Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft Frozen throne falan ekran kartı driverı sorunsalı

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

Aslında donanım bolumune daha uygun olabilrdi belki ama burası da olabilir diye dusunuyorum. Sorun wc3 frozen thronu yukledim wc3 kendisi de var tabiki ama oyunu baslattıımda ekran kartı driverı sorun cıkartınca verilen frekans sorununu goruyorum. Bi internet cafeye gittim en uygun 6.6.9.3 dediler yukledik ettik olmadı bu konuda yardımcı olabilir misiniz?[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de nerden bulucam ki baska bi monitor daha basit bi cozum yokmuydu yav (:[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

frekans sorunu mönitörünün desteklemediği bir renk/çözünürlükten oluyo.. mönitör driverını yüklemek(yada yüklüyse tak&kullan olarak göstermek).. yada televizyona bağlamak....
hani sorun mönitördendir şeklinde şeetmiştim :)[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun bozuk oldugunu sanmıyorum , cozunurluk olayına gelince testlerini yaptırdım support sitesinden indirerek. Bnm monitor 1024x768 70mhz calıstırmıyor ama 800x600 60mhz calıstırıyor o yuzden 1024x768 dısında bilimum butun cozunurluk ve refresh ratelerini kurcaladım gene de olmadı. Simdi bastan kuruyorum (:[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...