Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Ring (Hollywood yapımı olan)

arcane

Öne çıkan mesajlar

az önce izledim filmi yeni eve geldim..
bu filmi vizyona girdikten 7 gün sonra seyretmek lazımdı aslında.. bakıcaktın kimseye birşey olmamış o zaman seyredicektin.. gerçi ilk seyredenlerin 7. günü yarın. belli olur herşey (çok mu kaptırdım :))
bu arada kuyudaki sahneler beni en fazla atkileyenler oldu. bi de tv den çıkma olayı var tabi..
bu arada kopyasını izleyen ölümüyor diyorsunuz da bunu nasıl anladınız. kopyasını kim seyretti de ölmedi? bence she never stop yani.. kopya falan dinlemez.. :)[hline]bu adamın her söylediğine katılıyorum -bLaQ
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
sinemada mal mal tipler olmasa(birbirinini cep telini çaldırıp hahahaha diye gülenler, tırsıcagınız bir sahnede çığlık atıp bağıran sonrada muhahaha diye gülenler..) daha iyi olcaktı

film süper, son yıllarad hiç kaliteli korku filmi gelmemişti(bknz, exorcist e çok sağlam dediler fos çıktı, ghost ship süper dediler vasatı aşmadı..)

bu filmin konusu girişi , konuların akışı ve bitiş olarak gerçekten insanı etkiliyor. bir an bile uyutmuyor ve yaşattığı atmosfer ile oldukça başarılı denebilir[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

bence gayet güzel.

cumartesi 2 matinesinde as'da izledim. gereksiz insan doluydu. gerilim sahnelerinde "bak ben tırsmadım, gülüyorum" modunda gülenler vardı. sinir bozucu.

japon versiyonu hakkında ayrıntılı bilgi verebilecek var mı?

neler farklı? konu tamamen aynı mı? holly. versiyonu orjinal japon serisinin kaçta kaçına denk geliyor? yada filmin devamı çevrilecek mi? merak ettim japonu..[hline]BonePART, 23 Şubat 2003 23:20 tarihinde demiş ki:
emlamı yad aincirli biskrem rullaz
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu film diyilde bence garip bişiydi özellikle o video çok garip bişiydi
ama hala çok korkuyom gözümü kapatınca o sandalyenin döndüğünü felam görüyom (CİDDİYİM)
o kuyu felam çok değişik bişiydi ve şu an tırsmış biçimde monitöre bakmaktan bile korkuyom bidaha bööle bi filme gidersem[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
arcane, 08 Mart 2003 20:55 tarihinde demiş ki:
ring evde izlenir..[hline]
There is a peace I am searching
There is a freedom I'm depending on
There is a pain that's never ending
There is a rain falling only on me
There is a dream I am living
There is a life I am dreaming of
There is a death I'm awaiting
There is a home I am deserting

kocaman bi +1[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Setroth, 02 Mart 2003 20:39 tarihinde demiş ki:
bu arada kopyasını izleyen ölümüyor diyorsunuz da bunu nasıl anladınız. kopyasını kim seyretti de ölmedi? bence she never stop yani.. kopya falan dinlemez.. :)[hline]bu adamın her söylediğine katılıyorum -bLaQ
kopyalayan ölmüyor.kopyayı izleyen ölüyor.tabii kopyayı izleyipte kopyalarsan kopyaladığın için ölmüosun.she never stop diye bişe yok.she never sleeps o :).ama she never stops ta doğru aslında bakış açısına bağlı.[hline]
There is a peace I am searching
There is a freedom I'm depending on
There is a pain that's never ending
There is a rain falling only on me
There is a dream I am living
There is a life I am dreaming of
There is a death I'm awaiting
There is a home I am deserting
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk ciktigi gun kazaadan cam versiyonunu indirip izledim.. hic begenmedim sonra dvd screeneri cikti dedim bendemi bisi var onu yukledim izledim yine begenmedim. korkuyla yakindan alakasi yok. sonu igrenc bitiyor. bosu bosuna 5saat harcadim yuklemek icin kimseyede tavsiye etmem o 5 saatte ben daha neler yapardim...[hline]a.k.a. Sharez
Give me the strength to be what I was and forgive me for what I am.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...