Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şahan hakkında...

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

bence bugün sahanı beğenmeyenler yarın birisi cıksa onu da beğenmezler bu adamların coğu emeğe saygı duymuyolar ve kendileri bişey yapamadıklarından iyi şeyler yapan insanları da hemen eleştiriyolar. Ben sahanı seviyorum ama "aha bu adam cıkmıs hemen izliyim hem sarkılarını ezberliyim " diyenlerden değilim onları da sevmem insana ne komik geliyo ne iyyyy dedittiriyo buna da kimse karar veremez herkes istediğini izler istediğini dinler kimseyi ırgalamaz............
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamin, 12 Temmuz 2005 13:31 tarihinde demiş ki:
aynaya baktiginda siritabiliyosan ,bu yuvarlak elemanada siritirsin; yoksa cem yilmaz; iki salvar bir dazlak sacla ferrayi kaldirdi ,yilmaz erdogan kendince millete laf sokarak sirnagin bilmemne koyunden koca bir kultur merkezine ortak oldu ,okan sizofreni eegh oghgghg diyerek meshur oldu , ata demirer feribot seklindeki vucuduyla milyarlarin ve sohretin sahibi oldu ... herkese sans vermek lazim bu gencte is var en az cem dallamasi yada beyazit R ozurlusu kadar..... en azindan bu yarimdunyanin eline gecenleri kolayca harcamayacagindan eminim

Türk hakı birine hayran olmayagörsün. Hemen öbürlerine laf atıyor. Bahseetiğin isimler en azından yılalrdır bu işin içindeler ve bazıları hakikaten yetenekli. Şahan daha 2 günlük ünlüyken kalkıp Levent Kırca gibi birini emekliliğe davet edebilecek kadar terbiyesiz bir herif. Ayrıca yaptığı skeçlerin çoğu bana göre saçma şeyler. Espri anlayışları farklı olabilir ve belki bu adam ileride çok iyi olabilir ama şu anda o kadarda iyi değil. Yeteneği varsa iyi olur yoksa atar. Ama sen bu işte başarılı kişileri böyle basite indirgeyemezsin. Yazarken düşünme huyu edin istersen.[signature][hline]Ecm
5x Priest
Clan:The_Only (akşam Dark Mare ne kesti bizi beee. Bilmesem DM national point partisi yapıyor diyecem.
Diez
Sosyal ağlarda paylaş

valla cokta gral program yapıyodu.hele cengiz-nevriye budak beni bitiriyodu.evet bazı tiplemelerinde hep aynı seyleri yaptıgı dogru ama ata demırer izmir açık havaya ilk geldiginde Black gitmişti 2 sene sonraki gösterisine de ben gitmiştim.birbirimize anlatınca yoksa aynı gece mı gıttık dıe şok olmustuk...[signature][hline]Kar$ıyakalı Olmak Bi Ayrıcalıktır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 12 Temmuz 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
. Ama sen bu işte başarılı kişileri böyle basite indirgeyemezsin. Yazarken düşünme huyu edin istersen.

bunlar zaten dusunme huyumun bana dikteleri ...sen dusunduklerini sole ,o essiz fikirlerini bizle paylas ;baskalarinin neyi nasil dusunecegine ise saygi goster ..o cumlem kinayelerle doluydu ..birilerini asagilamaktan daha cok 'begeni lerinizi neye dayandirdiginizi saptayin' mesaji iceriyodu ancak sen olayi yanlis yerinden tutmussun, ustten tutacaktin :)[signature][hline]filmliste revcon0674 riva tun
emulegokmod k.litecodec
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 12 Temmuz 2005 02:12 tarihinde demiş ki:
bence işini gayet güzel yapan birisi. geleceği oldukça parlak. cem yılmaz ile bile skeç yaptı. ankara'da bir kafede tanıştığım bir kişi. oldukça sevimli ve alçak gönüllü bir insan. bence dizideki skeçleri çok güzel ve anlamlı.

+1
güncel biri bence en azından ve kendisininde sölediği gibi "düşündürmeden güldürmeye" çalışıyor[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
St_Dreamer, 11 Temmuz 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
popülizm?

