Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LOTR: Battle for Middle Earth (EA)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Ya adamlar oyunu cd ye direk rarlamış setup flaan yok. Oyundada kopya koruması varmış. Oyuna girince 5 dakka sonra kendiliğinden kaybediyosun sinir oldum. Bilen varsada sölerse nasıl yaptığını çok sevinirim[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT
Sosyal ağlarda paylaş

Kadiköy'de DVD olarak oyun bulabileceğim yer var mı? "Malum yerler" diyorsunuzda, bahsettiğiniz tezgah ise almam onlardan yani :).

DVD olarak çıkan oyunu 1234123 tane CD'ye riplenmiş şekilde almak istemiyorum.
[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor

[Bu mesaj LathspeLL tarafından 16 Aralık 2004 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ye ben aldim 4cdlik versionunu ama ilk cd yuklerken %13'de duruyo. yuklemeyi birakiyo. diger "ea" oyunlarinda da ayni sorun var. sorun buyuk olasilikla benim cd-rom dan kaynaklaniyo. asus writer kullaniyorum, hic bi ea oyununu yukleyemiyorum. acaba driver falan ceksem, firmware update yapsam duzelir mi bilemedim. bu sorun var mi ba$kasinda?[signature][hline]klavye i$te, bildigin klavye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ben de 3 gündür uğraşıyordum indirmeye yaklaşık 4 gb, bitti öğlen.. yükledim ettim. grafikleri baya güzel. fakat oyunun menüleri bana çok yavaş geldi. yani çok zaman alıyor optionsa vs girmeye çalışırken. ayrıca save zamanı bende çooook uzun. 2.5 dk yı aşıyor. sizde de oluyor mu bu? çözümü var mı[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...