Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

deimosta kurulcak olan clanin ismi ve kullanilacak nickler

Melihh_41

Öne çıkan mesajlar

Clan ismi Paticik olmasın.
Çok güzel ve anlamlı bir isim olur o başka mevzu. Ama KO'da clan ismi olarak paticik koyan tüm clanlar yan bastı...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten oyuna başlanır , kasılır biraz lvl 30 civarı kurulur clanlar ozmn netlik kazanır. lvl 30 olana kadarda burda topic açarız sadece nickleri ve ırkları yazarız. yorum koymadan , siz takip edersiniz zaten hem kolay olur milleti bulmak.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

ben deimosta human olucam ismim ise kapmazlarsa NonameTheHunter olcak yaa yaa :D[signature][hline]madjai, 10 Şubat 2005 19:44 tarihinde demiş ki:
bence bu tip olaylar bazı şeylerin provasıdır hazırlığıdır. bugün sarımsak gazı bırakan yarın şarbon bırakır ertesi gün radyoaktif maddede koyar
Sosyal ağlarda paylaş

Nickim Yuuzhan_Vong olacak.
İce/light mage açacam Pet Mage.
İlerde çevircem başka bir skill e.

Ama Offf Orc mu Human mı.Bunu daha belirleyemedim.Orc olayım diyorum.Orc istiyorum.Ama Orc tarafında hiçbir çalışma yok.İnsan tarafı harıl harıl çalışıyo.İnsan olcam galiba.Hem haritalarıda biliyom insan tarafının.Bakalım son karar günü bugün.Skill ler tamam isim tamam bi tek taraf kaldı işte.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SIleNt, 12 Temmuz 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
bide yeri gelmişken eskiye gitmişken soram bi ara mu ile k.o arasında gidip gelirken k.o oynuyan arklar wardı uskoda banlanmıs bi turk clanından bahsediyolardı server kırmızı cap i alan ilk clan ama alayı banlanmıs nikler su sekildi

sultan_osman
fatih_sultan fln vs bunları tanıyan warmı merak ettim acaip

SuLTaNS klanı değilmiydi o?[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...