Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nobody Knows

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

:) Aklıma geldi nereden geldiyse. Hatırlarım Nickelodeonda Pete ve Pete diye bir program vardı. Ben eşşek kadar adam oturur izlerdim onu, aranızda izleyenler vardır :)
Bu dizinin bir bölümünde ufak Pete bir grubun Nobody Knows diye bir parça çaldığını duyuyor da hani çalmaya çalışıyorlar vıdıvıdıvıdı....
İşin kısası bu şarkı gerçekte olan bir şarkı mı? Öylese grubu falan ne?
Değilse adamlar iyi sıkmış şarkıyı :D[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Once I had strenght but no wisdom,
Now I have wisdom but no strenght.
Sosyal ağlarda paylaş

pete ve pete güzeldir
ve o şarkıyı hatırlıom hani garaj fln vardı bööle
bence sıkmadır ama bakmak lazım yine de
simpsons'da da çok güzel şarkılar var ama simpsons bi klasik mesela lisa bi bölümde "ı am the saddest girl in grade number 2" gibilerinden bi şarkı söölemişti yani sıkma şeyler olabilir dizilerde fln.
ama o şarkı iyiydi
ulan bak hatırlıom tek tek pete&pete bölümlerini[hline] Yaşayamadığınızı Yaşayın
www.darkplanes.net
Çok Yakında Geliyor
--------------------------------
What I've felt what I've known
Never shined through in what I've shown
Never be never see
Won't see what might have been
What I've felt what I've known
Never shined through in what I've shown
Never free never me
So I dub thee unforgiven
Sosyal ağlarda paylaş

abi o bölüm kazınmış hafızama
bu herif şarkıyı duyuyo. Grup topluyorlar "the blowhole" diye kuruyorlra falan. Elektro alıyo bu, içinde patlıyor elektrik parası garajda 24 saat çalınca. Babası falan delirecek. Sonra radyodan yayın yapıp para karşılığı istek çalıyorlar. En sonunda bunlar adam akıllı çalarken pete bir bakıyor şarkıdan yani amacından uzaklaşmış. Gitarı bırakıyor gidiyor sonra bunlar peşlerinden falan en son şarkıyı buluyolar[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Sosyal ağlarda paylaş

ahah şeydi o dünya turnuvası mı saçma salak birşeydi eehehe, teneke madalyon verirlerdi kazanana. Gizli tapınaan efsaneleri çok güzeldi ama.
Ben rocco's modern life a hastayımdır mesela hala izlerim
YA AMA KONU SAPIYO BÖHÜHÜ. BİLEN VAR MI BU ŞARKI GERÇEKTEN VAR MI?[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Sosyal ağlarda paylaş

ay lol be!

daha evvelki gün canım pete and pete seyretmek istedi de bu bahsettiğin bölümü indirdim kazaa'dan.

eve gidince bakayım bölümün adına, buraya yazayım da sen de indir, tekrar seyret ne tatlı...
ne harika dizimizdin sen pete and pete :)))
*!nobody knows nobody knows diye sayıklayarak uzaklaşır*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caranlothwen, 25 June 2003 17:16 tarihinde demiş ki:
ya biraz saptıracak ama kablo tv den izleniyor mu eskiden izleyebiliyordum şimdi gitti kanal izleyen varsa kablolu tv den kanal ayarını söyleyebilir mi (S32 falan var ya o )[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar

Hayır digiturk de var ama ingilizce[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 25 June 2003 17:58 tarihinde demiş ki:
ay lol be!

daha evvelki gün canım pete and pete seyretmek istedi de bu bahsettiğin bölümü indirdim kazaa'dan.

eve gidince bakayım bölümün adına, buraya yazayım da sen de indir, tekrar seyret ne tatlı...
ne harika dizimizdin sen pete and pete :)))
*!nobody knows nobody knows diye sayıklayarak uzaklaşır*

çok saol valla çok iyi olur[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Sosyal ağlarda paylaş

Ahhh ahh ne günlerdi onlar süperdi walla. :) bi tane adam wardi neydi adi hani dalgalari düven adam :P Benim pete&pete de en sewdigim bolum yaz saati uygulamasinin oldugu bolumdu ama orda pete in sewgilisi süper kizdi yani bozmasin :)
harbi şarkiyi bilen warsa soylesin bişiler yapsin :)
Çok güldüm Allah daha da güldürsün :)[hline]www.kingsofchaos.com/page.php?id=853234
epxmadcat11.kolayweb.com
:tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

evet bende hatirladim simdi :)) bi de sey vardi ayni bölümde yine pete (büyük olan) marmelade queen die bi şarki istiyordu petelerden calmasi icin. O sarki da kimin acba?[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten burda bir şarkıyı merak ederken ikincisi soktun altüst ettin beynimi. Nobody knows u hatırlıyorum melodi falan olarak da marmeladı hatırlamıyorum, mırıldan bakıyım :)
Nobody knows gerçekte olan bir şarkı mı arkadaşlar?[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Sosyal ağlarda paylaş

ikisininde gerçekte olup olmadigindan emin degiliz. marmelade queen in sözlerini vve melodisini hatirlamiorum sadece güzel olduunu hatirliyorum. bu arada nobody knows da ii bi sarkiydi yani.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 26 June 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
yaz saati uygulamasındaki kız petenin klasik kız arkadasıydı
hatta kızla cıkıyola rolmuyo
sona saatleri bi saat geri alıp hiç bişi oolmamıs gibi yapıyolardı[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı
Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa

:) yanlış hatırlamıyorsam hani Pete arkadaşından araba isteyip buğulandırmaya çalışıyordu. O bölüm mü bu hani yatan koltukların olduğu.[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...