur demek gerek artık
sonna türkler eziq oluyo oyunda neden hep bunun yüzünden işte
neymiş way efendim türkler oyunu bilmiomuş way efendim hepsi noob mus falanmıs filanmıs daha neler neler

Evet kardeşim sana katılıyorum herşey bizde türk milletinin özelliklerini oyunda bilee güzel bi şekilde görüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

tamm da
KS yapan turk olmasa bile (e cogunluk turk ya Ks de ) KSer noobs efendime sööliim KSer turks denler bile oluyo
kötü bişi yani
ha bi de macrocular war dışardan baqınca anlasılıo adam %200 depar koyuyo ama mage tabii. diosun sen macroing yapion adam hemen baslıo inkar etmeye . Sanki ne war kabul etsen Gm ye mi şikayet etcez. Gm göz yumuyo ki macro yapabilion[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader CANYX
server diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRibula, 21 Temmuz 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
al bak o kotu dedığın olaya baslamısın bıel bıze adam gıbı oynayın dıyeceğine sen adam gıbı dur nıe programa rıon ve ya kohack kurcalıon alla alla once kendını doğrult adam gıbı oyna aoto lot cart curt bunla rıllegal seyler ve yasak hem oyunda hemd eburda konusulması yasak
ya hayır ama ben link falan da wermedim macro nasıl yapılır onu da annatmadım nesi illegal bunun
illegal olan sadece kelimeler yani[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader CANYX
server diez
Sosyal ağlarda paylaş

dun aksam yasadığıım olay:
3-4 kişi farklı bı clan gecmek için clan yetkılısı ıle konusuoz dah doğrusu 3 kişi adına ben konusuom: nerelısınız dedı turk um dedım
daah sonra ağıza alınmıcak kufurler basladı sız anal sex seversınzı hepınzı farkılı cınsel ıstekler ıcındsınız erkek de olsanıs pasıf olursuınuz fln gıbısınde n cok ağır ve ağız alınmıcak laflar sarfettı
bense kufursuz cvp verdım sız hep boylesınız atrımcı ve ırkcısınız fln dedım orneğin garoof bılıonc any ve bobert bunlarda turk dedım onlar içinde aynısını soyluormusunzu dedım cvp gelmedı eğer haal clan ıstıyorsanız kişi bası 500m verıceksınzı ve bız takın chıtına lıcaksınız her bırınız kendınıze aıt fln dedı yanı cok ağır bı ıstekde bulundu ben se sadece ne kdr sey ısteyecek dıe ok dedım baska dedım olay burda koptu: sız onları bı verın bız duruma gore dussunelım ve sızı alaım dedı artık dayanamadım bastık kufuru tepkı gusel oldu: hepınız tum turkler boyle her sekılde sureklı kufur edıonuz dedıler...
dıyeceğim su adamalr bzı kafadan sorun dıe tanıolar e o sekılde davranılar tabıı kı bu kişilerın dedıklerı cok ağırdı kımse bunları kaldıramzadı gereklı tepkıyı her ne kdr o ağzını bozsada ebn kufursuz verdım en sond dayanamayıp bastım kufuru ama işte olya bu yanı ınsanlar turksen senden adam olmaz gozuyle bakıolar ve dırek hakarete baslıolar cok garıp ya eğer ben onlara trk um harıcı bısı deseydım sorunsuz gırerdık oraya emınım hepımızn lvl ı de np sı de o clan için uygundu ztn lıderlerını tanıoz ve muhabbetımız var ama gıdıpte ben ona artık bızı al demem bızım hakkımızda boyle dusunen ınsanlarla aynı yerde barınmm..

sunu sorucam en sonuda: sızce bu kdr hakarateı hak edıormuyuz ? nıe sadec ebıze yapıorlar da bı ıngılız e yada bı us a ve ya bı polonyalı ya bu kdr tepkı vermıolar sorun bızde olabılır mı? dun gecekı savasta commanderlar dan bırı lıneth ı bırakın brethe saldırın dıordu ustten yazı gectı: once turkler gıtsın herkes gıtmıs olur gıbısınden..
cok garıp gelıor bana sızce de ole deıl mı?[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Clan: ___ (4 kişiyiz listedeyiz)

[Bu mesaj TRibula tarafından 22 Temmuz 2005 11:41 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj TRibula tarafından 22 Temmuz 2005 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj TRibula tarafından 22 Temmuz 2005 11:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dün ki gece savaşında (Ares)Türk commander arkadaşlar türkçe yazdılar yine commandlarını,tabi ki malzeme oldular Greyhawk a yukarıdan Aptal Türkler felan yazdı greyhawk,tr(Gerisinin hatırlayamadım) nickli command arkadaş % 80 Turk Turkish gibisnden bişiler yazdı.Valla yazık isterse oyunun % 99.9 u Türk olsun sonuçta başka ırklardanda insanlar var.Ortak dil kullanmak şart!Greyhawk Hırvat aynı savaşın diğer commanderlarından zousa Polonyalı ama onlar inglizce konuşuyorlar sebebi herkes anlasın diye.Oyunda Hırvat olmasda Polonyalı büyük bir topluluk var.(Tam nicki bilmiyorum Deusmanus lideri)Şahsen Türk clan liderlerinin Commander olmasından yana değilim.
Greyhawk biz breth e geçmiştik yukarıdan me turkı partı plzz gibi bişiler yazdı sinirlendim tabi pm attım aramızda geçen diyalog aynen şöyle ;
Ben:im turk too stfu and fight its enough
Greyhawk:......(bir kaç nokta koydu)[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

burıal bana soylenen o cınsel ıçerıklı hakaret için ne dıyeceksın?
hepınız soylesınız boylesınız dıe laf edıldı
ne olduda bu kdr doıkundu adamlara artık normal kufurlerı astıularda sacma sapan laflar etmeye basladılar[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Sosyal ağlarda paylaş

kı burda sahıs deıl genel turkler soyledır boyledır hepınız gaysınız flndendı cok garıp geldı ya bunlar osmanlı erkeğini duyamıs galıba ıng yetseydı erkeklığımız nenelerınıze sorun ılla bı acıları vardır dıecektımde soleyemedım : )[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...