Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çift skill gereklimi

pot

Öne çıkan mesajlar

Gerçekten pvp areneda tanıştığım bazı Amerikalılar pure Warior yanlarında hic bir skill yok ve signetlerin yardımıyla bayada bir başarılılar hic deneyen oldumu bunu ? ben bu akşam deniyecem bir kac kişidende pure wariorun baya başarılı olduğunu duydum pve de bile
Sanırım Warior için 2. skill monk da olsa necro da ( bu 2 si en sevdiğim 2. skiller ) Warioru hem zayıf düşürüyor hemde kullananılmasını zorlaştırıyor .
Zaten savaşcını healla deil damagele uğraşması lazım bu yüzden monklar var areneda bu işi sanırım monka bırakmak gerekli .

[Bu mesaj pot tarafından 17 Temmuz 2005 20:13 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj pot tarafından 17 Temmuz 2005 20:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arenada GvG de HoH ta herkes ilk monk a saldırır sen kendini korayacak 2. bi skille sahip olmazsan mesmer ve necro arkadaşlar ve diğer warriorlar hızlıca hayatına son verirler bi anda health regeneration -10 olunca (bleed poison vs) nasıl kurtulacaksın bence 2. skill gerekli ve ne olduğuda çok önemli diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior doğru skillerle öldürülmesi en kolay charlardan biri ama doğru skillerle de en zoru olabilir işte oyunun en sevdiğim yanı bu oyunun karakter çeşitliliği her karakterin yanına her secondary iyi oluyor doğru kullanıldığında n/me in w/mo a karşıçok avantajı var gibi gözüksede doğru skillerle warriorunda n/me e karşı var yani denge söz konusu ama bu dengeyi sağlayan şey secondary skill sırf w ya da diğer classlara yüklenmek dengesiz bi karakter yaratacaktır her ne kadar hasar oranım yüksek defans süper desende secondary olmadan herhangi bi secondary skilli char rahatlıkla kesebilir diye düşünüyorum farkedeceğiniz gibi oyunda bazı yaratıklarda çift prof sahibi ve onları öldürmek diğerlerine göre daha da zor bunun sebebide budur[signature][hline]Maybe Force Be With You
Sosyal ağlarda paylaş

Ben en sağlam monka bi seferde 120 vurdum axe ile mühim olan doğru zamanda doğru skill kullanmak takım en önemli husus burda targeting i iyi olan bi takimi kimse tutamaz düşüncesi içindeyim denge önemli olan burda her sayfada dediğim gibi sen ne kadar iyi olursan ol takım kötü olursa kazanamazsın warrior/monk kolay ölmez derken yine skiller söz konusu zamanında doğru skilli kullanıyorsan armoru en yüksek hasarı en yüksek ve kendini iyileştirebildiği için warrior monk en zor ölen adam necro/mesmer için bile sadece skiller ve zamanlamalar burda asıl önemli olan[signature][hline]Maybe Force Be With You
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...