Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fire mage lvl 35 büyüsü

capital

Öne çıkan mesajlar

said:
marksman, 19 Temmuz 2005 09:56 tarihinde demiş ki:
57 büyüsünü görünce wargeçersin o büyüyü kullanmaktan.hemen hemen aynısı.bende çok çabalıyordum bulmaya ama 57 yi kullanınca aramaz oldum.herkez öle ama.lvl 35 te iken bulursan yararına olur. lvl 57 ye kadar kullanırsın :D

fire blast uzak mesafeli.. fire impact değil :/[signature][hline]ID: Shakkil
Nation: Karus
Job: Sorcerer
Lvl: 59
Clan: ESC
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Mage deyince elimde degil ister istemez bişeyler yazmak isiyorum yani... :D

Spell isteyen Mage Buyuleri :

Level 35 FireBlast, Thunderblast, Glacierblast
Level 54 Thorn (Glacierde bu buyusu ice barrier defense veriyor).
Level 57 İmpact
Level 62 Absolute Power

Şimdi diger bir konuda damage ve buyu etkileri:

Arkadaslar bu kadar vuruyorum, bir atıyorum 1000 vuruyorum, 1400 vuruyorum die bişey yok damage'in bir ölçüsü bir birimi yok, Neye attıgınıza göre verdiginiz damage degişir... Yanlız burda soyle bir şey diyebilirim Level 35 buyusu (ki suanda kullanmıyorum) en az Level 51 olana kadar yani Pillar açılana kadar vazgeçilmez bir buyudur ve mutlaka olmalıdır... Flame magelerde en yuksek damage'i veren buyu Level 54 Thorndur ayrıca thorn'un bir özelligide Playerlara karşı kullanıldıgında HP çalma ozelligi vardır... Bu ne demek Bir Orc'a bu buyuyu savaşta attıgınızda verdiginiz damage'e gore bir ornda HP'yi size aktarır yani HP pot içmiş gibi bir durum ortaya çıkar... Level 57 buyusunun ozelligi ise Attıktan sonra içten yanmasıdır bir Hellfire buyusu gibi ama daha guclu olarak tabiki... Level 62 buyusu ise bir master skill % 30 Attack Power arttırmaya yarar... Damage örnegine gelince ASH Knightlara (ki ben paper ve 64 levelim ve tabiki item farklılıklarıda goz onune alınarak) Thorn ile 3800-4000 damage vuruyorum...Butun bu damageler kesinlikle Bir savaşta yada Czde tamamen farklıdır asla bir yaratıga vurmakla bir player'a vurmayı karıştırmayın....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Magician
Job: Paper Flame (Paper Mage ile ilgili her turlu soruya itinayla cevap verilir)
Level: 64
Clan: The_Others
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 19 Temmuz 2005 14:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...