Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pk yapmanında bi usulu var dimi...

_catastrope_

Öne çıkan mesajlar

Bugün başımdan geçen bir olayı sizlere anlatmak istiyorum.. belki silinicek belki kilitlenecek ama bu olayı birilerine anlatmassam sanırım içimde kalıcak...
Bu gün diezde olanlar bilir... czde bir boss event vardı... aposu bıraktıgım gibi cz yolunu tuttum... gittiğimde town hayli kalabalıktı derken clandan biri gel party yapalım dedi... solo takılcam dedim... lütfen benide al senle aynı clandayız bilmemne ... dayanamadım aldım partye... arkadaş mage... dahasonra birisi daha geldi clandan benide al diye... clandandır dedim aldım... biri daha geldi aldım... biri daha biri daha... neyse toplamda 5-6 kişi olduk... dedim ne halta gidiyosak neyse gidelim dedik ve ben önde onlar arkada gidiyoruz.... oraya vardıgım gibi 2 adam aldım.. gelen np tabiiki 9 mu ne... dedim clan saolsun... gidiyoruz... insanlar deli bi attackla bowla girdiler ve o karambolde parasite yedim... tabii kaçıp cure basıcam ama ne mümkün.... kaçtıkça kaçıyorum...
Derken pot kalmadı... ama hala parasiteliyim... chattan bağırıyorum...
ben- TPTPTPTPPTPTPTPPTPTPTP MEEEEEE
ben- Çeksenize BEEEEEAHHHHHHH TPPTPTPTP
....
arkamdan 38694 kişi kovaladıgı ve sürekl canım azaldıgı için town çekemiyorum.... ama nasılsa ölmüyorum... bowlda kaçarken en sonunda yattım.... sonra alttaki yazıyı okudum....
xxx- tamam çekiyorum....
o sırada sinirle elimi masaya şiddetle vurdum ama olan elime oldu... neyse dedim devam edelim.... bu sefer gittim yine kimse yok.. adamlar chattan muhabbet ediyor.... ben orda adam kesiyorum... tam hızımı almışım... gördüğüm mageleri oklarken bi anda adam beni towna tp etti... tamda birini yiyiyodum... sonra aramızda geçen konuşma
ben-naapıyosun lan kim çek dedi sana??
xxx-yaa swift yok ne yapıyım... swift ver
ben-al allahın belası al....
neyse dedim clandır hoşgörmek lazım... ama şimdi başıma gelen olay beni iyice çileden çıkardı...
insanlar peşimdeler bende onların baseden towna doğru kaçıyorum.. bowlun ordan geçerken partyden birini gördüm.. adama o kaçış esnasında pm attım....
ben-tptptpptpt
xxx-...
ben-tptpptptpptpt
ben-tptptptpptp
.....
böyle cebelleşirken adamdan şu cvp geldi
xxx-bi dk

Bu mesajdan sonra klavyeyi falan bıraktım ve arkamdan gelen insanlara ragmen oldugum yere oturdum... insanlar beni doğradıktan sonra partyden şöyle bir msj geldi

xxx-Lan catas sende hep ölüyon lan :D:D
ben-(burda sinirlerim iptal olmuş birşekilde şunları yazdım)
Çok özürdilerim kardeş... bi daha ölmem... sen kılını kıpırdatma zaten ben keserim sizde çalarsınız....

Şimdi lütfen söyleyin bana... allah aşkına söyleyin.... siz olsanız ne yapardınız??

Not:Bu kadar yazıyı toplamda kaybettiğim 500 np için falan yazmıyorum... clan için yine feda olsun ama siz söyleyin sizcede ayıp deilmi bu kadarı?[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 16 Temmuz 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
yada cz'de nooblarla party yapmamayi ogrenmelisin..

Yaptık bi hata işte.... czde party yapmanın tek mantıgı beraber oynayarak tekbaşına kesicegin adamdan çok daha fazlasını kesip toplamda daha çok np almak deilmidir... ama bu yaşadıgım sanırım bunun tam aksi...
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:([signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahahahahahahahhahahahahahahah ulan ulan gebericem ahahahahahah hey allam ben bunu yeni okudum az daha okumicaktım uzun diye ama güzelmiş. adamın cevaplar bomba. catas öncelikle şunu söyliim sana bu oyunda herkes kendinden sorumlu abicim. clan fln bi yere kadar. zaten clanın asıl amacı yardımlaşma imkanı sunması. partye adam lazım oldugunda söylersin bişey lazım oldugunda söylersin grupça bişeyler yapabilirsin. ama bu demek diildir ki her seferinde clan oldugu için bişeyler yapmak zorundasın. istediginle party yapıp istediginle yapmama gibi bir imkanın var.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 17 Temmuz 2005 18:33 tarihinde demiş ki:
ahahahahahahahahahhahahahahahahah ulan ulan gebericem ahahahahahah hey allam ben bunu yeni okudum az daha okumicaktım uzun diye ama güzelmiş. adamın cevaplar bomba. catas öncelikle şunu söyliim sana bu oyunda herkes kendinden sorumlu abicim. clan fln bi yere kadar. zaten clanın asıl amacı yardımlaşma imkanı sunması. partye adam lazım oldugunda söylersin bişey lazım oldugunda söylersin grupça bişeyler yapabilirsin. ama bu demek diildir ki her seferinde clan oldugu için bişeyler yapmak zorundasın. istediginle party yapıp istediginle yapmama gibi bir imkanın var.

zaten bundan sonra asla böyle bir hata yapmam.. clanımdakilerin hepsi noob deil tabii çok esaslı pk yapan adamlarda var... yani takım oyununu bilenler... onlar olmadıkça benim pk partymde clannielerime yer çıkmaz :D[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...