Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SİZ SİZ OLUN SAKIN KNİGHT'IN SİTESİNDEN PREMİUM ALMAYIN!!!

SoLaReS

Öne çıkan mesajlar

Ben bundan yaklaşık 1,5 ay kadar önce 2 ultra premium 7500 kadar Knightcash point aldım.. Ama ne gelen var ne giden... GM olacak i...e Kredi kartımdan parayı çekmiş fakat icraat göstermemiş ve büyük bi terbiyesizlik yapmıştır. Benden size uyarı Ultra premium yada cash alacağınız zaman paypall.com dan üye olun kredi kartı bilgilerinizi verin ordan alın.. 2 dakikada hesabınızda göreceksiniz bilginiz olsun.. Çok güvenli bi sitedir... Gözünüz arkada kalmasın benim gibi 1,5 ay GM yi aramak ve GM ye küfretmek zorunda kalmazsınız :([signature][hline]Nick : VW
Clan : The_Others
Server : Ares
Job : Assassin
Nation : El Morad
Level : 58
Nation Point : 6xxx
Düşmanlar : Bobert,CoolTang
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoLaReS, 19 Temmuz 2005 13:54 tarihinde demiş ki:
Ben bundan yaklaşık 1,5 ay kadar önce 2 ultra premium 7500 kadar Knightcash point aldım.. Ama ne gelen var ne giden... GM olacak i...e Kredi kartımdan parayı çekmiş fakat icraat göstermemiş ve büyük bi terbiyesizlik yapmıştır. Benden size uyarı Ultra premium yada cash alacağınız zaman paypall.com dan üye olun kredi kartı bilgilerinizi verin ordan alın.. 2 dakikada hesabınızda göreceksiniz bilginiz olsun.. Çok güvenli bi sitedir... Gözünüz arkada kalmasın benim gibi 1,5 ay GM yi aramak ve GM ye küfretmek zorunda kalmazsınız :(

+1 bi ayda iki prem aldım biri oldu biri olmadı ikisinide cekmişler yazıorum cvp bile yok prem olmama ragmen[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar yolu bulmuş.Aslında bir kişi dava etse bunları bu sebepten dolayı bu kazandıkları extra paraların kat kat fazlasını kaybederler.Sonra görün bir daha boyle bir olay oluyormu.

Birde topic açarken Caps Off yaparsan seviniriz.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong
Nation : Karus
LeveL : 3x
Clan : nOObz
Server : Myko / Deimos
X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 19 Temmuz 2005 14:00 tarihinde demiş ki:
Adamlar yolu bulmuş.Aslında bir kişi dava etse bunları bu sebepten dolayı bu kazandıkları extra paraların kat kat fazlasını kaybederler.Sonra görün bir daha boyle bir olay oluyormu.

Birde topic açarken Caps Off yaparsan seviniriz.

ben senden Capslock u sormadım tamam mı arkadaşım. sadece yorumlarınızı bekliyorum.. Yapıyosan eyw yapmıyosanda canın saolsun ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoLaReS, 19 Temmuz 2005 14:04 tarihinde demiş ki:
said:
NeroWarden, 19 Temmuz 2005 14:00 tarihinde demiş ki:

Birde topic açarken Caps Off yaparsan seviniriz.

ben senden Capslock u sormadım tamam mı arkadaşım. sadece yorumlarınızı bekliyorum.. Yapıyosan eyw yapmıyosanda canın saolsun ...

Ne iş çok sinirliyiz bugün.Yanlış bişeymi söyledik.Ne hemen atlıyon.Caps kapa dedik.Forum düzenini bozuyosun.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong
Nation : Karus
LeveL : 3x
Clan : nOObz
Server : Myko / Deimos
X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

Ne iş çok sinirliyiz bugün.Yanlış bişeymi söyledik.Ne hemen atlıyon.Caps kapa dedik.Forum düzenini bozuyosun.

Bu kadar olayı sende yaşasan küfür bile edersin bu sinirle :(

[signature][hline]
Nick : VW

[Bu mesaj SoLaReS tarafından 19 Temmuz 2005 14:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm uluslararası alısverişlerinizde Paybal'ı kullanın. Dediğin sey olabilir. Cünkü direk kredi kartı bilgilerini vererek bu riski kabul ettiniz. Tavsiyem:

**İnternet alısverislerinizde sanal kart kullanın. Cünkü alısveris limitinizi rahatlıkla düsürüp arttırabilirsiniz. Limitimi 1ytl yaparsam kim neyi kullanabilir kartımdan..

