Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fatih karaca

tower

Öne çıkan mesajlar

fatih bize geçicek diye bir söylenti duydum hatta orc açmış galiba ama sallamiim. geçer inşallah bekleriz , humana geçsede farketmez .fatodan hem ii rakip hem ii clandaş olur.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_

[Bu mesaj HasMez tarafından 16 Temmuz 2005 14:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben konuştum. Bi tane konu açtım forumda humanlardan ses gelmedi bende rastgele seçtim dedi. O kadar human konusu vardı ama neyse. Biz onun için human olmuştuk. O da orclara geçti. Kolay olanı seçti. Hayırlı olsun.[signature][hline]Name: CaNNi
lvl: 59
Class: Rogue-Assassin
Clan: GeneraLs
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Bayaa bi zorladık biz fatihi her ne kadar rekabet ayagında laflar attıysakta. bize bozulmuş galiba böyle bir durum varsa özür dilerim samimiyetine güvenip söyledigim şeylerdi. o topici de silmiş galiba cevap yazdıysa göremedim. kusura bakma fato[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 16 Temmuz 2005 14:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, CaNNi'nin dedikleri doğrudur.. Gözümü kapattım, mouseyi sağa sola çevirdim ve rastgele bir ırk seçtim. Şansa orc çıktı. Ama bu oyuna orc olarak devam edicem anlamına gelmez.

Şu sıralar işlerim epey yoğunlaştı (Allah artırsın inşallah)
Bu yüzden foruma girecek vakti bile zor buluyorum. Yani human charı şu anda açsam bile kasabilmem gerçekten çok zor.

Şu işlerim biraz hafiflesin gelicem oyuna. Siz bu sırada kasmaya devam edin. Kasmak benim için sorun değil. Kısa sürede yetişirim ben size...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 16 Temmuz 2005 17:55 tarihinde demiş ki:
Fatih savaş vakti gelior, savaşı kaçıracan...
Lö işim biterse yetişcem işte..[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

Ben senin işini bitiririm merak etme :-)

*!Bütün kirli çamaşırlarını bulur ve çıkarır, hepsi kokmaktadır. Burnunun direği kırılır.*[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 16 Temmuz 2005 17:37 tarihinde demiş ki:

Şu sıralar işlerim epey yoğunlaştı (Allah artırsın inşallah)
Bu yüzden foruma girecek vakti bile zor buluyorum. Yani human charı şu anda açsam bile kasabilmem gerçekten çok zor.

sen gel ben hemen 30 yaparım onu gece gunduz dts kesıoruz 2 lvl sonra alan blizz acılıor ozaman sen bırak biz kasarız charını :)
Sosyal ağlarda paylaş

evet burdan bende duyuruyorum ister sattı gitti diin veya baska bisey orc lara geçmiş bulunmaktayım butun arkdaslarım dan ozur diliyorum

ama 30 kusur levellı bi charı bırakıyorum çokta fasla kasmadım isallah hayırlısı olur benim için bu yeni girdiim clandan ve ortamda çok orenecem şimdiden herkese teskr ederim[signature][hline].....................STFU..................
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 16 Temmuz 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
Bu sırada dün moradonda +10 stilettoyu görünce birden deimos'tanda iğrenme içgüdüsü oluştu...

FYI , onlar sadece noob itemlar. asıl itemlar öyle olmayacak. mesela shard, mirage vs. bunlar yaratıklardan +1 şeklinde düşüyor. 2 tane upg. scrollu var gördügüm kadarıyla . 1.si nus 2.si bus. nusla dün +1 den +2 ye fp geçirirken yaktıgımı belirtmek isterim. stiletto fln renk katması için koyulmuş şeyler. +8 item dolu degil yani server. uskodan sonra insan bir garipsiyor hatta ben en başta madem glowing weap.ler yaratıklardan düşüyor ozmn item yapmanın ne anlamı kalır diye düşünmüştüm. biraz oynadıktan sonra bu kanımdan vazgeçmiş bulunuyorum. çünkü myko ve ka çok farklı bir hadise. çok farklı demeyelimde daha renkli bir hadise diyelim. bide burda insanlar daha çok zevkine oynuyorlar. challenge / küfürleşme / ks fln yok burda o açıdan bayaa güzel. insanlar birbirlerine saygılılar fln.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

Ben stiletto'sunda değilim.
Alet +10'du.. Ben +10 ratesindeyim işin..
Adamda civciv işareti vardı ve elinde +10 stiletto vardı..[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 17 Temmuz 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
Ben stiletto'sunda değilim.
Alet +10'du.. Ben +10 ratesindeyim işin..
Adamda civciv işareti vardı ve elinde +10 stiletto vardı..

+10 rate indeysen git bi mirage +10 yapıver. madem kolay.

[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 17 Temmuz 2005 03:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sen beni anlamıonki..
ya kolay yada değil.. noob adamın elinde +10 varsa demekki ilerde herkesin elinde olacak..
o zaman ne anlamı kaldı ?[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben haticeye degil neticeye bakanlardanım. hadi imaj flnda bi yere kadar sonuç nedir? +8 stilettoyla +6 shardlı adamı karşılaştırsan sonuç bellidir çünkü. glow olması sadece oyunda neler oldugunu gösterebilmek için. bence güzel bi hadise +8 yapmak kolay degil ama sembolik +8ler var oyunda.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...