Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uff çok sıkıldımdım bu işten

mawiman

Öne çıkan mesajlar

ya işin gerçegi 256 adsl var ver Ultima online oyunu nu indirme istiyorum bir gün oturdum ve Ultima Online indcem dedim ve internet üzerinde oyunu aradım bir alman sitesinde buldum başladım oyun idirmeye (615 MB) ve tam 9 saat 15 dk sürdü tam iniyordu %79 tamamlan mıştı ki *internet explorum* izinvermiyormuş tabi ben bir internete adsl ye yenik düşemezdim tekrar tekrar denedim... Ama hep aynı sonuçla karşılaştım günlerim heba oldu saat lerim gitti ne ne yaptısam bir tür inmedi

ve uzun lafın kısası size bu msj yazarken bile ultima online oyunu nu indirmeye çalışıyorum

lütfen gülmeyin bu benim hazin hikayem[signature][hline]Eyer yaşıyorsun ve yaşamak için hiçbirşey yapmıyorsan neden yaşıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Flashget 'ten şaşmıcaksın böyle durumlarda.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Buraya tıklayıp programı yükle ardından bilgisayarına kur, download yönetim programı.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Kısaca:
Dünyaca ünlü dl yöneticisinin en son sürümü. Hemen hemen tüm download yöneticilerinden daha kullanışlı, özellikli ve ufak bir reklam penceresi karşılığında ücretsiz tam sürüm olan bir dl yöneticisi.

Programın özellikleri:
# 1 tıkla indirmek gibi kolay bir kullanım
# Yarım kalan Download sonra tamamlayabilme
# 30'un üzerinde dil desteği (Türkçe de dahil)
# Opera Eklentisi ile Opera ve Netscape desteği
# Kaplama (skin) değiştirebilme özelliği
# Çok parçalı (en fazla=10) innDirme özelliği
# %100 den %500 e varan hız artışı
# Aynı anda 8 farklı dosyayı indirebilme
# Dosyaları otomatik olarak kategorize edebilme
# Otomatik en hızlı yansı sunucusu (mirror) araması
# Otomatik çevirmeli bağlantı sağlama
# Download bitince otomatik bağlantı kesme
# Otomatik olarak bilgisayarı kapatabilme
# Zamanlayıcı desteği ile işlem yapabilme
# Download hız sınırının ayarlanabilmesi
# Kendi kendini internetten güncelleyebilme
# Çok fonksiyonlu kullanıcı arabirimi
# Download durumunu detaylı ve sürekli görebilme[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
[Bu mesaj Mayhem tarafından 12 Temmuz 2005 23:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Önemi yok, estrf.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Download adresini flashget ile yüklettir.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Bak en üstte View sekmesi var 1 kere tıkla, Language yazan yere gel Turkish diyor zaten direk ordan türkçeye cevir.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Olmaz olmaz merak etme.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...