Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Ring (Hollywood yapımı olan)

arcane

Öne çıkan mesajlar

gittim gördüm geldim

güzel ama sonunu beğenmedim ..
aslında gayet mantıklı ama bilmiyorum böyle beklemiyodum
sırf sonu yüzünden şu anda biraz soğudum filmden :)
korkutmayı çok iyi becerdi diyebilirim
güzel film senaryo güzel

korku filmleri seviyosanız kesin gidin ..
nötrseniz (benim gibi) giidp görmenizde fayda var)
aman ben gelemem böyle şeylere derseniz boşverin size göre deil bu film eheh[hline]Taş makası kırar, makas kağıdı keser, kağıt taşı sarar.
Japon Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası sonunu bende öyle tahmin etmiyordum
aslında kadın kasbaya gidip adamla konuşana kadar tahmin etmesi imkansız bi film
tabii afiş ve fragman sayesinde daha izlemeden sonunu tahmin edebilirsiniz.yuh be.
bütün zevki tahmin edememekte süpriz olmasında.[hline]Bu şarkının vokallisini bul dile benden ne dilersen...

[Bu mesaj arcane tarafından 23 Şubat 2003 18:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende mi bişi var
Korkucaz diye öle şartlandık ki hiç korkmadım desem yeridir.. macera filmi etkisi yarattı arcane o kadar korktum donuma ettim tek başıma izleyemedim dedi diye..
Hemde izlediğimiz yer de ataköyde bi bodrum bizim arkadaşın apartmanında depolardan birini bi güzel modifiye ettik vcd player televizyon sandalye falan koyduk hem film izler, hem gerektiğinde uyucak yer olur falan diye.. ama buna rağmen korkmadık
Baya da saçma bi filmdi.. ama naomi watts çok güzelmiş hhehehe :)
Yani o kız ne anlamadım nerdeyse.. psişikliğin dibine vurmuş bişey mi? hayalet mi nedir? filmi izleyen ölüyo da kopyasını izleyen ölmüyo bi bunu anladım bu daha saçma geldi[hline]Join Our Army.. OrcMasters
DivX Listem
Sosyal ağlarda paylaş

son 6 gündür ablam odasının ışığını yanık bırakarak uyuyabiliyor, bugün filmi aldım vcd playerda izlemeye başladım (ablam bilginin başında o yüzden yatağımakurulup tv den izleyebiliyorum)
bir ara abşlam baktı ne aldın ne izliyorsunneden ışıkları kapadın dedi tam da ilk ölen kızın cesedinin bulunma sahnesinde direk çığlığı bastı ışıkları açtı
ve ışıkları açarakuyumasının nedenini de bulmuş oldum
filmi 6 gün önce izlemiş ve etkisinden kurtulamamış!..

bu arada bu da ablamın öğrencisinin hikayesi
velet (ki kendime benzetiyorum bu konularda ileri derecede piç :)) babası ve babasının kız arkadaşı oturup filmi izlemişler filimden sonra çocuk arka odadan paralel telefonu açmış telefonu babasının kız arkı açmış "you have got 7 days" demiş... telefonu kapamasıyla kızın çığlık çığlığa kalması bir olmuş :)

daha filmin ilk 15 dakikası pause modunda ve film kesinlikle sardı...
yazarken çok kastım hatalı olmasın die en ciddi mesajım bu olmuştur herhalde[hline]Ahmetboy, şöylecene bir saçmalamış ki :
evet ben olgun biriyim
madem emalethde 13 yaşındaymış
eh işte arada 1 yaş fark var
işler süper olur baba ya
Sosyal ağlarda paylaş

1- sonu gayet psycho
2- sonu gayet dramatik (ağlama raddesine geldim)
3- gerçekten gerdiriyor hatta ameliyata bile gerek kalmadan gerilmiş oluyorsunuz :P[hline]Ahmetboy, şöylecene bir saçmalamış ki :
evet ben olgun biriyim
işler süper olur baba ya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GeeM, 25 Şubat 2003 18:51 tarihinde demiş ki:
...Yani o kız ne anlamadım nerdeyse.. psişikliğin dibine vurmuş bişey mi? hayalet mi nedir? filmi izleyen ölüyo da kopyasını izleyen ölmüyo bi bunu anladım bu daha saçma geldi[hline]

yok kopyaı izleyen ölmüyor, kopyayaıyapan ölmüyor
neden mi? çünkü çoğalmasılazım daha çok kişinin çekilen ızdırabı bilmesi lazım o yüzden adam olun diyor milletle paylaşın bnede sişzi öldürmiim diyor... yaa[hline]Ahmetboy, şöylecene bir saçmalamış ki :
evet ben olgun biriyim
işler süper olur baba ya
Sosyal ağlarda paylaş

bence orda kasetin orijinal olmasıyla da alakalı bi olay olcak

devam filmi gelcek ya .. naomi orijinalini kopyaladığı için ölmedi fakat çocuğuna kopyasını kopyalatıyo ordan bi muabbbet olabilir gibi geldi bana eheha[hline]Taş makası kırar, makas kağıdı keser, kağıt taşı sarar.
Japon Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

kaset kopyalanıyor normal bi biçimde
ancak teknoloji kullanarak kim tarafından ne tarihte nasıl kaydedildi bu gibi bilgilere ulaşamıyorsun

lol Babacum anlattıın telefon şakası süper eheheh koptum[hline]As he holds a single match in his fingers, we listen to his final words:
"I'd rather burn than be held down,forced down.Freedom or fire !".
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada videoda çekilmiş görüntüler manyak
insanın harbi tırsmasına neden oluyo ..
aynada falan kadının saç taraması
sora bi de kızın hastane odasındaki kamera görüntüleri var
onlar da müthiş
ofh ofh[hline]Taş makası kırar, makas kağıdı keser, kağıt taşı sarar.
Japon Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadığım tek nokta var
kimsenin açıklayabileceğini sanmıyorum ama yinede yazayım:

Videoda bir yerde yakın çekim insan suratı gösteriyor.Gözlerinden aşağısı gösteriliyor.Ağzından birşey çekiliyor.Çekeni göremiyorsunuz.O şey bence bağırsakları.Film boyunca bende paranoya yaratan ve tırsmama etkisi olan bir sahne.Tabii filmde böyle bir sahne yok.Çözemedim bunu.[hline]As he holds a single match in his fingers, we listen to his final words:
Sosyal ağlarda paylaş

hmm evet benim aklıma gelmedi o :)
ama videodaki çıkan daha kalındı diye aklımda kalmış
tıbbi olarak mümkün mü bilmiyorum ama benim dediğim gibi olsaydı 5 misli tırsardım eheeah[hline]As he holds a single match in his fingers, we listen to his final words:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 27 Şubat 2003 16:32 tarihinde demiş ki:
Muhteşem, harika ötesi bir film...Şiddetle tavsiye ediyorum :)

ne o kafamıza silah dayayarakmı öneriyorsun anlamadım?
yoksa tartaklayarakmı?[hline]Ahmetboy, şöylecene bir saçmalamış ki :
evet ben olgun biriyim
işler süper olur baba ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...