Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Papermage için?

Pyro

Öne çıkan mesajlar

papermage için sureklı mp ye verıyorum statları,yanında flame ana skıll,glacier yan olaraktan.ama hıc bır armor gıyemıyorum bıle nerdeyse =P tum robelar vs int istiyor ve de bnm int 50,yetmıyor hıc bırıne eheh.dıyorum kı bu robelardan iyi birine enchant scrolla gereken inti du$ursem tahmını kac du$er? ona göre bula$ıcam bu ı$e.ha degmez dıyorsanız hıc ugra$mıyım.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

Paper mage adından da anlaşılabileceği gibi int eklemez statlara.Erkek char da 62 ye kadar yükseltmen gerektiği düşüncesini de ilk defa duyuyorum,eğer int e verirsen mage in paper olmaktan çıkar.Pure Mp = Paper Mage. Int'e verme yani,yanlış bilgi vermiş sana.
Giyebileceğin armorlar ilk derece goblindir.
Ama belli bir seviyeye geldikten sonra hp bonuslu en basit upgrade edilebilen mage armorları giymelisin cz için.Mp bonusunun anlamı sadece yaratıklara vururken olur,cz de hp ve def önemlidir paper mage için,tabii bir de fr.
Itemların iyi olursa 300 def scrolla beraber 650+ üstüne çıkabilir def in,hp'nde 3500+ buff scrolla beraber.Fr ninde 100+ olması gayet iyi olacaktır.
P.S. Geçen gün np tartışması olmuştu günde ne kadar yapılablir diye.iki tane lvl 63+ mage sağlam itemlarla parti halinde 2k np yapabilirler,günde 12 saat oynamalarına gerek kalmadan.Eğer 4 tane 63+ mage varsa ve healer sağlamsa hb/ob yapılarak 4k ya kadar çıkılabilir.Hayal değil yani.Olay itemlarınıza ve lvl ınıza bakar,biraz da el çabukluğunuza.[signature][hline]Xig. lvl 63 Paper Mage

[Bu mesaj DepReSSioN tarafından 03 Temmuz 2005 13:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"case closed" lol karizman süper.
sanırım orclardan bahsettiğimi farketmemişsin.Teorik olarak benim verdiğim bilgi doğru.Pauldron genelde goblin giyilmez,+7 12hp giymen çok daha iyi olcaktır.Tek giymen gereken goblin pad dir ki onun hpsi yaklaşık 150 ve 16 fr si olduğundan normal armordan çok daha iidir.Int olarak da 58 ister.
ok?[signature][hline]Xig. lvl 63 Paper Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdığımı bi daha oku,adama hp bonuslu armor giy diyorum ki int e az verebilsin diye,ayrıca cz de bi tane bu oyunu bilen adam göster ki hp bonuslu armor yerine goblin giysin.Pad dir sadece giyilmesi gereken goblin çünkü en ii ve değecek bonuslar ondadır.58 e kadar int verir bu sayede 4 tane da mp ye verebilir (62-58=4).OK?[signature][hline]Xig. lvl 63 Paper Mage / Karus

"Aga plzzzz agaaa partii plzzzz .. agaaa zorlamaa benıı agaa ks yapmak zorunda bırakmaaa agaaaa.."
Sosyal ağlarda paylaş

Hata numarası 1:
Erkek chardan paper mage olmaz!

Sebep :
Erkek chardan paper mage yaparsan, INT'i 62 edene kadar MP statlarını yersin.
Bu sefer seninle aynı leveldeki dişi paper magenin MP si senden yüksek olacağından seni fırıldak eder...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Efet gene bir paper mage konusu daha, olay sudur depresion arkadasımıza sunu soylemek isterim 63 level paper magesın eyw ama bence biraz daha bu olaylar ilgilenmelisin... Olay sudur; Female charlarda İnt. 70 oldugu için paper mage olduklarında hiçbir sorun kalmıyor çunku en fazla int. isteyen paper itemi pauldron oldugu içinki int. 62 istiyor rahat rahat her turlu itemi giyip kullanabiliyorlar... Ama eger charın MAle bir char ise o zaman başlangıc int. degeri 50 oldugu için mecburen MP den alıp 12 stat int. vermek zorundasınki Paper itemlerinin tamamını kullanıp giyebilesin burda kayıp Female chara gore 8 int. dusukluk ve 12 mp eksiklik... Buda çok goze dişe dokunur bişey degil bu açıklar itemler ile kapanabilir... O yuzden senın mutlaka restat yapman ve int. degerini 62 ye kadar yukseltip kalanını MP ye vermen gerekiyor en acilinden....He unutmusum sorry fatih çok mu biliyorsun Male chardan paper mage olmaz die bunu tartışmak bile istemiyorum erkek chardanda PAPER MAGE OLUR!!!!! Ayrıca olay level yada mp degildir aynı leveldaki 2 paperdan kimin alacagı işi kimin daha iyi bildigi ile alakalıdır yada itemleri kimin daha ii oldugu ile 12 mp nın verdigi gucle kimse kimseye ustunluk saglayamaz...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Magician
Job: Paper Flame
Level:63
Clan: The_Others
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 18 Temmuz 2005 10:56 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 18 Temmuz 2005 10:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...