Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

indirme vukuatı

MadEaGlE

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar benim bi arkadaşım var amerikaya gitti ee amerka demek deli gibi connection demek haliyle adam oyun indirmeye karar verdi ama şöyle yeni oyunların indirilicei bir site bilmiyo eğer sizin bildiğiniz iyi bir site varsa (özellikle swat4 arıyor) yazarsanbız çok sevinirim[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

olayi şakaya bile vuramiyorum cunki isvec demek p2p sourcelarin yuzde 30 u demekti adamlar nereden can alacaklarini cok iyi biliyolar ,ama o dallar da ole abarttiki 100 mbit baglantinin herhalde msn icin kullanilmayacagini yedi cihan biliyodu ;az alttan al cahil ayaklari cek ne bileyim az bize surtun ,cile cek ,surun :) iste isvecli kafa basmaz[signature][hline]filmliste revcon0674 riva tun
emulegokmod k.litecodec
Sosyal ağlarda paylaş

isvecte yasak deel
sweden hala dunyanın en buyuk ıp2p merkezlerinden biri
adamların yasaları dosya sharingine daha dogrusu telif haklarını sallamıyo
isvesc olması lazım
sweden deil mi evet[signature][hline]OKUYUN OKUTTURUN
BonePART's Blog
Last Update: 29.06.2005

Siz "The King is Dead. Hail The New King" diye bagira durun ben ustume satafatli bisiler giyinip geliyorum. - BonePART
Sosyal ağlarda paylaş

bittorrent ta yakalarlar, senin indirdiğin tracker sitesini mahkeme kararıyla kapattırmışlar, sonra da bütün bilgilere bakmışlardır.
bence amerikada da p2p ile film indirilir, biraz dikkatli olmak lazım, port açmak ve IP bilgisi göndermek gerekmeyen bir program ile (nedir diye bana sormayın) yapılır ve sorun çıkmaz sanırım. Bide steganos internet anonym tarzı bir prog. yardımcı olabilir[signature][hline]Grimwolf, 21 Haziran 2005 23:02 tarihinde demiş ki:
-Şirin baba nerde?
-Cumaya gitti

Anime listem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...