Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Ring (Hollywood yapımı olan)

arcane

Öne çıkan mesajlar

ben syerettim açıkçası hiç de beğenmedim
yani standart korku filmlerinden farklı kılacak çok bişi bulmadım
tamam hikaye fena değil ama sonunda bağlandığı yer bana deja vu yalşattı iğrend,imm filmden
standaart olaylar falan işlendi
yani amatör çekilmiş bir film den ötesi şeklinde göremedim[hline]VER RAIST'İ AL DRIZZT'İ
E Buyrun...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raistlinn, 07 Şubat 2003 12:46 tarihinde demiş ki:
ben syerettim açıkçası hiç de beğenmedim
yani standart korku filmlerinden farklı kılacak çok bişi bulmadım
tamam hikaye fena değil ama sonunda bağlandığı yer bana deja vu yalşattı iğrend,imm filmden
standaart olaylar falan işlendi
yani amatör çekilmiş bir film den ötesi şeklinde göremedim[hline]VER RAIST'İ AL DRIZZT'İ
E Buyrun...
ehe kusura bakma ama bence zerre kadar anlamıosun işten
hangi korku filmine benzer ?
film standart korku filmlerine benzemiyor zaten o yüzden sevdim.[hline]
I came into this world as a reject
Look into these eyes then you’ll
See the size of the flames

kings of chaos
Sosyal ağlarda paylaş

bana sürekli oalrak standart korku filmleri ile benzerlik verdiği için ben fazla etkilenmedim(açıkaçsı hiç etkilenmedim)
hatta bana ilginç gelecek bir son beklerken o sonun bile benim aklımda canlandırdığım şeylerden biri olması(bana bu tip filmlerin ilginç gelmesi için kafamda düşünüdüğüm hikayeden tamamen farklı olması gerekir ve hikayenin bütünü de benim aklımda kurduğum birkaç hikayeden biriydi )

bu nedenlerden dolayı filmin verdiği korku etkisini de üzerimde hissedemedim,seyrettikten sonra "ne güzel,ne ilginç film,çok güzel çekilmiş" gibi sözler de sarfedemedim

Tabii bu benim düşüncem beğenenler çıkabilir onlara lafım yok ama kendi kendime de düşünürüm "nreresi beğenildi acaba" diye[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

Sosyal ağlarda paylaş

yukarda bira bahsettim kendi kafamdaki senaryo ile uyuşması bakımından

yani eğer benim kafamda

FİLMİ SEYRETMEYENLER OKUMASIN

en sonda o kasedi kopyalama sahnesi veya ona çok yakın,benzer bir sahne varsa ve filmde de o sahne gerçekleşirse o bana göre bir standarttır
ben ya orijinal bir konusu olan filmleri ya da gerçekten seyirciyi şoke edecek sahneler ve olaylar olan filmleri severim ama yazdfığım gibi bu tip sahneler kafamdakilerle neredeyse tıpatıp aynı çıkarsa o zaman film bana göre biter

filmde ban gerilim veren tek şey feribotta at ile yaşanan olaylar ve atın tepkisi idi o da bana göre biraz abartılmış gibi geldiği için itici geldi[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

Sosyal ağlarda paylaş

Süper bir film. raistlinn bilmiyorum niye beğenmedin ama arcane'e katılıcam yani. Japon versiyonu tamamen farklı heralde ?

Valla hiçbir gerilim filmini bu kadar dikkatli seyretmedim. Yanlız pek anladım diyemiycem. Birisi hafif özetlerse iyi olur. Filmdeki hayalgücü falan süper. Orjinal bir gerilim bana kalırsa.[hline]Oturarak başarıya ulaşan tek varlık tavuktur. Lütfen ayağa kalkalım.[:yapma:]
Sosyal ağlarda paylaş

ben önce japonunu sevdim
ama codec kurbanı oldu sildim :)
bendeki codecler tam sanıyordum değilmiş eheh

raistlin sen tahmin ettin diye film kötü oldu yani ?[hline][b]
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
War, war never changes...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende izledim filmi hemde cristianın izlediği kişiyle beraber. Benim de hoşuma gitti, gayet güzel bir gerilim filmiydi bence saçma teen slasherlardan sonra ilaç gibi geldi. Ama yanımdaki herif elimdeki tabağı kırıp, üzerindeki muhteviyati her tarafa siçrattığı için ( cesedi gösterdiği sahnede) baya bir ara vermek zorunda kaldık filme.

Sonrası spolier a girebilir izlemeyenler okumasın!

Aslında bende pek anlayamadım. Crisin dediğine ve bana doğru gelen şekilde düşünürsek, kasedi kopyalayanlara bişi olmuyo. Ama bu kız niye öldürüyo? Nası televizyondan çıkıyo? Niye uyumuyo? bir çok soru işareti kaldı aklımda
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...