Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gençlik

riglous

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar yeni gençlik nedir böyle?!!?! Dumur oldum. Eğitim Gönüllüleri Vakfının yaz okulunda çocuklarla sohbet ederken en sevilen en sevilmeyen şeyleri konuşuyoduk. Çocukların %90'ı hiphop dedi... Hip Hop bu kadar etkisi altına almış çocukları... "Hiphopçı olacam ilerde" dedi %70'i. Dedim yuh, noluyoruz?!?!?! Bunu söyleyenlerde 13 - 14 yaşındaki çocuklar. Şunlara bi yol yordam ööretmek gerek.

(Konu hakkındaki fikirlerinizi öğrenmek için açtım topic'i)
Sosyal ağlarda paylaş

Hip hop piyasadaki en kotu müziklerden biri bu kadar büyük bir dinleyici kitlesine ulasmasi ise herhalde bu son zamanlardaki patlak veren klip artisi olsa gerke.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Asıl enteresan olanı, çocukların büyük çoğunluğu Fındıkzade çevresinde oturuyor ve gelir durumu düşük ailelerin çocukları. Bu evlerde genel kanı olarak ön yargıyla yaklaşırsak arabesk vs. dinlenmesi en azından TR-Pop dinlenmesi beklenir... Oysa bu çocuklar hiphop'tan bahsediyor...
Sosyal ağlarda paylaş

haberlerde hic izlemediniz galiba
su sehrin su koyunun ucra kosesinden cikmis 5 cocuk break dance yaparak etraflarina moral dagitiyorlar diye haberler

SOn derece normal o yastaki cocuklarin Hip Hop a yonelmesi, aralarindan metal dinleyenler cikiyor, olenler olur, sag kalanlar bizimdir iste[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end

[Bu mesaj Volfied tarafından 27 June 2003 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 27 June 2003 19:07 tarihinde demiş ki:
haberlerde hic izlemediniz galiba
su sehrin su koyunun ucra kosesinden cikmis 5 cocuk break dance yaparak etraflarina oral duzenliyolar diye haberler

SOn derece normal o yastaki cocuklarin Hip Hop a yonelmesi, aralarindan metal dinleyenler cikiyor, olenler olur, sag kalanlar bizimdir iste[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end

Etraflarına oral mı düzenliyolar?!![hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hip-hop'ı 13-14 yaşındaki çocukların dinlemesi hip-hop yapan şarkıcı/grupların zeka seviyesinin o düzeyde olmasından ileri gelir.(en büyük örneği Eminem)
Ayrıca ailenizin salağı çocuklar duymasındaki Havuç da hip-hop söyleyip durduğu için çocuklar özeniyor. Çocukları özendiren de yalnızca Havuç değil elbet. Artık bir çok reklam hip-hop/rap tarzında yapılıyor.E bu abuk şarkıların ezberlenmesi kolay olduğu için de öncelikle çocukların ağzına dolanıyor. Aaah ah gençlik harap oluyor arkadaşlar![hline]bir hırsız yaratmak için bir sahip yaratın,bir suçlu yaratmak istiyorsanız yasalar koyun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 27 June 2003 21:04 tarihinde demiş ki:
said:
kermit_frog, 27 June 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
tabi ki benimde içimden onları öldürüp gebertmek geliyo ama ne yaparsın :(
müzik tercihi yüzünden birilerini hem öldürüp hem de gebertmek istemek de iyiymiş.

yok be abla ciddiye mi aldın sende sadece şaka yaptım lol
ama nefretimi saklayamam :)[hline] Sothi nuinqua Tsalarioth
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...