Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Edep nedir??...İnsanlik nedir??...

Hercul

Öne çıkan mesajlar

volkan abine denilen hic bir hakaret yoktur.Ama onun ve senin bana sölediklerin yukarda mevcut.Tabi bende siizin gibi olaya sadece edilen hakaretlere lol=gülmek yerine sizin uslubununzla cevap verseydim inan bunu okuyan burdaki insanlar paticikden sogurdu.. eyer lol= adam kizdirma ve hakaret anlamina geliorsa sana diyecek hic bir lafim yok..

BU FORMU ACAN ALAN YETKİLİLERİ BANA KARSİ VE BURDA BULUNAN HERKESE KARSİ SORUMLUSNUZ.VE SİZDEN BU SORUMLULUGUN KARSİLİLGİNİ NEYSE YERİNE GETİRMENİZİ
BEKLİORUM..!
Sosyal ağlarda paylaş

KARDES O BASLİKLARİN HEPSİ BASDAN ASAGİ OKUNMUSTUR VE İSTEDİGİM BİLGİLER VE FİKİRLER ORDA YOK BUNUN ÜZERİNE YENİ TOPİC ACTİM O KONU HAKKİNDA COK TOPİC OLMASİ BENİM ARADİGİM SEYİN ORDA OLMASİ ANLAMİNA GELMİOR.!

KONUYU SAPTİRMA ETTİGİNİZ HAKARETLERDEN BAHSEDİORUZ BURDA..!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hercul, 15 Temmuz 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
volkan abine denilen hic bir hakaret yoktur.Ama onun ve senin bana sölediklerin yukarda mevcut.Tabi bende siizin gibi olaya sadece edilen hakaretlere lol=gülmek yerine sizin uslubununzla cevap verseydim inan bunu okuyan burdaki insanlar paticikden sogurdu.. eyer lol= adam kizdirma ve hakaret anlamina geliorsa sana diyecek hic bir lafim yok..

BU FORMU ACAN ALAN YETKİLİLERİ BANA KARSİ VE BURDA BULUNAN HERKESE KARSİ SORUMLUSNUZ.VE SİZDEN BU SORUMLULUGUN KARSİLİLGİNİ NEYSE YERİNE GETİRMENİZİ
BEKLİORUM..!

neden bole birilerinin banlanmasını istiyorsun?
Senin Post kasmanı engelledik die mi?
lütfen artık sus saçma sapan şeyler yazıoruz.Tartısmaya döndü.Post kastırma kimseyi[signature][hline]nick : ShadowFax
nation : El Morad
Job :Blade Master
LvL :6x
Clan :Lasombra
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

arkadisin elestiri anlayisini birkez daha aktarayim..

1-(vktk)ne bir şey öğrenme peşindesiniz
ne de başkalarına birşeyler öğretecek kapasiteniz yok

2-(vktk)senin gibi zyanlar yüzünden aptal aptal topicler açılıyor

Bu hakaret iceren cümlelere cevabim=abi sen bu topicde lütfen kal gelme ben ayri bi yere baslik acayim girip polemik yaratma sen herseyin en iyisini güzelini biiliosan ok..aferim ama nolur kal burda accagim baska baslikda ismini görmek istemiorum.

Ama arkadas durmuyo gene ayni kisi

3-(vktk)afacan yapıcı olun boş şeyler peşinde koşmayın

cevabim=lol

ardindan olaya Hoodstar katilio ve yazdiklarindan alinti

4-(Hoodstar)volkan abi(vktk=volkan) sende bunların seviyesine inme bırak düşünsünler yapsınlar hazırlıklarını köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı

5-(Hoodstar)bu başlık kimsenin ilgisini çekmiyo gerçekten salakca bir başlık

ve ben tüm laflara ragmen karsilik vermeyip 2.ayni adla topice geciorum.Simdi eger bu laflar ve cümleler dogruysa bu 2 arkadsi degilse beni destekleyip fikrinizi almak istiorum.

isde senin elestiri dedigin hakaret cümleleri..ve diolag
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın;

Her şeyin bir izah şekli ve o izahında bir üslubu olduğunu aklınızdan çıkarmayın, insanlar buraya bilgi ve düşüncelerini paylaşmak için geliyorlar, ne bir hakaret işitmek için, nede bir suçlamaya maruz kalmak için, lütfen konuşmalarımıza birazcık daha dikkat edelim.

