Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Arıyorum

CythraulAkhera

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar su an canımın sıkıntısından ölücem lütfen sizden rica edıyorum bana bi oyun soyleyın ama ıcınde sunlar olsun
1-assasin
2-lagsız
3-yeni
4-parasız
5-baya zevkli
6-yenilikci[signature][hline]Ölüm Peşinde Koşarken
Beni Kucaklamak İcin Düşmanlarimi Yolluyorum Onun Kollarina
Belki Bir Gün Doyar. Peşimi bırakır Diye
Belkide Bir Gün Ben Doyarım Öldürmeye
Ve Bırakırım Kendimi Ölümün Soguk Ellerine
Sosyal ağlarda paylaş

+1
Yeni bişey olsun canımı yesin bende sıkılıyom çok[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
--------------------------------------
hired_gun, 21 Haziran 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
...sonra ben candi'nin bi erkek ile çıplak yatağa girdiğini izlediğimi çok iyi hatirliyorum ( hayir fantazi değildir , erkek hipotermi geçirir , kızın çocuğu ısıtmasi için başka çaresi yoktur da neden 2side çırılçıplak ??
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane yenilikçi var ama korece sistemde bir sey gerekmiyor korece bilmek gibi

www.ranonline.com.my

www.d-fighter.com

ingilizce diyorsan

www.mapleglobal.com

bi kaç tane daha var ama unuttum sitelerini :=) benim açtigim konulara bir bak istersen :p[signature][hline]Knight Online oyniyacagima, evcilik oynarim daha zevkli ...
[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

maple ı indiriyorum su anda ranonline in link i kırık yada sitede cok fazla insan var digerini denemedım saolun[signature][hline]Ölüm Peşinde Koşarken
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe saol bişey sorucam maplestory ii kaliteli bi oyun mu oynanması gerklımı sence degılse ındırmıyım yada siz oynuyomusunuz oyunu ve kalabalık mı? :P[signature][hline]Ölüm Peşinde Koşarken
Sosyal ağlarda paylaş

hehe mapleglobal zevklidir ben arada girip oynarim arklarimda girer oynarr :) gerçekten çok tatli bir oyun

@hayalet ;

oyun yeni oldugu için belirli saatler açik kaliyor :P d-fighter da öle... belli saatler açiyorlar belli saatler kapali belli bir süre, sürekli çalisip yenilik ekliyorlar ve bug fix liyorlar. Bu yüzden bazen kapali kaliyor çok uzun süre merak etme yani daha ii bir oyun için çalisiyorlar :P (zaten arkasinda ki yapimci KO yapimcilarindan birebir yardim aliyormus gibi bir mail geldi yöneticilerden bana D:)[signature][hline]Knight Online oyniyacagima, evcilik oynarim daha zevkli ...
[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...