Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Edep nedir??...İnsanlik nedir??...

Hercul

Öne çıkan mesajlar

Sorun şuki,hepimiz az çok bu oyun hakkında birşeyler biliyoruz,daha öncede neredeyse her konu 1den fazla defa tartışılmasına rağmen,birisi bir konu açtığı zaman,cevap vermeden duramıyoruz ve-veya kilitlenmesi-silinmesi yada forum prosedürü her ne ise onun yapılması gerekirken,kilitlemiyoruz,silmiyoruz,bizde cevap veriyoruz,kişi değil,sen ben o şu,hepimiz yapıyoruz.
Şu andan itibaren açılacak topiclere verirsin kilidi,elindeyse silersin,yada "aramaya inanmak" geyiğini yaparsın.Bak o zaman nasıl değişiyor işler.Önemliler gene uplanır.

Hakaret konusunda benimde endişelerim var,bazı arkadaşlar bazı arkadaşları kırk yıllık dostuymuş gibi azarlıyor,bende onları "heralde arkadas bunlar" diyerek okuyorum.Forumda bu tip adamları tespit edersiniz,sonra bi sticky yapıp,"ayın terbiyesizleri" diyip altına msjıyla beraber listelersiniz.Yüzleri kızarır adam olurlar belki o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

kardesim ben sana siddetle katiliorum.AMA malesef bu konuyla ilgili FATİH arkadsimiza deminde özel mesaj attim ve cavap beklemekteyim.Herkesin bir uslubu olmali burda.Kimse kimseye "lan" deme hakki bile yok ken yukarda ki diolaaglari umarim okumusundur.Peki yarim öteki bir gün bu dialoglara baskalarida kizip cevapv ermeye kalkarsa bu forumda nasi bir ortam olacagini ben cok merak ediorum.Bu rada forma katilan herkes burdaki ortamin iyiliginden yada kötülülgünden susarak yada tepkisini koyarak sorumludur."Bana dokunmayan yilan"(ata sözü bu kimseyi suclamiorum lütfen kimse alinmasin dokunrumada yapmiorum arkadaslar) bin yil yasasin" ayda her koyun kendi bacagindan asilir mantigini herkes birakmali ve burda sorun neyse elbirligiyle bu olaya bi cözüm bulmaliyiz.Hata yapip hatasini sürdüren özür dileme büyüklügünü bile göstermeyen her kimse isledigi sucun cezasi olmali..!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...