Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warior / monk bilgileri yardım amaclı (kendi deneyim ve araştımalarım)

pot

Öne çıkan mesajlar

Armorların 1.5 klıklarda gladyatör veya plate secin oyun tarzınıza göre enhanced kullanacaksanız gladyatör yoksa plate diğerleri ni daha az yarasız buldum mesela physic damage ı engellemenin bir anlamı yok pvp de savaşcılar bile elemental attack yapıyor silahları ile . ascolon armourları bu yüzden tavsiye etmiyorum gerçekte 5 parçası -2x 5 = -10 damage veriyor ama genede denemelerim sonucu bana göre deil boşuna para harcamayın

[Bu mesaj pot tarafından 17 Temmuz 2005 19:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda gerçekten ne en iyi armour ne de en iyi kalkan hatta en iyi zırh var mükemmel bir sistem kurmuşlar herkesin oyun tarzına göre bu değişiyor sanırım bu oyun daha ilerde anlaşıldığında baya bir değerlenecek bu yüzden itemlerinizi saklayın şimdiden ebayder 250 dolar istenen kılıclar dolşıyor herzaman bu online oyunları işsizler için gerçek bir iş para kazanma olayı olarak görmüşümdür ve herzamanda bu siteden bile bu yüzden dışlanmışımdır .
Sosyal ağlarda paylaş

kılıclar hammerlara göre daha damge veriyo kendim şahsen denedim yalnız bir sonraki patchde ne olur bilemem bu arada kılıclara health mi enhanced % süresi artırmamı veya +ar mı upgradelerini deniyorum en kısa zamanda bilgi vericem

ben hammerla 120 koyarken kılıçla (final thrist ta sadece) en fazla 90 koyuyodum we hammerin her skilliyle 100 u aşma şansım olabiliyo nası kılıçlar daha fazla wurabiliyor diorsun ?

[Bu mesaj rexr0th tarafından 17 Temmuz 2005 19:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kombinasyonlar gerçekten çok öndemli mesela
sever artery 25 saniyelik bir kanama başlatıyor rakipte sanırım şu an hatılayamadım 2 hp gidiyor saniyede eğer bu skilin arkasından gash vurursanız yarayı derinleştiriyorsunuz ve %20 hp rakipten düşüyor giden hp 10 saniyeliğine %4 e çıkıyor bunu seeking blade lede kombinasyana sokabilrisiniz
kalkan kullanırkende bu şekilde kombinasyonlar var
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rexr0th, 17 Temmuz 2005 19:23 tarihinde demiş ki:
kılıclar hammerlara göre daha damge veriyo kendim şahsen denedim yalnız bir sonraki patchde ne olur bilemem bu arada kılıclara health mi enhanced % süresi artırmamı veya +ar mı upgradelerini deniyorum en kısa zamanda bilgi vericem

ben hammerla 120 koyarken kılıçla (final thrist ta sadece) en fazla 90 koyuyodum we hammerin her skilliyle 100 u aşma şansım olabiliyo nası kılıçlar daha fazla wurabiliyor diorsun ?
çünki baya bir araştırdım emin olmasam yazmazdım sen bir vuruştan bahsediyorsun bunlar karşılıklı gecerek onlarca defa deneniyor ve sonuca bakılıyor herzaman kılıc hammer dan daha fazla damage veriyor
MEsela skill kullanmazken bir hammer A20-35 15 playera (pvp ) 25 moba (yaratık pve ) damage veriyo
Bunu maxlarsak 95 moba 25 playera oluyor daha fazla vuruş görülmedi
AMA kılıçlarda bu oranlar daha yüksek

[Bu mesaj rexr0th tarafından 17 Temmuz 2005 19:24 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj pot tarafından 17 Temmuz 2005 19:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kılıçla hangi kombinasyonu yapsan hammerdan fazla vuramazsın ama bleeding özelliği olduğu için health degenertion oluyor o sebeple kılıçla bazı yaratıkları daha hızlı öldürebilirsin ama fire islanda gelmişsen görmüşsündür gelirsende göreceksin kılıç orda süs gibi duruyor çünkü hiçbişey mursaatlar hariç bleed olmuyor orda en temizi hammer ki knockdown her halükarda işe yarıyor shield of judgementla knockdown yapsanda belly smash gibi kör etme şansı olan bi skill olmadığı için ayağa kalkınca pek bişey farketmiyor sadece 10 sn üstünsün bence oyundaki en iyi silah balta sırf cyclone axe yeter toplu katliam için işte burda takım ve guild uyumu söz konusu normalde en başarılı party 3warrior 3 monk 2 diğer en azından genelde öyle warriorlar aynı hedefe saldırınca biri earth shakerla hepsini devirip ardından kör edip biri cyclon axe ile kesip biride final thrust yaptımı zaten ortada bişi kalmaz yani yine dönüp dolaşıp dengeye geldik ben her PvP de farklı silah kullanırım sırf o yüzden yanımda 3 tane helmet taşıyorum çeyiz sandığı gibi neyse uzun lafın kısası w/mo oyundaki yegane tank ama aynı zamanda takımsız çok bişey ifade etmeyen bi karakter armor ya da item çok önem taşımıyor diye düşünüyorum çünkü üzerimde zırh olmadan sadece kılıçla ve skillerle drake öldürdüm denemenizi tavsiye ederim inanmayanada istediği zaman gösterebilirim nasıl yaptığımı ama siz bi deneyin rica edecem herhangi bi armor yani üzerinde rune ve ekstra herhangi bi özellik katan herhangi bişey olmadan sadece silahla o zaman pot kardeş anlayacaksın demek istediğimi
Sosyal ağlarda paylaş

Sw kullanıyorsanız bence monk gayet gereksiz olur 2. prof için.

sw de en iyi kombo necro ile olur.

bleed 21 sn / -3 health deg
Life Siphon 22 sn / -3 health deg (sana +3 veriyo)
Life Transfer 11 sn / -7 health deg (sana +7 veriyo)

adam gelirken siphon sonra bleed ardırdan transfer at sonra vurmasanda olur adama... tabi bu arada siphon ve transfer de seni heal ediyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

ne güzel demişin 8)
bu arada bende sürekli silah değiştirmesem necro yapacam secondary ama böyle daha rahat farm yapıyorum şimdilik bakarsın bi gün beni w/n ya da w/me görürsen şaşırma
sw oyundaki en kullanışlı silahlardan birisi ama her silahın kendine göre avantajı var tabe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...