Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

trade sonrasi hack

druenler

Öne çıkan mesajlar

yahu bugun ayni olay bi arkada$in ba$ina geldi. "_romero_" denen bi herifle trade acmi$, 1-2 saat sonrasinda login olamami$ felan. admin'le konu$mu$ hesabini dondurmu$lar, yalniz ertesi gun lvl 22'den geri verilcekmi$, lvl 45 idi. o herifte lvl 60 uzeri bi mage sanirim. gormu$tum 1-2 kere. zaten dikkatimi de cekiyor artik cogu ki$i trade yapmiyor, merchant kurarak trade yapiyor.[signature][hline]Nick: Druenler
Level: 4X
Clan: ::SuperNoVa::
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Banada Oldu Pc nin Fişini cekmesem gidicekti char trade atti adam C: ile Masa üstünde acayip dosyalar olustu sonra silinmedi Baskası suan sizin pc nizde diye hatalar cıktı falan :D fişi cektim virüs programı yükledim düzeldi.[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:45+
Clan:Epicurean
NP:Farketmez Clan Grade 2 :D
Not:I love Japan.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 18 Şubat 2005 12:55 tarihinde demiş ki:
Banada Oldu Pc nin Fişini cekmesem gidicekti char trade atti adam C: ile Masa üstünde acayip dosyalar olustu sonra silinmedi Baskası suan sizin pc nizde diye hatalar cıktı falan :D fişi cektim virüs programı yükledim düzeldi.
Dalgami geciyorsun??[signature][hline](El Habibi)
Belki begendiginiz silah vardir...
Sosyal ağlarda paylaş

Bana göre olay kolay . pc programlamadan anlamam dil yeteneğimde yok ama şöyle bir mantık yatabilir altında . Biz oyunlara ip ile bağlanıyoruz . oyunun içinden biri ile konuşurkende sanırım o iki kişinin ip leri bağlanıyor fakat bu orataya yazılanı okumak gibi değil . Ben size trate atınca 2 pc birbirine bağlanıyor ip lerden sanırım . Adam kendi ip lerini oyunun ip lerini zaten biliyor diğer oluşan senin ip ndir . ip ni elde ettikten sonra pc nin açığınıda yakalaması kolay .ip ni bulup istediği şeyleri bir güzel yerleştiriyor pc ne . (Trojan gibi )
Adama adamın hatası masa üstünü kullanmak program files ı veya belgelerimi kullansa hatta c de daha iyi saklanılacak yerler var oraları kullansa olayı farkedene kadar adam sizi 100 kez hackler . Ben oynarken çoğu zaman trade açmıyordum tezgahtan al diyordum demek korkularım doğru çıktı yazık ya . Kime güvencez bu bela oyunda ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
adaoflands die bi ark war büyücü kendisi arestedir :D
Phanthom_tr die adamın biri ile trade yapmış trade den sonra cocugun crimsonlar gitmiş elindeki staff gitmiş cocuk cıbıl cızlak kalmış ortalıkta. Neyse derdini Gm ye annatmıs Gm den de tık yoq . cocuk sonna hep goblin bastı kıyafet yapıp satmak zorunda kaldı allahtan cocugun inn i bosaltamıo adam
ulan hem_TR yazmıssın türksün e o zaman neden gidip de elin gevurunu hack lemiosun ben ne diem böölelerine yaaa walla billa yaa[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader _Miqrop_13ruatily
server diez
Sosyal ağlarda paylaş

peki arkadasim biz bazen istesekde istemesekde trade yapmak zorunda kaliorız.20 gb üstü alisverislerde mecburuz trade atmakta peki ezik bic arla trade atsak üstünde item bulunmyan.Adam gene bu cardanda benim sifreme felan ulasma imkani varmi yada trade acarken altda 1 2 tane güncellemleri hergün yapilan program calistirsak bi yarari olabilrmi??(AVG ve Kaspersk gibi..)
Sosyal ağlarda paylaş

tanımadığınız, insanlarla sakın trade yapmayın.nasıl oldu bilmem.adam bizim arkadaşın.abi elindekine bakabilirmiyim diyen birine hava olsun diye bişi göstermiş ti nasıl olmuş yarın o silah yok ortalarda.işin kötüsü adam size hackleyebiliyor.ben güvenmediğim tanıdık dostlardan başka trade yapmıyorum artık sizde yapmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

sole bısı sorcam amntığını kavrayamadım da sımdı trade yapınca dosya transferı oluoda merchant yapınca nıe olmuo?

dun gece amcamın tekı clan ıstedı full dedım o zmn sen bılırsın dedı az once benden ıtem aldın ya işte o sana keylogger dı dedı almazsan hacklemem kiçşin dı fln dedı ok dedım bende tedbır olsun dıe charı bosaltım arkadasa oyundayken ıfre deıştım ve farklı makınadan gırıp charı actım sorra pc ye format attım hanı olurda bı boklukl varsa dıe ben tedbır aldım su an sağlam ama boel bi sans var mı yani trade den dosya gelıoda merchantr tan nıe gelmıo bunu anlamadım[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: The Others
Sosyal ağlarda paylaş

trade korkusu kalmadı artık çünki charım gitti elden dewamlı invalid password veriyo :D.ark msn den olum sen oyunda dts partideydin demesinmi bana.bende bırakıom oyunu artık
belki yeni char açarım..ke yimi beklesem acaba.giden adamıma değilode innde ki eşyalara yanıyom klandakiler bazılarını emanet etmişlerdi onlarda uçtu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 19 Temmuz 2005 12:48 tarihinde demiş ki:
İki kişinin ip si bağlansaydı private ekranından da başlanırdı.Sadece trade le sınırlı kalmazdı değilmi.

Arkadaslar IP mantigi dogru . Ama söyle birsey var. Herhangi bir netstat yazilimi yada direk dos komutu ile size veri transferi yapan birisinin IP adresini görmek son derece kolay. Ip adresini gördügünüz birisinin makinasina girmek ise isletim sisteminin aciklarina bagli. win98'ler cocuk oyuncagi Winxp lerde admin share harici oyunun kuruldugu drive paylasima acik ise ve modeminizin web arayüzü var ise o zaman bir sekilde makinaniza trojan upload edilmesi ihtimali var ki bu düsük bir ihtimal . Ne yapmamiz gerekiyor

1- c: d: gibi drivelarinizin paylasimlarini kaldirin . hicbir dosyayi paylasima acmayin

2- modeminizin 192.168.0.1 , 10.0.01 gibi ip adresleri ile i.e üzerinden config etme özelliginiz var ise default user/pass i zor olan birsey ile degistirin.

3- En büyük tavsiyem Kaspersky antivirus kurun. Cunku hem anvirus gorevi yapar hemde makinanizi taramaya kalkan yada ping ile sistemin aciklarini bulmaya calisan adresleri repell ederek blocklar. yani direk bir firewall görevi gorur

4- spyware olarak MS Antispyware kullann

5- Windows updatelerinin hepsini yapin eksik update birakmayin[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...