Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3d models

Joker

Öne çıkan mesajlar

iyi de bunlar oyun içi grafik olduğu idda edilen resimler mi? yani ilk resimdeki idda öyle olduğu için "vay be" dedirttiriyor, yoksa başka birşeyden değil.

ha şu üstteki 4-5 resim eğer herhangi bir platformdaki bir oyunun in-game screenshot'u olarak idda ediliyorsa da, çok da inanamam ben açıkcası, kendim oynamadan, çünkü herşeyiyle abartı detaylı. herhangi pre-rendered birşeyler ise, eh çok güzel yani, ama zaten ilk resimdeki mevzu o değildi yani.[signature][hline]bu paticik beni çok güldürüyo ya
Msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

her şey iyi, hoş da, ben şu, masalı, sandalyeli, karşıdan ışık alandaki gibi olan güneş efektlerine biterim yahu niye koyarsın, üstüne ne diye övünürsün ki ondan. kamerada merceklerin ışığı kırmasında oluşan bi 'hata' sonuçta.

sensible zaten bu resimse dandik demiş ki resim sanırım, ps3 falan denmiş yukarıda. oyun için şahane bence.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yorumu oyun için yapmadım dikkat ederseniz. Oyun olduğunu da düşünmedim zaten. 3D resim olarak değerlendirdim. Görsel sanatlar bölümünde bir resim topiği açılmış süper diye. Ha eğer oyun olarak grafikleri süper deniyorsa o zaman bilgisayar oyunları bölümüne açılır orada derim süper diye bende.[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...