Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lg notebook uçtu : (

kingpin

Öne çıkan mesajlar

ya dün babam geldi notebook'unuda getirmiş yanında bende bizim ankara'daki makina tırt çalıştırmıyor mount&blade i bende lg notebook a yükliyim dedim eyi güzel oynuyorum falan altı çok ısındı galiba bir anda ciuv etti kapandı elektrik gelmiyor makinaya cpu mu yandı acaba ? az bir koku geldi çünkü geçti sonra bu arada note book bu;

[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:
seni hayat banlamış ben ne yapayım yazık!

forgiver 1, 11 Aralık 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

Sosyal ağlarda paylaş

cpu ya birsey oldugunu sanmam sonucta centrino islemciler yaklasik 90 derece civarinda isiya dayanabiliyor zaten biosta ayarli olan isi derecesi gecildigi anda makine otomatik olarak kapanir(tabi ozellik aktifse),bataryada herhangi bir sorun olabilir eger garantin devam ediyorsa notebooku en yakin ufotek e goturmeni tavsiye ederim o gun icerisinde genelde sorunu hallediyorlar.

web adresleride
www.ufotek.com.tr

Yalnis gormuyosam senin notebookun modeli lm50, aslinda lm50 odullu bir notebook cok fazla sorun yasiyan duymamistim.
[signature][hline]Liars do not fear the truth if there are enough liars

[Bu mesaj vampirhuma tarafından 12 Temmuz 2005 23:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sorun babama sölemedim daha :p
anlarsa bilmiyorum dicem.Biraz çakmaz bilgisayarlardan anlatmaya çalışsak yine biz suçlu oluyoruz o bakımdan.[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:

bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

Sosyal ağlarda paylaş

said:
kingpin, 12 Temmuz 2005 23:31 tarihinde demiş ki:
sorun babama sölemedim daha :p
anlarsa bilmiyorum dicem.

=)) lol kingpin
sen direk kendin götürsene[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

Burda da görüldüğü gibi pentium M'lerin reerans sıcaklıkları 100C. Kolay klay o sıcaklıklara çıkacağını sanmam. Kaldı ki çıksa bile intel pentium3den beri termal koruma yöntemleri geliştiriyo, işlemci bir şekilde kendini korur yanmaktan. İşlemciye bişey olacağını sanmam.[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

yok abicim baba öğrendi şamar yiyoruz şu an
aman.[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:

Sosyal ağlarda paylaş

a.k.a saçmalıyorum uyku sersemliği.

[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:

[Bu mesaj kingpin tarafından 15 Temmuz 2005 11:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

toshiba a60 ta gunde 3 kere yaşadığım bi problemdi eskiden, buzluğa koyup 10 dakka beleyince tekrar çalısıo.bide çalısırken cd-rom u açık bırakıyorum bi kaç aydır baya faydası oldu.altına da 4 tane sigara paketi koydum pufur pufur hava alıo.bi arada fan deiştircem[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...