[hline]

öte yandan kendisini seyretmeyi planlıyorum, bakalım nedir olayı, açıkçası pek ilgilenmedim kendisiyle, geçen akşam da atv ana habere cıkmıştı, iyi birisine benziyor diyebilirim ancak uzaktan, bilgi sahibi olmak laızm...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ayrıca adam çıkıp söylüyor benim güzel bir hayatım oldu, para gibi sorunlarım yoktu. bazı stand-up yapan insanların çoğu yok köyden geldim,parasal sorunlarımız vardı gibi şeyler söylüyor. dürüst bir adam aynı zamanda :-p
atv'ye geçmiş ben kanal d'ye geçmesini bekliyordum. zaga ve beyaz show'a çıktıktan sonra.. :)
hayırlı olsun bakalım. geçen gün atv ana haber bültenindeydi. atv binasının cam olması nedeni ile değişik birkaç şey düşünüyorum dedi. bakalım neymiş :)[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

aman aman komik bi adam değil belki ama bi cd yapmış arkadaş ordan izledim. "dişi yakarış" dı galiba skecin adı süperdi mesela. bide dünyanın dönmediğini idda eden bilimadamı bölümüde süperdi veya halime yi aşşağı düşüren adam skeic mesela yarıldım hakkaten. 24 yaşındayım ve espri anlayışıma güvenirim evet her yaptığı komik değil ama çok güzellerde var aralarında
Sosyal ağlarda paylaş

ata demirelden daha komik bence adam sonuçta şebeklik yapmıo bence ordan oraya atlıyıp zıplamıo AYAYAYAYAYA Die baırmıo milletin suratına tel kapamıo tmm onnar da ayrı bi komik onnara da ayrı bi gülüorum
ama şahan biraz daha kültürel bence yaptıı şeylerin yarısı anlamsız deil hani bi iğneleme war ve çok ii yapıo o iğnelemeyi öle olmıyan skeçleri de komik tiplemeler flm yani günlük hayattan bişiler bulunabilio[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.

Değiştir|Gidiş|Önemli
Bip bip düüt Bivrip...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sheref, 12 Temmuz 2005 01:45 tarihinde demiş ki:
şahan'ı izleyen 25-30 yaşını geçmiş herkes neden katıla katıla gülüyor acaba?
ve neden 18-20 yaş altı insanlara hiç bir şey ifade etmiyor?

cevabı içinde siz çözün..

yok öle bişey? ben 17 yaşındayım ve çevremdeki tüm yaşıtlarım son derece severek izliyor, aksine 30 yaşından büyük olupda seven çok az kişi tanıyorum[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

ben adını bilmediğim zamanlarda da (su tv8 deki tombiş varya derken de) seviordum.şimdide seviorum.ama bence cem yılmazla yarısamaz..[signature][hline]buyuklerimin ellerinden ,kucuklerimin gozlerinden,yasıtlarımın iki kaslarının arasından operim.derin saygılarımla....
iRiN bacınız
Sosyal ağlarda paylaş

Ben anlamadım bu şahan olayını.. Şahan şahan dediler, bi ara denk geldim izledim.. ne ki şimdi bu.. Kanımca bu mesleği icra edenler iki gruba ayrılıyor.. birincisi espri yaparak bir yere gelenler, ikincisi ise embesil taklidi yaparak bir yere gelenler.. Şahan denen şahıs da bildiğin reyting hamdi, yasemin bilmemne gibi embesil taklidi yapanlardan..

bana hiç hitap etmiyor..[signature][hline] Deus Ex Machina
Sosyal ağlarda paylaş

eh yaptıına embesil taklidi diosan bence hata sende çoğu günlük hayattan ve güncel kültür den alınma ve hepimziin msn geyiklerinin tv ye dökülmüş hali bence[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.

Değiştir|Gidiş|Önemli
Bip bip düüt Bivrip...
Sosyal ağlarda paylaş

valla skeçlerinin %80 ine katıla katıla guluyorum çok yaratıcı adam ve dogaclama oynuyo tum skeçlerde.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...