Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Empire .....coming soon...

Hercul

Öne çıkan mesajlar

ya ne kadar saçma bir konu. volkan abi sana katılıyorum ke gelince +782387213623 yapılabilcek git 999 tane shard al yeterki şurda kapatın çenenizi topic kasmayın bişeyler öğrenmeye çalışın adınızın görünmesine çabalamayın volkan abi sende bunların seviyesine inme bırak düşünsünler yapsınlar hazırlıklarını [edit by fatihkaraca] :D[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 16 Temmuz 2005 05:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

senin zaten anlama olayin kit kardesim sen oyunu heralde rastgele oynuosun strateji gelistirmeyle ilgili alakan da yok ben ne yapmaya calistigiimi gayet ii biliorum ilgilenmessin olur biter burda gelip hakaret boyutunagelcek laflar demenin anlami yok tüm mesele adam olup olmamakda..fatih abi burayida lütfen kapa kilitle ben bu insanlarin seviyesinede inmek istemiorum.ilgini cekmiorsa bok atmak icin yazma kardes.Bak burda yüzlerce baslik var ilgimi cekmeyene mesaj yazmiorum ben.Sende standart bi insan gibi ol.İlgi alanina girmeyen basliklara cevap yazma.
Sosyal ağlarda paylaş

bu başlık kimsenin ilgisini çekmiyo gerçekten salakca bir başlık ben buraya bişey yazmayacaktım 2 niz bir olup seviyeli bir eleştiriye volkan abiye çatıyosunuz insan olun topic kasmayın kasıyosanızda yapılan eleştirileri dikkate alın [edit by fatihkaraca][signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 16 Temmuz 2005 05:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tosun
dün gece bakmamıştım buraya ama maşallah boş durmamışsınız
oyunda şu anda elindeki karakteri önce değerlendir.
sonrasına sonra bakarsın.
ve bu ferrari olayını anlamadım.
hoodun kendisinden yaşça büyük birine abi demesimi seni rahatsız etti?[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

bakin ben olayi kisaca ozetliyorum; sonrada bu sacmaligin kapanmasini istiyorum. (artik kilitlenir mi silinir mi tamamen bilemem)

oncelikle Hercul bir baslik acip KE hakkinda forumdakilerin bildiklerini ogrenmek istiyor. forum ici arama yapmamis olabilir, hatadir ama belki de farkli bir seyler ogrenmek icin acti basligi. tonlarca anlamsiz basligin arasinda hic de sacma bir konu degil bu aslinda.

soruyu ve gelen cevaplari okuyabilir herkes. ama vktk ve hoodstar ne demis: "konu bos", "ne kadar sacma bir konu"... yok ya? yakin zamanda oyunda olacak bir degisikligi ogrenmek istemenin neresi bos ve sacma???

simdi gelelim bana bunlari yazdiran kisima; siz kimsiniz ki tanimadiginiz birine; "zyan" (ne demekse bu. tiksinirim irc agizlarindan) "kapasiteniz yok", "kapatin cenenizi", "kopegin duasi olsaydi gokten kemik yagardi", "insan olun", "adam olun" ........ ne bunlar???? benim bildigim topic kilitlenmesini gec boyle bir ortamdan sutlanmayi gerektirir bunlar ama gozden kacti heralde! bakin efendim bir sey daha ogreniyoruz; KE ile ilgili bir baslik acmak demek adam degilsiniz, insan degilsiniz siz dememis!

siz kimsiniz? beni mi taniyorsunuz Hercul'u mu? ne hakla kimin ne yapmasi gerektigini soylersiniz boyle bir uslupla?
neymis konu sacmaymis. neden sacma?

bunlari yazmamin tum sebebi herkesin okuyup bir seyler anlamasi ve klavye basinda olmanin onune gelene bir seyler soyleyebilme hakkini vermedigini bilmesi. yoksa bu yazilanlar, soylenenler zerre umrumda degil. ha zaten su postlari bastan sona okuyan herkes az cok anlar ne olup bittigini.

simdi mumkunse bu postlarin hepsi silinsin yakin zamanda.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

ke gelince çok şey deişmeyeceğini herkes biliyo bolca item mi stoklayalım gibi laflar çoook saçma darbe gelirken sanki eve erzak depoluyorsun ayrıca ben saygımdan dolayı ve benden yaşca büyük olduğu için abi diyorum yalakalık işim deildir demekki sen birileri sana ferrari alırken onlara abi diyorsun ben saygımdan dolayı sölüyorum.siz kimsiniz diyosun 2 mizde 60+ yız sendende çok şey biliyoruz[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 15 Temmuz 2005 18:12 tarihinde demiş ki:
ke gelince çok şey deişmeyeceğini herkes biliyo bolca item mi stoklayalım gibi laflar çoook saçma darbe gelirken sanki eve erzak depoluyorsun ayrıca ben saygımdan dolayı ve benden yaşca büyük olduğu için abi diyorum yalakalık işim deildir demekki sen birileri sana ferrari alırken onlara abi diyorsun ben saygımdan dolayı sölüyorum.siz kimsiniz diyosun 2 mizde 60+ yız sendende çok şey biliyoruz

1. kim, nerde dedi bolca item stoklayalim diye?
2. evet bana sabah aksam ferrari aliyo abimlerim saolsunlar!?!?
3. benden cok sey bildigini nasil biliyorsun?
4. yazilanlari tekrar okuyun. sonra tekrar dusunun. hala "hataliyim galiba" demiyorsaniz. bu konu burda kapanmistir.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

Hoodstar ve vktk.
Bu başlık nedense bana tepki verdiğiniz kadar anlamsız ve boş gelmedi. Hercul bazı şeyleri merak etmiş ve sormuş.
Tamam, arama yapsaydı aradığı cevapları bulurdu ama arama yapmadan başlık açtı diye bu tür suçlamalar ve hakaretler etmeniz gerekmiyor...

Biraz daha sakin ve saygılı olun...

Dip : Bazı postları editlemek zorunda kaldım. Sonunda bana bunuda yaptırdınız... [signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 16 Temmuz 2005 05:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...