Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

words

sir

Öne çıkan mesajlar

merabalar!buraya böyle sık sık bişiler koyuyorum,gerçi çok rağbet olmuyo ama yine de tanıyan eden insanlar bakıp dinliyolar sağolsunlar :) bi iki gündür bunun üzerinde uğraşıyodum ve nihayet bitti, dinleyip bişiler karalarsanız buraya, sevinirim her zaman olduğu gibi. yine reason + vokal.

words

your name is like a dream
I hear it when I close my eyes
inviting me to whisper gently into your ear

your voice is like a stream
I hear it everytime I cry
shredding me to pieces
I give all my tears away

and all the words I said for you
and all the tears I shed for you

and all the words I said are true[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

pekala, 3 defa dinledim ilk dikkatimi çekenleri yazayım

öncelikle sözler güzel, daha da geliştirilebilr belki ama özellikle and the... bölümünü hep melodi ile hem de melodisiz çok beğendim, hoş bir duygu katmışlar

girişi de beğendim, sadece az uzun olmuş gibi geldi bana, ama ondan o kadar emin değilim, kısa ve orta uzunluktaki girişleri sevdiğim için biraz subjektif yaklaşmış olabilirim. Öte yandan melodiyi çok beğendim, ciddi ciddi sözlerden, vokal tarzından çok daha fazla şey anlatıyor o melodi...

gelelim vokal tarzına, açıkçası beğenmedim, yani yavaş vs. söylenmesi falan güzel de doğal bir yumuşaklık alamadım, çok zorlanıp da çıkartılmış izlenimi veriyor dolayısıyla itici geliyor biraz, sonlarda girişte olan ses değişikliği hata mı bilerek yapılmış bir şey mi? beklemiyordum açıkçası....daha doğal, daha içten bir vokale geçilmesi lazım, şu anki hali fazla bir yere götürmez

parça background u falan baya iyiymiş, and the... bölümünde ayrı bir beğendim background ı

kısacası, melodisi sözleri falan çok hoş parça ama ciddi bir gözden geçirme ve geliştirmeye ihtiyaç duyuyor şu anda

kayıtlarının devamını bekliyoruz...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...