Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrent hakkında..

Seperate

Öne çıkan mesajlar

Bu aralar sapıtmış durumda,birşey çekiyorum mesela seed,leechers çok yükseklerde normalde en kötü ihtimal 16-17 ile çekmem gerekirken bi 0a iniyor 5 dk. sonra 20ye çıkıyor yine 2dk. içinde 0 iniyor.
Kafayı yicem herşeyi denedim,niye yapabilirki acaba böyle birşey?[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

yok benim sorunumla pek alakalı olmadı bu :D
normalde seed edenler sabit,aynı kişilere bağlıyım ztn ama hız bu kdr uç şekilde ve bu kadar kısa sürede değişmezdi normalde sürekli değişiyor
ayrıca her dosyada yapıyor bunu.[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

Ve o hırsla saldırdın yani :)
Ama şöyle birşey var 256 ile ne kadar upload verebilirsinki ?Hızın böyleyse düşünürsün,keşke 1mbit bağlantım olsada upload verebilsem böyle bol bol :)
Neyse ya benim sorunum nolcak pff delirdim be[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

bende muzdaripim aynı sorundan bir bakıyorum 20lerle çekiyor birdaha bakiyom 1-2 ile çekiyor. ilginç bişi tarattım kaç defa bilgisayarı spyware gibin şeyler yok.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seperate, 14 Temmuz 2005 00:48 tarihinde demiş ki:
Ve o hırsla saldırdın yani :)
Ama şöyle birşey var 256 ile ne kadar upload verebilirsinki ?Hızın böyleyse düşünürsün,keşke 1mbit bağlantım olsada upload verebilsem böyle bol bol :)
Neyse ya benim sorunum nolcak pff delirdim be

hehe bende 2 mbit baglanti var 24 kb upload demek ve kesinlikle yetmiyor.
5mbit internet icin basvurdum ama bu is dsl(dengesiz up-down) ile olucak gibi degil,500 down 50 up olunca ratiolu torrent sitelerinde yine zorlaniyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...