Elbette ki herkesin kendisine göre bir üslubu ve hakkı vardır. Ama burada genel bir forum alanındasınız. Yapmakta olduğunuz bu davranışla biz alan yetkililerini zor durumda bırakıyorsunuz. Birazcık daha tutumlu olmanızı sizden rica ediyorum.

Unutmayın, belli bir topluluk bile olsa, o topluluğun içindeki hiç bir insanın, bir diğerinin kalbini kırmaya veya bir başkasına hakaret etmesine hakkı yoktur. Burada şunu yada bunu suçlamıyorum. Sadece demek istediğim, birbirimize karşı biraz daha tutumlu olmamız ve hakaret içeren cümlelerden katti ve kesin suretle uzak durmamız gerekiyor. Aksi taktirde hem sizin hemde bizim fazlasıyla huzurumuz kaçar. Eğer bir hatanız varsa kabul etmesini bilmeniz lazım.

Ben şimdilik bu başlığı kilitlemek istemiyorum ki, hatalı olduğunuz yerleri anlayıp dürüstçe kabul etmenizi istiyorum.[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, bakın... Alan yetkilisi olmamız, IP ban gibi bir yetkiye sahip olduğumuzu göstermez...

şimdi burayı iyi okuyun.
Sizden kişisel bir ricam var. Bu Topic' i kilitlemiyorum. Sadece kullanılan kelimelere dikkat edin, büyük harfle yazı yazmayın. Artık Topic kilitlemekten gına geldi, takdir edersiniz ki her dakika olay çıkmasını kimse istemez. Lütfen birisiyle bir sorun yaşıyorsanız, önce alan yetkililerine bildirin, topic açmayın!

Ha, biz de çözemezsek durumu genel yöneticilere bildiririz. Açıkçası ben olayın kendi aramızda çözülmesi taraftarıyım.

Gelelim hakaret, suçlama olaylarına. Size defalarca söylenen bişey var. Arama Yapmdan Topic açmayın, aramanızı yapın, daha sonra o topic' i "up"layıp sorunuzu sorun.

Bazen 2 dk içinde aynı kişi tarafından açılmış, aynı içerikli topic buluyorum. Bir anlamı yok. Evet Forum' da topic'lerin sayısının fazla olması önemli ama bunun da bir dengesi vardır.

KO bölümü pati kullanıcılarına söylüyorum, tepkilerinizi abartmadan verin. HAKARET boyutuna getirmek çok gereksiz bir olay.

Tekrar sizden rica ediyorum. Lütfen kullandığınız kelimelere dikkat edin. Umarım bu topic' i kilitlenmeme neden olmazsanız.

Sağduyulu lütfen...

Saygılarımla...[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

Alan yetkilileri sanırım artık bakmıyor Buralara.Anlamadıgım Ultima Online Kısmında boyle topicler ya kitlenir yada Silinir.Temiz bir forum diyorsunuz nerede ? Once biraz daha dikkat edin.Arama kısmını kac kişi kullanıyor bu forumlarda.Kim kime cevap veriyor herkes gırgırında sacma sapan seylerle urasmayın.Yapacaksınız bir işi adam gibi yapın.[signature][hline]Nick : Nym
Class : Blade Master
Clan : The_OnLy (Leader)
NP : 29xxx
Nation : EL-Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 15 Temmuz 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
Alan yetkilileri sanırım artık bakmıyor Buralara.Anlamadıgım Ultima Online Kısmında boyle topicler ya kitlenir yada Silinir.Temiz bir forum diyorsunuz nerede ? Once biraz daha dikkat edin.Arama kısmını kac kişi kullanıyor bu forumlarda.Kim kime cevap veriyor herkes gırgırında sacma sapan seylerle urasmayın.Yapacaksınız bir işi adam gibi yapın.

Seni Burda Zorla Tutan Mı Var?[signature][hline]HåD£§©ik 2°°3
Plutøn 2°°5
I Love =o=
Hadescik = Plutøn
Böyle Olacaksa Hiç Olmasın

Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 15 Temmuz 2005 20:25 tarihinde demiş ki:
Ben Diez de oynuyorum.Ama burdaki tum yetkililer Ares te veya Myko da oynuyor.Ben diez de oynayan bir yetkili istesem ne olacak ?

