Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Party Aranıyor

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Deimos ta level 24 olmak üzere olan bir mage im, geçenki topicte belirttiğim üzere oyunda yeniyim(bu 4. günüm galiba). Benim gibi yeni olan ya da yeni olanlara yardım etmek isteyenler olursa özellikle geceleri party yapacak adam aramaktayım, başka arayanlar falan varsa lütfen irtibata geçsin...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

dostum 24 lvl >> 4 gün ? cok yavassin

tek basima 1 günde 32 olmustum ben. Parti bulursun humandan git Piana cikisina orcsan Luferson cikisina orda partiler vardir biriisne dal takil ... mis gibi exp yaparsin .. Deimosta leveli yüksek olanlar geri gelip su anda adam kastiramaz yeni server oldugundan kimse geride kalmak istemiyor cünkü[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kardeşimm sen hiç kasmamışsın ki biz bi arkadaşı 1 saatte 30 yaptık ama bizde 50 üstü mageler bide voke vardı brethi topladı biz kestiik :) adam şakır şakır lvl atlamıştı sende öle bi party bul biz sadece arkadaşı kasmadık geri kalanıda civcivlerden topladık onlarda kastı onlar biraz daha şasnlılardı aslında her zaman böle bi şans gelmez öle bi party bulursan yalvar yakar girmeye çalış o partye :)[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 5x
Clan : .....
Server : ares
Sosyal ağlarda paylaş

serverda yeniyim demedim, oyunda yeniyim dedim dikkatinizi cekerim ve de aşırı derecede oynamıorum cünkü takılacak fazla kimse bulamadığım için canım sıkılıyor...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...