Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shiverpeak arena KIRAL

pot

Öne çıkan mesajlar

EVt bu arenada kırallığımı ilan etmiş bulunuyorum level 15 de inanılmaz güclü bir chrım var +80 ar full platemail +16 ar +45 health kalkan +16 attack +24 health kılıc ve +50 x2 healt superior vigor rune gibi 1 elite skill acık
Sorum şimdi ben level 16 olursam bu arenaya giremiyecem level 20 lerde beni kesiceğine göre ben hep burdamı kalayım siz olsanız ne yapardınız burda faztionmı toplayayım ?
Sosyal ağlarda paylaş

itemlarimi sölemeyecem ama ben lvl 14 e/mo ile seni tek basima maksimum 14 saniyede indiririm üstüne bi de takim arkadaslarini döverim hatta n/me char ile 12. lvl olmasina rağmen daha da çabuk indiririm yani krallığın çok uzun sürmez hem arenada mühim olan sen ne kadar güçlü olursan ol takimininda senin kadar güçlü olması örneğin bi keresinde takimim çok güçlüydü 46 wins olduktan sonra sıkılıp çıktık bilmem anlatabiliyormuyum
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu forumu senden ondan bundan iyiyim diye acmadım ebayden bir cocuga 30 dolar verdim chrı draknar forge a kostu bana zırh ve silah aldı okadar uber chr oldum o kadar sizede sordugum su an areneda cok zevk alıyorum 16 . levela gecmeye degermi o kadar .
Sosyal ağlarda paylaş

ııh vazgeçtim...[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 13 Temmuz 2005 03:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

alem buysa kral benim gibi bi mesaj atıyosun sora kıvırıyosun bende artistlik olsun diye yazmadım sadece her char a karşı bişiler var diyorum o dediğini zaten yapan çok var bende yaptım hatta abartanını gördüm nasıl yaptığını bilmiyorum ama amnoon oasiste lvl 5 vardı bayaa gülmüştüm yani über diye bişey yok oyunda onu anlatmak istedim bende(bunu mask söyledi bana önce sonra gidip kendi gözlerimle gördüm inandım 8))[signature][hline]My Fart Will Go On

[Bu mesaj Chuckie tarafından 14 Temmuz 2005 02:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada dip not babında yazıyorum ben ilk yazdığım mesajımı sadece ilk başta kralım ben şöle ediyorum böyle ediyorum diye üzerine basarak yazdığın sorunun daha ince kaçtığı bir cümle kurduğun için aslında birazda ti ye almak için yazdım ama tabi sidik yarışı yapıyormuşum gibi göründü şimdi okuyunca 8) neyse hade iyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior/monk doğru skillerle kısmen ölümsüz olabilir ama yinede me/n lardan korkmak lazim tüylerim ürperiyor onları görünce çoğu zaman öldürüyorum ama 2-3 tane olurlarsa çok uzun yaşamak imkansız mending gidince gerisi hızlı gelişiyor bu arada kendime 3 tane kombo kombinasyonu oluşturdum sanada tavsiye ederim çünkü her skille karşılık gelen bi skill var bazen duruma göre değiştirmek gerekebiliyor ben hammer da axe te sword ta kullanıyorum yerine göre hepsi süper örneğin desertta sword çok işe yararken fire island da hammer götürüyor çünkü jade ler ve diğer bi çok yaratık bleed olmuyor yinede ben kim ne derse desin warrior monk a tank gözü ile bakıyorum ezer geçer hallaç pamuğu misali silkeler ortalığı yinede mesmer ve necrolardan gözüm korkar ilk onlara girerim 8)[signature][hline]My Fart Will Go On
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda über char yok olamazda ben lvl 7 necro gördüm lvl 11 bone horror çıkarıyodu (rus corp tan) insanlar oyunun eğlencesinde bu oyun dengeli ne yaparsan yap bunu bozamıyosun ben bunu en iyi vigoru takınca gördüm sadece major primary rune takabilesin diye yapmışlar supreior taksan -75 health göçertiyo vigor sadece +50 veriyor(supreior) yani +50 = 2 tane fazla darbe yani bişey ifade etmiyor arenada harcarsın civcivleri ama HoH a varınca koreliler çıkar karşına alırsın kuponu ararsın nalkoponu über char yok ama über team var takım oyunu önemli bireysellik değil bununda tekrar altını çizmek istiyorum 15. lvl da plate de giysen elinde max olsa herşey 17. lvl bi adamı kesemezsin sorun burda 20 den sonra zaten olay yanlızca skillere ve kullanmana bakıyor yaşayarak göreceksin sonrada sıkılacaksın ve 30 doları neden verdim diye düşüneceksin diye düşünüyorum umarım yanlışım vardır mutlu olursun böyle[signature][hline]My Fart Will Go On
Sosyal ağlarda paylaş

GuildWars Guru forumlarında birinin yazısını okumustum Ascalon Arenada Level 5 bir char Droknars a gitmiş armor u cekmiş en ust duzey itemlar manyak silah vs.. girmiş dagıtıyomus:) Baya kufur ediyolardı ona sendin glba oda.
Shiverpeak arenadada yiyosundur herhalde baya bi kufur.
Ve işin acı tarafı birazda olsa haklılar cunku yaptıgın sey hmm nasıl denir ego tatmini gibi birşey.
Birde aklımı celen birşey 2 tane sup. vigor ne işe yarıyor? Benim bildigim bi sup. vigor varken 2. si işlevsiz oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece 1 tanesi iş görüyor bütün runelar için geçerli bu mantikla her parçaya supreior weapon mastery verip ayağın takılsa ölebilirdin ama işe yaramıyor +250 health te olmaz adamlar oyunu ekonomi ve abartı karakterler değil denge üzerine kurmuş oyunda para bulmakta dert değil ihtiyacında yok zaten ve bu arada katılıyorum ego tatmini olayına benimde çok aklıma geldi nöyle hinlikler ne de olsa Türküz ama aklıma ilk gelen şey bu oyunu oynamak istediğimdi ve oyuncu olarak üstünlüklerim varsa onlarla bi yerlere gelebilmekti tabi bu benim herkes aynı düşünmüyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...