**Yada güvenli bir yol oarak bilinen tüm dünyanın kullandıgı yolu kullanın PAYBAL. Bir kere kayıt olun bilgilerinizi ona verin. Size verdiği sifreyle alısverislerinizi kart bilgilerinizi vermeden güvenle yapın.

İkisinden birini kullanarak bu riski kolaylıkla kaldırmıs olursunuz
Tekrar gecmiş olsun :(
[signature][hline]Clan : GOKTURKS
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :61 (Paladin)
Irk :El Morad

[Bu mesaj istemihan tarafından 19 Temmuz 2005 14:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

saol istemihan.. ben de onu diyom işte benim düştüğüm duruma düşmeyin sizde ben yandım (Yandım sayılmaz bulcam o veletleri) sizde yanmayın...[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

1-Geçniş Olsun
2-Premium almadan evvel internet bbankacılıgı iLe bi sanal credi kartı olusturun..sanal karda sadece 30m yatır cek bi ultra premium istedikleri kadar ugrassınLar başka cahs puan yada premium cekebılıolarmı..
en güvenli yoL bu bence..
dier türlü bizim bi tanıdıgada 200m liq chas point aLmıslar kredi kartı limit dolmasa olacakları dusunemıorum...[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

Ben almıyorum artık cunku işin cıvıgı cıktı.Ultra değilim Boss lardan daha guzel itemler cıkıyor ve daha fazla cıkıyor.ABYSS kırıyorum daha fazla chitin hatta glave bile dustu.Ugrasmıyorum Ultra ile.[signature][hline]Nick : Nym
Lvl : 6x
Class : Blade Master
Clan : E†erN¡†y
NP : 29xxx
Server : Diez
Nation : EL-Morad
Sosyal ağlarda paylaş

ya premium bence dropun itemlerinin kaliteli cıkartıcagını sanmıom ne bılım oyunda bazı şeyler tamamen şans bişeylere dayandırmaq için sebep arıoz :)
mannerde buna dahiL bence..
diezde 1k manner oLan char wardı kısmet yoksa yoktur ..
+1 item yaktıgımz oLuodu...[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

Kredi kartı ile veya sanal kart ile yaptığınız her alışverişe itiraz hakkınız vardır. Bankaya ileticeğiniz yazılı bir talimat ile banka sizin adınıza araştırmayı başlatır.
Bu tarz itiraz işlemlerinde itiraz edilen alışverişin/ hizmetin alındığı işyeri/kurum bu tarz şikayetlerin neticesinde mail order işlemleri yapma yetkisini kaybeder.Bu bir kurum açısından başa gelebilecek en kötü olaylardan biridir.

KO yazıcağınız yaptığınız işlem yasal değil konuyu bankama iletiyorum geri kalan konular hakında bankamla iritabatda olucaksınız derseniz .Hatalarını hemen düzeltirler.[signature][hline]Server :Xign
NicK :volkann
CLaN :Mor_ÇATI
Nation :EL Morad
LvL :6X Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar ben sendit.com'la kucuk bir sorun yasadim garanti ile calisiyodum ilk olarak garanti subesine gittim musteri temsilcisiyle konustum 1 haftada kesin denen CD 2.hafatada gelmedi irtibata cevap verilmiyodu bankam irtibat kurmasindan sonra ertesi gun geldi ayrica ozur olarakda +60 Day Game Card Geldi :) Kisaca Hakkinizi Arayin...Erman Toroglu Ne Diyo Hakkinizi Arayin..Kanun Sizinle Fln Fln :)[signature][hline]SWG - Zanakdorufen Northstar Eclipse - Zamanim Geldi..Ustalar Zamanla Olur Yerini Baskalari Alir....
Wow - baydi..biraktim..
Swg Eclipse Anron - Geri Geldim Lightsaber Cikardim Salliyorum Millete...
Sosyal ağlarda paylaş

benim basimada geldi bu olay 3 mayisda ultra pre ve cash alim dedim pre aldik ama cashde sayfa hatasi verdi bende denedim tekrar meger limit dolana kadar cekmis allahtan limiti düsukle aldim (8000 cash cekmisler) mail falan attim iste kartinizi son 4 numarayi yollayin size yolladigimiz fisleri yolladim bi sey olmadi
eee bende 80$ hibe etcek deilim bankama dilekçe verdim ve 10 günde para hesabima iade edildi tam moralim düzelmistiki 2 gun önce ban yiyene kadar neden adamlara parami kaptirmadim diye hala ugrasiyorum olmadi birakicam oyunu zaten ....
sana tavsiyem bankana itiraz dilekçesi ver sorunun hallolur[signature][hline]Nick:Kael_Teduva
Class:El_Morad
Server: Diez
Level:6x
Clan:LasomrA
Np:7xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...