Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilk yaptığım +9 item!!

Reflective

Öne çıkan mesajlar

Eski mykocular gelin özellikle adoniste 60 lvldekiler bir mykoda clan kuran adam aynı zamanda kiralanacak itemlere bakar o nerde ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? birde beginner yanlış yerde mykoda orda olmaz

[Bu mesaj ISHTAR tarafından 10 Temmuz 2005 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reflective, 11 Temmuz 2005 00:00 tarihinde demiş ki:
cevap istiyorum ama nooldu myko yoksa aha myko knight empire'a geçmişdi dimi aaa yeni petch gelmişdi dimi tüh unutmuşsun dimi

ahahah healal olsun baya sinir yapmişsin arkadaşim :)[signature][hline]Nick: trden
Clan: Beramus
Level: 53
Race: Karus-assassin
Server:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
delihan, 12 Temmuz 2005 14:26 tarihinde demiş ki:
said:
Reflective, 11 Temmuz 2005 00:00 tarihinde demiş ki:
cevap istiyorum ama nooldu myko yoksa aha myko knight empire'a geçmişdi dimi aaa yeni petch gelmişdi dimi tüh unutmuşsun dimi

ahahah healal olsun baya sinir yapmişsin arkadaşim :)

Sen ne diyorsun .Hayatta en tahammül edemediğim şey iftiradır ve adam bana bunca insanın önünde yalancı dedi.[signature][hline]CrawLing in my skiN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ISHTAR, 10 Temmuz 2005 23:26 tarihinde demiş ki:
Burası myko değil mykoda bir fark var çünkü oynayanlar bilir o fark için bir ip ucu işinize yaramıyan itemleri satmıyor kiraya verebiliyorsunuz burası olsa olsa japko olabilir ama kesinlikle myko değil gitsin kimi kandırıyorsa kandırsın

Rental vendoru bug yuzunden uzun sure once kaldırılmıstı.[signature][hline]CrystaL LvL 60 Tauren Shaman Burning legion
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

magedede bir işe yaramaz wood staff +8 düşer adamlar mirage +8le gezerken stilettoyla dolanırsanız sonucu biliyorsunuz... miragenin bile artık devri bitti uniq deli daggerlar çıkıyor mageler ellerinde uniq stafflarla geziyor ellbette gezmese en azından uskoda kral olurlar ama burda daha da yüksek damage verme imkanı var +-2300 civarı koyuyorum ve daha tam giyinmedim 55lvl staffı paralanırsam +7 itemlerimide full +9 ettim mi 2500 e yaklaşır (54 skilli ile) .
+8 chitin giyen insanlarla karşılaşacaksınız bazılarında +9 olduğundan eminim özellikle grade 1 clanlar yada kralların clanları çok zengin oluyor +9 yapmak için 30-40 tane chitini yakabilecek kişiler yada dediğim o uniqlerden 10 tane alıp +10 edebilcek kadar paralı kişiler diyim
bowlar piyasada çok bulunur eşya boldur ama para yoktur item upgrade etmek kolaydır ama satmak zordur paranın yolu boss kesmekten geçer kesip uniq bulacaksınız satacaksınız paralı olanlara başka türlü... yok yolu[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...