Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mirage Dagger Upgrade

Destruction

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar.Ufak bir karmaşa yaşıyorum, ona çözüm bulabiliriz umudu ile yazıyorum buraya.

Oyun yeni başlayan bir arkadaşım var, rogue . Lamialardan düşürdüğüm bütün full plate armorları +6 dex bonuslu yaptım, eline de iki tane +5/50 kukry verdim.Şu anda lvl 53e geldi,takımlar yetmiyor.

Chitin set tamamladım, hepsi +1 şu anda.ama chitinleri giyince vuruşu düşüyor dex bonus olmadığı için. neyse konu dağılıyor.

iki tane mirage dagger aldım. +6 yapmayı düşünüyorum ama ne basmalıyım upgrade için ? dex bonus basılabilir mi silaha ? ya da sadece poison dmg mi basayım ?

iyi vuruş yapması için hangisi gerekli ? poison dmg mi, yoksa dex mi? dex daha mantıklı gözüküyor ama piyasada bugüne kadar hiç dex bonuslu mirage dager görmedim :)[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : FiRe
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

Dagger'lara poison attack eklenebiliyor. Ama eklemeni tavsiye etmem. Poison attack yerine, düz yoldan normal bir şekilde upgrade et.

Bende asasin'im, elimdeki mirage'lar +7/70 Poison, exp. kasarken pek sorun yaşamıyorum açıkcası ama, PK yaparken çok sorunlar yaşıyorum.

Dip Not:Asasinler genelde dual bıçaklar kullanıyorlar. Sebebini ise, poison dmg. eklendiği zaman çok ıskalaması olarak ileri sürüyorlar.[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben boberd denen arkadaşta +8 shard (dex) ekli görmüştüm. Adam merchand açıp göstermşti harplerin orada. Tüm bizim clandakiler dumur ötesi olmuştuk.
Bize dediklerine göre bi görev yapmış ve +8 dex ekli shard vermişler elemana. farkında iseniz boberd'in elinde bi yanan shard bide yanmayan var. Sizde bi dikkat edin göreceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bymad, 16 Temmuz 2005 09:29 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar ben boberd denen arkadaşta +8 shard (dex) ekli görmüştüm. Adam merchand açıp göstermşti harplerin orada. Tüm bizim clandakiler dumur ötesi olmuştuk.
Bize dediklerine göre bi görev yapmış ve +8 dex ekli shard vermişler elemana. farkında iseniz boberd'in elinde bi yanan shard bide yanmayan var. Sizde bi dikkat edin göreceksiniz.

ezik bobert 1 shardı +8/80 digeri +7/70 ZZzzzZZ
görev yapmış lol sizi kandırıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• 19 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...