Ya saçma sapan konuima Bunun Kökü Ko Değil Mi Burda Oyun Hakkında Sorular Çözülür Diezde Yetkili Olup Olmaması Ne Alaka Kardeşim[signature][hline]HåD£§©ik 2°°3
Plutøn 2°°5
I Love =o=
Hadescik = Plutøn
Böyle Olacaksa Hiç Olmasın

Sosyal ağlarda paylaş

Ya anlamıyorum.KO Hakkında kac kişi tam %100 ben bılıyorum dıyor.Soylermisin ?Kimse ben 4/4 lük bir KO cuyum veya Ben bu işin artık ustasıyım diemez.Ama bir yerde olay biter.Yetkililerin biraz daha dikkat etmesi lazım bunlara.[signature][hline]Nick : Nym
Class : Blade Master
Clan : The_OnLy (Leader)
NP : 29xxx
Nation : EL-Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Diez, ares, beramus, xigenon, Cyper, xydonis, odin, deimos....

Bilmem pek mantıklı gelmedi bana. gayet objektif biri olduğumu düşünüyorum. Kim nerede oynuyorsa oynasın, bişey değiştirmicek.[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 15 Temmuz 2005 20:25 tarihinde demiş ki:
Ben Diez de oynuyorum.Ama burdaki tum yetkililer Ares te veya Myko da oynuyor.Ben diez de oynayan bir yetkili istesem ne olacak ?

Ama bizler oyunda yetkili değiliz sadece forumda yetkiliyiz.Neden bu tarz bir isteğin olcak anlayamadım.Günlerdir tartışmalar oluyor,kavga ve benzerleriyle uzuyor gidiyor.Anlamadığım nokta eğer bir sorununuz varsa neden özel mesajdan halletmediğinz.Unutmayın bu forumu bir çok insan kullanıyor ve eminim ki kavga ve tartışmalardan(oyunla alakasız)rahatsız olmayanımız yoktur.Topic kilitlemek sorun değil ama kilitlenmeyen hemen hemen her topicte sorun çıkıyor.Anlayamadım ben bu işi.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza ve Kaksi su yazilarimi basdan asagi gene okurmusunuz kardeslerim olurmu.bi konuda cok baslik demek okuda benim aradigimi bulmam anlamaina gelmicegini sizedemi anlatmam gerekecek.Tüm topickler okunduktan sonra bu basliki acma geregi duyulmustur.Burda bana pempe laflar sölemeyin lutfen. hakarete ugrayan ve cevap vermeyen kisi benim bu olayda haksiz kimse özür dilemsi kimse belirt olaya uzaktan standart bir paticik yazari gibi durma.Bana edilen hakaretler ve alamadigim özür konusunda napmam gerektigini net ve acik yaz.onlarin diilinde onlara cevap mi vermeliyim.Yada susup olayi sizemi havala etmeliyim.Burda bana karsi sorumlusunuz.olayi yorumsuz olarak pas gecmeyiniz.Bana solenilen cümleler aynen yukarda mevcut.Simdi bana net acik bi cevap ver .Yedigim hakaretleri sinemi cekip gitmemimi bekliorsun benden.Yada bu formun icinde daha agir hakaretlet duymakmi...!Bu konuda tüm alan yetkililerine sölüorum sorumlulugunuz neyse yerine getirin.Ama sorumlulugunuzu lütfen opüsüp koklasin(fatin arkadsimin dedigi gibi)Yada uslubunuza dikakt edin digerek transit gecmeyiniz.Oteki basliklarda da burda da usluba dikkat edilmedigi gayet ortada.Hoodstarin hatasini anlamayip devam ettihi laflarda ortada bak ne dio arkadas"O KONU KİTLENMESEYDİ SANA DİYECEKLERİMİ DÜŞÜNMEK İSTEMİYORUM".Önce ki dedikleri yukarda mevcut peki bu arkadas onlardan baska artik ne diyecek daha ileri gidip sinkaf mi yapacak.Biraz gercekci sorumu cözmeye odakli olunuz.EVET simdi ne yapmam gerektigini bana sölermisin.

[Bu mesaj Hercul tarafından 15 Temmuz 2005 20:42 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Hercul tarafından 15 Temmuz 2005 20:45 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Hercul tarafından 15 Temmuz 2005 20:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...