Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motorola Mpx 200

Dela

Öne çıkan mesajlar

aradim ama mpx 220 ve ne alicam basliklarinda isminin gecmesi disinda bisey bulamadim.

nokia 3200 kullanirken mutlu mesut bir essek sakasi sonucunda benimle birlikte havuza giren telefonum iptal oldu. servise biraktim ama kullanici hatasindan kaynaklanan ariza nedeniyle buyuk ihtimalle telefonun kendisi kadar bi hasar cikacak. bu nedenle 300-400 civari telefon bakiyorum.

motorola mpx 200 + sd kart fiyat dahilinde iyi gozukuyolar ama daha once boyle bi telefon kullanmadigimdan kullananlarin goruslerini alayim dedim. motorola mpx 220 basliginda servis sorun cikardi denmis ama " MEP.Genpa.KVK.Netcell.Mobiltel.Setfon.Modeksan ortak garantisindedir.Garanti süresi 2 yıldır" seklinde bir ifade kullanildigina gore nokia ericcson ne kadar sorun veriyosa serviste bu da aynidir diye dusundum.

sonuc olarak, kullanan nasil kullanir? sd kart ve mmc kart destekleri nasil? yavaslama yapiyor mu hissedilebilir sekilde? vs. vs. feedback ihtiyacim ve mumkunse piyasa fiyatlarini ogrenme istegim var. simdiden tesekkurler.[signature][hline]TOiO
Sosyal ağlarda paylaş

Motorolalara Kvk,başarı vs servisi bakmaz.
Setfon ve Modeksan bakar.
Motorola MPX200 ü piyasadan bulman çok zor,neredeyse imkansız,internetten bulma şansın var.
Motorola MPX200 ve 220lerde servis sorunu çıkmaz,220ler şu an için genelde değişim oluyor,yani tam tamiri yok.Değişim diğer servislerin aksine daha kısa sürede yapılıyor.Yani xxx servisi 2-3 ayda değişim yaparken Motorola ortalama 2 haftada değişim yapar.MPX200 zaten sorun çıkarmayan bir cihaz.
MPX200 ün muazzam bir displayi var,diğer cihazlarda o görüntüyü yakalayabileceğini sanmıyorum.Hatta 220 den bile iyi bir görüntüsü var.harici kamerasını bulman zor olur,bulsanda 300 civarı bi fiyatı var.Hafıza kartını büyütsende cihazda ağırlaşma sorunu olmuyor.
Cihazın söyleyebileceğim tek eksi yönü batarya süresidir,oda ortalama 1.5 gündür.Kullanım cihazı olduğu için süre normaldir.
Dış kasası özel kaplamadır,araba boyası gibi bir boyası var zaten.O boyaya böyle insanın pasta cila atası geliyor:D cihazın zaten tok bir şekli var,ele geliyor yani :)
Ben bu sektördeyim,eğer o fiyata o tür özelliklere sahip bir cihaz arıyorsan kesinlikle tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 04 Temmuz 2005 19:14 tarihinde demiş ki:
okuduğuma göre pili aşırı çabuk bitiyormuş

kullanımına bağlı
ben 8 saat kesintisiz mp3 dinleyebiliriorum

2 divx i ard arda izleyebildim toplamda 4:30 saatimi aldı

normal bi telefon olarak kullanırsan
yani oyun oynamazsan nette saatlerce kalmazsan
konuşmayı abartmazsan 2 gün gidio..
bu açıdan biraz kötü ewet ama
fiyat performans bakımından bence çok iyi telefon

doğubanktan aldım ben 285 ytl ye
2 yıl garantili
1 yılda sigortası var..
Sosyal ağlarda paylaş

sadece telefon olarak kullandığım zaman 2-3 gün gidiyor. . pil ömrü önemli bir kriter değilse senin için kesinlikle tavsiye ederim. aletle wolfenstein 3d oynuyorum öyle diyim:) (doom yavaş çalıştı sildim) hatta duke nukem 3d de var diyorlar, öyle bişey işte. oyun konusunda rahat yani.
ekranı çok güzel ayrıca. ben arkaplana güzel resim vs varsa koyuyorum. çok kullanışlı bir program var bu iş için (yukarda bi site verilmiş mpx.gen.tr diye, çok işe yarar bir site o. orda var alayı)
bana doğum günü hediyesi olarak alındı bu telefon, o sebeple nerde bulunur bilemiyorum. nette mevcut ama. annemler baya bir arandıydı bir onu biliyorum, netten alırsan daha hayırlı olur gibi:-)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E10 Temmuzda!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 05 Temmuz 2005 04:41 tarihinde demiş ki:
Doğubanktan aldığın cihazın nasıl garantisi oluyor?
Garanti belgesi varmı,varsa üzerinde hangi firma yazıyor söyleyebilirsen bilgi verebilirim sana.

boğaziçi iletişim sistemleriymiş
faturaya baktım
celltrade garanti belgesi war
sigortada cell trade den
her türlü masrafa %50 verio sanrım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dela, 06 Temmuz 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
aleti aldim 512de sd kart aldim, aksama deneme sansim olucak. guzele benziyor :)

abi 1 hafta boyunca data kablosuyla bilgisayara bağlama
benim dediğim siteyi bi adam gibi otur oku bence..

ilk hafta şarj olayına dikkat et..
telefon bilgisayara da bağlanınca sarj oldunu için ilk hafta tavsiye etmiolar bağlamayı.
normal bi telefonmuş gibi kullan

sora yardırr =) gelsin divx ler mp3ler

frp bi oyun war legacy tavsiye ederim.
might and magic gibi yapmışlar süper olmuşş
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam celltrade se garantisine Setfon bakar.Yurtdısı cihazların bildigin üzere garantisi olmuyor,doğubanktan aldım diyince şeettim :)
Mpx ler karmaşık cihazlar olduğu için,diğer ithalatçı firmalarla özel anlaşmalar var,setfona götürebilirsin.
%50 masraf indirimi diye bişi yok oO
Bende bisiler yazıyım o zaman;
İlk ay bataryan normalden daha az gidecek,yani 1 aydan sonra acılır,ilk ay 4-5 defa 14 saat şarj yaparsan bataryanın ömrü uzun olur.Pc ye bağla sorun olmaz.Microsoft activesync le daha kolay bağlayabilirsin.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 06 Temmuz 2005 16:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hazır bu kadar anlayan adam varken sormak istiyorum, bu mpx 200'ün mp3'ü zil sesi olarak çalma olanağı var mı? çok süslü süslü zil sesleri, çok sık kullanmasam da (sessizde genelde) klasik zırr efektini kullanıyorum. böyle bir olayı varsa fena olmaz yani.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
10 Temmuzda!
Sosyal ağlarda paylaş

mpx200 ün bir üst modeli vardı sanırım o daha iyi onu tavsiye ederim.[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:
seni hayat banlamış ben ne yapayım yazık!

forgiver 1, 11 Aralık 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

Sosyal ağlarda paylaş

said:
kingpin, 14 Temmuz 2005 02:53 tarihinde demiş ki:
mpx200 ün bir üst modeli vardı sanırım o daha iyi onu tavsiye ederim.

bahsettigin ust model yani mpx220 fiyat/performans acisindan mpx200'den cok dusuk. Ozellikle 2. telefon olarak tasiyacaklar icin mpx200 cok ideal. bende cok guzel foto ceken ve radyolu nokia3230 var birde yanina mpx220'ye gerek yok bence..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...