Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSN de yine virüs alarmı! naninaninani.

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

[email protected] sizi listesine eklerse kabul etmeyin bugün oniki itibariyle türkiyeye ruslardan saldırı gelecek listenden biri bunu ekler s e sana da bulaşacak herkesi uyarın bu virüs bir ay türkiyede buluunacaktır sadece listenizden birninin eklememesi we sizin eklememeniz durumunda hiçbirşey olmayacaktır

bilginize uyarım dedim.[signature][hline] "fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu....."

Sosyal ağlarda paylaş

kaynak?[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
montezaus, 13 Temmuz 2005 13:01 tarihinde demiş ki:
kaynak?

mail geldi arktan. Şuan için kaynak benim.[signature][hline] "fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 13 Temmuz 2005 12:56 tarihinde demiş ki:
bir ay türkiyede buluunacaktır

hmmm, bana bu mesaj mayıs ortasından beridir geliyor desem?

forward sux[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

Sosyal ağlarda paylaş

asdfasdfa ne abi bu ekleyen ekleyene :) BEn buraya pek bakmadğım için sanırım msn den bulaşan 5-10 virüs daha vardı onlar burda duyurulammış. direk açıtkan giriyor. regedit harici silinmiyor. bana öyle bişi olduki bütün resimlerim bütün exe lerim gitti lanet ettim. bittim resmen o an. sonra o gün bu gündür. pek uğraşmıyorum pc ile soğudum sadece forum msn ve cs. bakim eğer bulabilrisem yazarım.[signature][hline] "fighter/mage hybrid karakter:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...