Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 gündür Slap atıom

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Henüz henüz alt teli rahat çekmeye başlayabildim.2 tel deniyorum euhe Abardım sanırım... Henüz öyle ritimli slap atamıyorum kendim uydurmaya çalışıyorum e tabi haliyle ölü bi slap oluyor.Şöyle seri ama kolay kulağa VAY LAN SÜPER! İbiş kapmışsın işi dedirtecek türden Bass slap öğreten (veya öğretmeye,genellikle öğretirken çok hoş melodiler çalarlar.) Vidyo yada mp3 biliyorsanız adını yazarsanız süper olur.Deli bişey bu meret ya... Acayip gaz verio adama.Bu arada fikrimi değiştirdim El ile çalcam eheuh cok zevkli.[signature][hline]Köylüler Rullaz..
Sosyal ağlarda paylaş

cırcır böcee victor wooten,valaa sadece izlersin,pek egitici deel:D ama amcamın bi baş parmak olayı var sahane "lesson on technique" de anlatıyo(emule de var) bide steve bailey le yaptıı bişiiler var onu da izlemeni tavsiye ederm...aslında bunlara bakcagına tab lardaki uygun yerlere,benzer yerlere slap kasarsan daa egitici olduu kanısındaym:)
Sosyal ağlarda paylaş

victor wooten bir defa.

onun dışında adamım mark kingdir, level 42dan. ki ismi gibi kendisi de kraldır adamın, bassı mükmmel kullanır, mutlaka ders formatında bi videosunu bulursun biraz baksan.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ders ağırlıklı değil.(olsada fena olmaz :P) Mesela Bi slap atcak cok güzel böyle sonra onun nasıl yapıldığını yavaşça anlatıcak.Mark portnoyun vardı Öyle bi vidyosu.O tür şeyler bulamazmıyım?

Delirium aferim, devam et.[signature][hline]Köylüler Rullaz..
Sosyal ağlarda paylaş

portnoy davulcu yahu, aynı şey değilki.

senin yürüyüşlere falan değil, egzersizlere ve teknik olarak bilgiye ihtiyacın var şu an, daha sonra zaten kendiliğinden gelir yerinde, hoş slap atmalar.

buyrun mark king ve level 42.
[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

[Bu mesaj montezaus tarafından 17 Temmuz 2005 20:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gr@lımdır vallaha. Mp3 için teşekkürler. (bunun tabı yokmu yaw? :D)

montezaus
abi dalga geçiyorsun dimi? bunu benden çalmamı bekleme? hipnalık olsun diye koydun dimi?
[signature][hline]Köylüler Rullaz..

[Bu mesaj Erutan tarafından 17 Temmuz 2005 21:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu kıyağı kimse yapmaz ya hadi neyse.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

Sosyal ağlarda paylaş

çalışan link[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

[Bu mesaj montezaus tarafından 17 Temmuz 2005 23:15 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj montezaus tarafından 17 Temmuz 2005 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

emule De Bass lesson diye arattım baya bişey buldu flea abimiz Pascal mascal Victor Wooten John Myung Felan var.Hepsini indiriom. :>

Şimdi bi soru? bu heriflerin bass lesson dedikleri şey benim nerden baksan bi 5 6 ayımı aldıktan sonra yapabilecem belkide hala zorlanabileceğim şeyler.Daha basit için önerebileceğiniz isimler neler?[signature][hline]Köylüler Rullaz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...